Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

taip tiks, taciau mano nuomone butu verta paaukoti keleta euru geresniam korpusui beto pasikeisti motinine i ATX, kas realiai kainos nepaveiks bei isideti bent jau 520w psu. taip pat korpusui reiks papildomo ventiliatoriaus, kuris stoves gale.

http://www.skytech.lt/fdfanssr3120wt-silent-series-120mm-silent-series-new-p-230104.html

http://www.skytech.lt/cc9011075ww-korpusas-corsair-carbide-series-100r-midtower-case-p-229169.html

http://www.skytech.lt/m12iievo620-psu-seasonic-m12iievo620-620w-plus-bronze-retail-p-188893.html na o jeigu keletos papildomu euru maitblokiui negaila tada. http://www.skytech.lt/focus-550-seasonic-focus-plus-550-gold-p-366157.html ir stai review sio seasonic focus'o-lietuviai garantini"apkarpe", bet pagal review maitblokis nuostabus.

 http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=529

motinine http://www.skytech.lt/b350-mate-msi-b350-mate-am4-4xddr4-2xpciex16-4xsata3-8xusb31-p-347067.html vos keletu euru brangesne ir estetiskai atitinkanti korpusa.

ram'ai realiai niekuo nesiskiria, tik cooling solution heatsink'u ir/ar frequencies gali siektiek skirtis ar cl'as. visa kita identiska nebent xmp turi omeny. neiskaitant brandu skirtumu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...