Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[SARG.LT] Milijonai labai pigiai!


thomcik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

0w6Dngo.png

Sveiki SARG.LT serverio žaidėjai. Esu sukaupęs daug milijonų ir jau nebežaidžiu šio serverio, tai norėčiau išparduoti savo milijonus.

Turimų milijonų skaičius: 383mln 

100mln. kaina - 8 eurai. 200mln. kaina - 15 eurų. 600mln. kaina - 47 eurai.

Milijonai yra tikrai nepaskutiniai, jų gausiu ir gausiu ateityje, tad ši tema bus aktyvi visą laiką. Kadangi neturiu nei vieno atsiliepimo, tad eisiu pirmas tiems, kurie turi bent 10 teigiamų atsiliepimų. O kas neturit, galim eit per tarpininką, už kurį mokate jūs, arba eikite pirmi. Tai yra mano ne pirmas [ Supergames.lt ] account'as, senesniuose account'uose turiu labai daug patikimumo.. 

Susisiekimas būtų skypu, steam'u, asmenine žinute į supergames.

Steam nuoroda: www.steamcommunity.com/id/tomasz11

Skype: blackwhite.tomas

P.S, yra dar vienas tokį skype susikūręs mano vardu, kai turėdavau senesnį supergames account'ą, ir kai turėjau didelį patikimumą, tai būtų Zaismas, jo galit nekviest, eilinis scammeris. Štai čia aš, apačioje - 
 

iHoMn5RGQ22yrFJc4n14Mg.png

 Peace.

Redaguota , nario gokusama
250mln. parduota.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, KarolisY parašė:

Pirkit 600 milu po 200 mil i tris dalis, sumokesit 45 eur, nes perkant vienu metu 600m sumokesit 2 eurais daugiau:DDDDD biznis

:)

7 minutes prieš, sargeris69 parašė:

Nupirksiu 100 mln, az

Nupirko 100m, liko tik 383m. P.S, pašalinių komentarų daugiau nenoriu sulaukti, pvž iš tokio kaip KarolisY.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...