Peršokti į turinį

Pagalbos su pawn.

Recommended Posts

Sveiki, viskas buvo gerai, tačiau neseniai iš oro jungiuosi pawn ir štai ką metai kai complirinu :D . Ačiū, kad padės.

P.S atsisiunčiau iš sa-mp.com pawn failiuką ir įsikėliau naują, tačiau rezultato nėra jokio.

error: b6a0d762d6cc4b4dd160f2050a31dbd7494.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man rodos tu kai jungi GM.pwn tiesiog eini ne per to pawno aplanką, jei nori atidaryt, turi atidaryt tą gm su to gm pawno aplankalu pvz pas mane desktope yra aplankalas samp ir jame visi gm ten filterscript, gamemode ir t.t tad jei nori atidaryt gamemode aplankale esanti aplankalą turi eit dekstop>samp>pawno ir pawno programa isijungt tada file > open ir tada tą gm.

Nuoroda į komentarą

49 minutes prieš, Martynas` parašė:

man rodos tu kai jungi GM.pwn tiesiog eini ne per to pawno aplanką, jei nori atidaryt, turi atidaryt tą gm su to gm pawno aplankalu pvz pas mane desktope yra aplankalas samp ir jame visi gm ten filterscript, gamemode ir t.t tad jei nori atidaryt gamemode aplankale esanti aplankalą turi eit dekstop>samp>pawno ir pawno programa isijungt tada file > open ir tada tą gm.

ne tame esmė, jeigu atidarai ne per tą pawno mes error pačiam gm, kad nėra tam tikrų include, kuriuos naudoji tikram serverio folderį.

Temos autoriau, kokią programą edinti naudoji ? Jei pawno > tai žiūrėk ar netrūksta to .dll failo, jei sublime ten žiūrėk ar netrūksta to failo.

Redaguota , nario Graphic
Nuoroda į komentarą

prieš 12 valandas(-ų), Siloraq parašė:

https://www.mediafire.com/file/ausdbstd6vzymdk/pawnc.dll

Įkelk į pawno aplankalą.

Ačiū. Problema fix. Galite rakinti tema. 

Nuoroda į komentarą

prieš 17 valandas(-ų), Graphic parašė:

ne tame esmė, jeigu atidarai ne per tą pawno mes error pačiam gm, kad nėra tam tikrų include, kuriuos naudoji tikram serverio folderį.

Temos autoriau, kokią programą edinti naudoji ? Jei pawno > tai žiūrėk ar netrūksta to .dll failo, jei sublime ten žiūrėk ar netrūksta to failo.

Gali būti, nebepamenu aš, bet žinau kad dėl šito mesdavo xd

Nuoroda į komentarą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...