Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

7 obuolys


Innonence

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2388 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip ką gi norėčiau išgirst nuomones apie iphone 7 plus, nes kiek girdėjau ios sistema ne tiek lūžtanti ar laginanti, kaip android ir taip greitai viskas iš rinkos neišeina, kaip ir tie patys atnaujinimai. Noriu pirkt ios sistemą vien del to, kad androidai nervus dakase, nes visąlaik išlenda ištisos bėdos t.y lagai, užlūžinėjimai, didele apkrova. Tai apšvieskit mane su mano noru. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Normalų telefoną nusipirk ir nelagins tas tavo android. Visi mano turėti telefonai buvo android ir man asmeniškai neiškilo nei viena iš tavo išvardintų problemų. Na nebent tu perki visokius grabus iš pažįstamų ar dar iš velniai žino kur, kad tik sutaupyti tuos kelis centus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

Normalų telefoną nusipirk ir nelagins tas tavo android. Visi mano turėti telefonai buvo android ir man asmeniškai neiškilo nei viena iš tavo išvardintų problemų. Na nebent tu perki visokius grabus iš pažįstamų ar dar iš velniai žino kur, kad tik sutaupyti tuos kelis centus. 

Gyvenime nesu pirkęs jokio naudoto telefono, tai manau problemos ieškom kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Nemix parašė:

Normalų telefoną nusipirk ir nelagins tas tavo android. Visi mano turėti telefonai buvo android ir man asmeniškai neiškilo nei viena iš tavo išvardintų problemų. Na nebent tu perki visokius grabus iš pažįstamų ar dar iš velniai žino kur, kad tik sutaupyti tuos kelis centus. 

Turėjau tris Android telefonus ju tarpe visi to meto high endai, Sony Z2, HTC M8, Sony Z5, bei Samsung S5. Visi šie Android telefonai turėjo bugu ir panašiai,mažiausiai problemų turėjau su HTC, dėl to pats pereisiu prie obuolio.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Innonence parašė:

Gyvenime nesu pirkęs jokio naudoto telefono, tai manau problemos ieškom kitur.

Gali imt drąsiai obuolį, nes operacinė tikrai dirba stabiliai palyginti su Android. Plius socialinių tinklų programėlės daug geresnės. Atnaujinimai garantuoti 3+ metai. Gausi mažiau pagražinimo galimybių,bet tai pasikeis po ios 11 atnaujinimo. Iphone 7 plus puikus variantas, puiki baterija, nesigailėsi:) bet siulau palaukt nes tuoj iseis iphone 8, iphone 7s plus :) Tik teks priprast prie to, kad viską įsikelti, bei išsikelti reiks per iTunes. 

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šelmiux parašė:

Gali imt drąsiai obuolį, nes operacinė tikrai dirba stabiliai palyginti su Android. Plius socialinių tinklų programėlės daug geresnės. Atnaujinimai garantuoti 3+ metai. Gausi mažiau pagražinimo galimybių,bet tai pasikeis po ios 11 atnaujinimo. Iphone 7 plus puikus variantas, puiki baterija, nesigailėsi:) bet siulau palaukt nes tuoj iseis iphone 8, iphone 7s plus :)

Galvojau palauksiu to 8, bet kaip pamačiau dizaina vemt varo, tik įdomu kiek tas 7s plus kainuos, o del atnaujinimų žinau taigi 5s vis dar gauna atnaujinimus, o aš jei jau pirksiu tai mažiausiai 2+ metams telefoną. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Innonence parašė:

Galvojau palauksiu to 8, bet kaip pamačiau dizaina vemt varo, tik įdomu kiek tas 7s plus kainuos, o del atnaujinimų žinau taigi 5s vis dar gauna atnaujinimus, o aš jei jau pirksiu tai mažiausiai 2+ metams telefoną. 

Na pagal interneto spėjimus

"The 32GB model costs $769 (£719, AU$1,229), while the 128GB version costs $869 (£819, AU$1,419). If you want an even bigger 256GB version you have to spend $969 (£919, AU$1,569)." 

Šaltinis http://www.techradar.com/news/iphone-7s-plus

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma imk ios. Pats buvau androidinis, kol nenusipirkau pirmojo ios'o (iPhone 6s). Skirtumas pasijautė gana didelis. Stabili sistema, nelūžta programos, per visą laiką, kiek turiu ios, turėjau gal tik vieną problemą, kai buvo pastrigęs safaris, bet jis persikrovė ir vėl ledas. Kaip tik rugsėjo 19 išeina ios 11 versija, ir rugsėjo 12 iphone 8, tai greičiausiai kris 7 iphono kaina. Be to, pats nežadu sugrįžti prie android, po ios.

Redaguota , nario a2™
supainiojau ios11 išleidimo datą,
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Na pagal interneto spėjimus

"The 32GB model costs $769 (£719, AU$1,229), while the 128GB version costs $869 (£819, AU$1,419). If you want an even bigger 256GB version you have to spend $969 (£919, AU$1,569)." 

Šaltinis http://www.techradar.com/news/iphone-7s-plus

Bet čia viskas greitu metu bus, bet kiek žiūriu jie skirtumo beveik neturi, bet išleidimo data ir chipas kiek suprantu bus jau šiek tiek kitoks ir kaina gal bus dar mažesne nei dabartinio 7 pluso tai manau reik luktelt kol Lietuvos rinkose atsiras ir žiūrėt kokios kainos bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, a2™ parašė:

Žinoma imk ios. Pats buvau androidinis, kol nenusipirkau pirmojo ios'o (iPhone 6s). Skirtumas pasijautė gana didelis. Stabili sistema, nelūžta programos, per visą laiką, kiek turiu ios, turėjau gal tik vieną problemą, kai buvo pastrigęs safaris, bet jis persikrovė ir vėl ledas. Kaip tik rugsėjo 13 išeina ios 11 versija, ir rugsėjo 12 iphone 8, tai greičiausiai kris 7 iphono kaina. Be to, pats nežadu sugrįžti prie android, po ios.

Turbūt luktelsiu kol rinkoje atsiras 8 ir pirksiu 7, nes vistiek išeis šiek tiek ir pinigų sutaupyt ir viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Gali imt drąsiai obuolį, nes operacinė tikrai dirba stabiliai palyginti su Android. Plius socialinių tinklų programėlės daug geresnės. Atnaujinimai garantuoti 3+ metai. Gausi mažiau pagražinimo galimybių,bet tai pasikeis po ios 11 atnaujinimo. Iphone 7 plus puikus variantas, puiki baterija, nesigailėsi:) bet siulau palaukt nes tuoj iseis iphone 8, iphone 7s plus :) Tik teks priprast prie to, kad viską įsikelti, bei išsikelti reiks per iTunes. 

Juokinga net skaityt, android os yra žymiai stabilesnė, negu IOS, "atnaujinimai 3+ metai", visur praktiškai 3 metų standartas, tad nežinau ką tuom pasakyt norėjai, o ant androidu, net galima custom OS įsirašyt, po tų 3 metų, ką gali su IOS? -Nieko, jei perki ten visokius š, tai ir lagina androidas, nes labai abstrakčiai kalbi, ANDROIDŲ yra daug IOS - tik vienas. Tad ir nereikia lygint ANDROIDŲ su IOS, reikia lygint kompanijas, beje, jei jau giriat IOS, tai kodėl Jūsų IOS kompanija - Apple, yra tik 3 vietoje, kai 1 Samsung (ANDROID), 2 Xiaomi (Xiaomi MUI = ANDROID), žinot, jei jau taip lagina androidai, tai nežinau, kodėl Jūsų tas IOSAS 3 vietoj tik, tad prašau paaiškinkit ios gerbėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, iNsane7 parašė:

Juokinga net skaityt, android os yra žymiai stabilesnė, negu IOS, "atnaujinimai 3+ metai", visur praktiškai 3 metų standartas, tad nežinau ką tuom pasakyt norėjai, o ant androidu, net galima custom OS įsirašyt, po tų 3 metų, ką gali su IOS? -Nieko, jei perki ten visokius š, tai ir lagina androidas, nes labai abstrakčiai kalbi, ANDROIDŲ yra daug IOS - tik vienas. Tad ir nereikia lygint ANDROIDŲ su IOS, reikia lygint kompanijas, beje, jei jau giriat IOS, tai kodėl Jūsų IOS kompanija - Apple, yra tik 3 vietoje, kai 1 Samsung (ANDROID), 2 Xiaomi (Xiaomi MUI = ANDROID), žinot, jei jau taip lagina androidai, tai nežinau, kodėl Jūsų tas IOSAS 3 vietoj tik, tad prašau paaiškinkit ios gerbėjai

Samsungas su savo s8 aplenkė iphone 7 vien tik delto, kad padare didesnį ekraną su didesne rezoliucija ir tai visi kažkodėl labai vertina. O androidai nuo kada 3 su viršum metų gauna atnaujinimus? Po 2 metų panašiai iš rinkos dingsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turejau iPhona, ir keikiu iPhona. Nepatinka man jie isvis. 1 dalykas, Overpriced af. 2 dalykas, kas telefono vidui nepalyginsiu su samsung'o telefonu vidumi.. 3. Jeigu zaidi zaidimus tai nesitikek geriau nei android. 4. Yra daug programeliu ant android nemokamu kur iOs'e bus mokamos. 5. Nesenai protingi zmones surado būda kaip palaužti kad ir naujausius iPhone.. So.. 6. Prieš gerus metus nusipirkau Huawei P8, gaunu atnaujinimus ir viska. Telefonas nestringa, kad ir stikliuka supisau. Vienintelis minusas kad high end zaidimus zaidziant pradeda kaisti.  68% pirkeju perka iPhone del vardo ir kaip jie graziai atrodo.  Ju paklausus koks procesorius tavo telefone, sakytu.. intel i7 7300.. 

As irgi pirkau iPhone nes galvojau koks jis geras, koks grazus dizainas, kokia idomi operacine sistema.. Na o tai buvo senai.. Po kiek laiko naudojimo tarkim 3 menesiu pradejau gailetis kaip jis man nepatinka. Jeigu jums tas hujne patinka, pirkit. Cia buvo EKON nuomone :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Innonence parašė:

Samsungas su savo s8 aplenkė iphone 7 vien tik delto, kad padare didesnį ekraną su didesne rezoliucija ir tai visi kažkodėl labai vertina. O androidai nuo kada 3 su viršum metų gauna atnaujinimus? Po 2 metų panašiai iš rinkos dingsta.

Tai yra visiškai normalu, atsižvelgiant, jog kuo tolyn, tuo naujesnis andoirdas ir IOS reikalauja greitesnio procesoriaus darbo, tai, kam atnaujint, jei veiks praščiau, taspats ir su IOS. Bei Androidas leidžiamas 1,5 metų maždaug, tai yra normalu, taspats su IOS, tu gauni tik update, - update klaidų taisymas, androide jei negauni, tai tuomet šaunu pagal tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), EK'ON parašė:

Turejau iPhona, ir keikiu iPhona. Nepatinka man jie isvis. 1 dalykas, Overpriced af. 2 dalykas, kas telefono vidui nepalyginsiu su samsung'o telefonu vidumi.. 3. Jeigu zaidi zaidimus tai nesitikek geriau nei android. 4. Yra daug programeliu ant android nemokamu kur iOs'e bus mokamos. 5. Nesenai protingi zmones surado būda kaip palaužti kad ir naujausius iPhone.. So.. 6. Prieš gerus metus nusipirkau Huawei P8, gaunu atnaujinimus ir viska. Telefonas nestringa, kad ir stikliuka supisau. Vienintelis minusas kad high end zaidimus zaidziant pradeda kaisti.  68% pirkeju perka iPhone del vardo ir kaip jie graziai atrodo.  Ju paklausus koks procesorius tavo telefone, sakytu.. intel i7 7300.. 

As irgi pirkau iPhone nes galvojau koks jis geras, koks grazus dizainas, kokia idomi operacine sistema.. Na o tai buvo senai.. Po kiek laiko naudojimo tarkim 3 menesiu pradejau gailetis kaip jis man nepatinka. Jeigu jums tas hujne patinka, pirkit. Cia buvo EKON nuomone :) 

1. o samsung nera overpriced?

2. ...

3.kodel nesitiketi?daznai zaidimai pirmiausia portinami ios ir paskui androidui.

4.kur cia problema?jei zmogus gali leist 700 eu ant telefono, tai tie 5 ar 10 eu ant app yra centai.

5. kur cia problema?

 

tiek daug beprasmio teksto ir nulis informacijos kodel iphone yra blogiau uz android telefonus.kalbant apie zmones nenusimanancius ant telefonu hardware tai tu nesi kitoks, pasiziurek i savo 2a "argumenta"

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesu tas žmogus kuris žaidžia labai daug su telefonu man reikia pastoviam naršymui, fb ir visokiausiom programėlėm, taipogi ir kamera gera man reikalinga skaitykim telefonas man keičia kompiuterio vieta. O telefona aš mažiausiai noriu ištūriet 2 metus čia kaip minimum. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Šelmiux parašė:

Gali imt drąsiai obuolį, nes operacinė tikrai dirba stabiliai palyginti su Android. Plius socialinių tinklų programėlės daug geresnės. Atnaujinimai garantuoti 3+ metai. Gausi mažiau pagražinimo galimybių,bet tai pasikeis po ios 11 atnaujinimo. Iphone 7 plus puikus variantas, puiki baterija, nesigailėsi:) bet siulau palaukt nes tuoj iseis iphone 8, iphone 7s plus :) Tik teks priprast prie to, kad viską įsikelti, bei išsikelti reiks per iTunes. 

200.gif

Nesu matęs tokio trash-talk.

Android ftw. Iphonų naudotojai gali žaist toliau su iTunes šlamštu bandant perkelt failus.  Jei šlamštinį telefoną android nusiperki 7m senumo tai viskas aišku. Nusipirk S8, S7, ir lagų nematysi su 8 branduoliais, netgi su baterijos taupymu telefonas nelagina. Soc programos tos pačios, nes kūrėjai jas optimizuoja vienodai tiek androidam tiek iphonams. Net baterija geresnė. Kur iphone 7s 1910mah, o kur paprastuko s7 3000mah.

Tuo labiau android'ai turi daaaaaaug daugiau features ir processing power nei „iphone" ir atnaujinimai S serijai visad dažniausiai būna (nekalbu apie atgyvenusius S1-S4) But hey, want some mid-tier phone that you pay half it's price for name, take iPhone.

Kita vertus perkant iš aliexpress kokį xiaomi note 4, apie 3 kartus pigiau ir geriau (nes telas galingesnis) negu perkant mano pasiūlytus telefonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos kurejau, imk iPhone ir busi laimingas!

Jeigu ten kazkam jie nepatinka, cia ju problemos..

Daugelyje temu esu argumentaves kodel, todel nesikartosiu.

 

Nieks nelagins, viskas stabilu, ... ir pan.

Tiesa prie iTunes sinchronizaciju reiks priprast ir perprast! :D Nes yra nevykeliu.. nu pats zinai! :)

Aj jo, jeigu isgirsi is kazko fraze "iPhone perkamas tik del logotipo" tai gali jam drasiai spjaut i antakius! 

Redaguota , nario Rockstar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2388 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...