Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sf-city servo judesys


Kubaturas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Chebra, čia labai sunkiai editinau video xd, serveryje veiksmas vyksta, nieks nepyksta...
Pamojnas savininkas slovikiniuose agurkuose sėdi, pas agurkus rapidas pralupo jis dar pagyrė, kad jis vienas 11 snukių nušovė, tj kodėl man negalima nušauti 10 snukių vienam... freebanina če xdd

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs bl4t čia pis4t protą :D Avinai, įtarimo txd pirktas iš žmogaus, jūs visų pirma tokį serverį sukurkit, jums iš šono taip atrodo, man atrodo jūs vaikeliai tiek per gyvenima neužsidirbe kiek projektas vertas(nuskaičiuokit tėvelių pinigėlius). Kaip jūs tiek laiko praleisit prie modifikacijos tada paskambinkit.
Kas ką pagyrė, mes užblokavom jūsų gal kokis 3 kurie buvo su rapidu, aš pats dalyvavau vienam tik veiksme.  Mes turim visus įrodymus apie jūsų čyterius, tegu man atsiunčia kur policininkai čytina, tai užblokuosim, bet tai neivieno įrodymo ir negaunam.

Aiškūs esat, pačytino, gavo bana, ir reikia stūmti(projektų savininkai supras) visada atsiras kokių lox4lių kurie neturi ką veikt ir švaisto savo sup4sta laika kažkam pakenkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Martynuxas parašė:

Ką jūs bl4t čia pis4t protą :D Avinai, įtarimo txd pirktas iš žmogaus, jūs visų pirma tokį serverį sukurkit, jums iš šono taip atrodo, man atrodo jūs vaikeliai tiek per gyvenima neužsidirbe kiek projektas vertas(nuskaičiuokit tėvelių pinigėlius). Kaip jūs tiek laiko praleisit prie modifikacijos tada paskambinkit.
Kas ką pagyrė, mes užblokavom jūsų gal kokis 3 kurie buvo su rapidu, aš pats dalyvavau vienam tik veiksme.  Mes turim visus įrodymus apie jūsų čyterius, tegu man atsiunčia kur policininkai čytina, tai užblokuosim, bet tai neivieno įrodymo ir negaunam.

Aiškūs esat, pačytino, gavo bana, ir reikia stūmti(projektų savininkai supras) visada atsiras kokių lox4lių kurie neturi ką veikt ir švaisto savo sup4sta laika kažkam pakenkti.

aš tavo serve gyvenime nebuvęs, bet stumiu ir ką tu į tai *Myliu SuperGames.lt*?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Martynuxas parašė:

Ką jūs bl4t čia pis4t protą :D Avinai, įtarimo txd pirktas iš žmogaus, jūs visų pirma tokį serverį sukurkit, jums iš šono taip atrodo, man atrodo jūs vaikeliai tiek per gyvenima neužsidirbe kiek projektas vertas(nuskaičiuokit tėvelių pinigėlius). Kaip jūs tiek laiko praleisit prie modifikacijos tada paskambinkit.
Kas ką pagyrė, mes užblokavom jūsų gal kokis 3 kurie buvo su rapidu, aš pats dalyvavau vienam tik veiksme.  Mes turim visus įrodymus apie jūsų čyterius, tegu man atsiunčia kur policininkai čytina, tai užblokuosim, bet tai neivieno įrodymo ir negaunam.

Aiškūs esat, pačytino, gavo bana, ir reikia stūmti(projektų savininkai supras) visada atsiras kokių lox4lių kurie neturi ką veikt ir švaisto savo sup4sta laika kažkam pakenkti.

O viešai reikia įžeidinėjimus rodyti? Tai atsiskleidžia savininko pagarbos jausmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...