Peršokti į turinį

konteris.lt projekto savininkas - SCAMMERIS!


shajj`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turėjau reikalų su CS 1.6 projekto savininku - DYone. norėjau skinų ir taškų jo serveryje tad pasiūliau jam savo nebenaudojamą steamą. [Maždaug 350+ europietiškų vertės] Nu žodžiu padarėm visą tą varkę (čia prieš kelis mėnesius jau buvo) šiandien ateinu į tą servą, nebėra mano ACC kuriame gavau visus skinus ant konterio servo. Parašiau DYonei, sakė rr nebuvo bet mano acc ištrynė, neva meginau atsiimti tą steam acc, scammeris jibanas.

Tai plėskit žinią, visi dalinkitės ir parodykit pasauliui kad DYone dalbajobas. 

nycecum: kada csgomode buvo rr? pasijungiau dabar nebera skinu
nycecum: ir tasku, knf t.t
DYone: ?
nycecum: konteris.lt?
DYone: nebuvo rr
nycecum: tai vps kur mano acc dingo?xd
DYone: koks tavo nick
nycecum: santik OS @ XEXE
DYone: tavo kurtas nick?
nycecum: Jo
nycecum: taigi tau dar savo steama ta pardaviau
DYone: tai nereikėjo steamo atsiimt, kurį man davei :)
nycecum: uzsmutkes ant to acc
nycecum: ._.
nycecum: atsiimti?
nycecum: Juokauji tu?
DYone: taip atsiimt :)
nycecum: tu juokauji?
nycecum: as to steamo nemates ilgai
nycecum: wtf
DYone: nejuokauju sms yra man iš steamo 25d mano numerį pašalino nuo to acc ir viską pakeitė :)
nycecum: raso is kokio ip viska pakeite?
nycecum: nes kai i gmaila ateina raso is kokio ip pokyciai buvo
nycecum: nebesvaik tu net, as to steamo ILGAI nemates
nycecum: i mano gmailus irgi nieko neatejo
nycecum: bled tu rimtai as tau 400$ steama daviau i ingame taskus
nycecum: ir tu apipisineji mane?
nycecum: tu rimtai *Myliu SuperGames.lt*?
nycecum: cia ziauru as patyliu
DYone: Klausyk tu, man nėra jokio tikslo tave apipisinėt
nycecum: tai ka dbr darai? sakai as keiciau psw bla bla bla
nycecum: nejuokauk tu
nycecum: as is sito steamo vps neatsijungiau
DYone: Tai tu ir patylėk gal tada, džiaukis, kad visur banų nesudeliojau, už tai, kad atiemei acc :)
nycecum: zodziu jasnas esi
nycecum: nesitikejau kad tu scaminsi
nycecum: sg posta radau
nycecum: darau*
DYone: Tu matau rimtai durnas esi ar mane tokiu laikai?
nycecum: tu man pasakyk - tu bled juokauji?
nycecum: as cia taip traidziuociau jei buciau atsiemes acc?
DYone: atsiėmė acc ir sako man temą jis sukurs :DDD
nycecum: as atsiemiau acc?
nycecum: tu nebespank
DYone: kur tu ką nori idiote
nycecum: zmogau
DYone: jei ne tavo acc nestumdyk acc
nycecum: ne mano acc sako
nycecum: ;Dd
DYone: nes jį atsiėmė, kuris game pirkęs buvo
nycecum: zdz pamojnas scameris esi, 400$ steama
nycecum: eik tu *Myliu SuperGames.lt* koks as daunas kad su tavim uzsiemiau
nycecum: kad tavo seima vezy *Myliu SuperGames.lt* gautu
DYone: tu daune jibanas aš tau aiškiai sakiau, jei atsiimsi acc ištrinsiu aš tavo acc kauše tu :)
DYone: ir gali nepist man čia proto dabar, kad scaminu aš ale tave vaiki tu

 

Visas kitas susirašinėjimas vyko Skype PM, jei kam reikės net numesiu įrodymus kai jam padaviau steamą ir visą kitą, kaip man uždėjo steamą. Kažkaip keista kad tiek daug laiko praėjo ir tik tada aš ''atsiemiau acc'' Ne?

 

 

PLĖSKIT ŽINIĄ DRAUGAI.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai įdomi tema apie mane :).
1. Kai sutarėm, kad aš jam duodu taškų (kurie pabrėžiu man nieko nekainuoja, nes esu savininkas), jis minėjo, kad tai jo kurtas acc ir game pirkti yra jo.

2. Atėjo sms tik iš steam support'o, kad mano telefono numeris yra pašalintas nuo to steam acc, kurį jis man davė.

3. Aš jam sakiau, kad jei mane mėgins apgaut, ištrinsiu tiesiog tą acc, kuriam aš daviau tuos taškus, o kadangi jis atsiėmė acc, tai ir pašalinau jo paskyrą iš savo serverio.

4. Dabar jau pasirodo, kad jis perpirkęs tą steamą buvo iš kažkokio kito žmogaus, todėl spėju gal tas kitas žmogus tiesiog steam supportui parašė ir atsiėmė tą acc. O kadangi nieko į el. paštą negavau apie jokius pakeitimus, tai spėju, kad būtent steam supportas ir grąžino savininkui acc, bet faktų tai nekeičia ir mūsų sutarties, kad jei atsiima tą acc, aš tiesiog jį pašalinu.


5. Tai skirta žmonėms, kurie turi logikos, koks tikslas man teršt savo vardą dėl kažkokio vaikio ir taškų, kurie man nekainavo? Įvertinom jo steam vertę ir pagal tai daviau atitinkamą kiekį taškų. Tai dar kartą, koks man tikslas scamint ir trint paskyrą, jei jis man būtų nieko nepadaręs, o aš toliau turėčiau tą steam acc?

59a442963ed7d_protobokstas.thumb.PNG.3d3e5dec6b233b8d514916f40966d398.PNG

 

P.S. juokingas faktas, jis rašo už jį 125 mokėjo, tačiau forumuose siūlė visiem tą acc už 20eur, ir aš nebijojau eit su juo ir duot jam tuos taškus, nes logai jei ką yra kur tie taškai keliauja ir bet kada jei mane apscamint mėgintų, tiesiog galėčiau jo acc pašalint ką ir padariau.
paskaityt čia galit, kaip jis rašė 20eur už tą acc, tai kokio velnio, jei esi ne scameris, tau už 20eur parduot acc, kuris ale vertas 350eur.

Šmeižtas ir tiek ši tema :)

Redaguota , nario DyAgEsS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai kiek tas acc vertas pirma rase 350+ (euru) dabar paskutintas postas raso kad mokejo uz ji 125 (eurus) taciau tas pats zmogus kuris rase kad jis vertas 350 euru visiem forume prakisinejo uz 20euru? bet niekas neime tai liko nenaudojamas toks ir acc tada...xD

 

 

 

 

 

ps.arba tas 350 euru gali buti is puslapio kuriame yra ivertinami visi tavo turi steamo zaidimai jei taip yra tada mano acc vertas 800 euru! jei ka sudominau pm :)

Redaguota , nario lordegis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

is dyono puses pagal mane viskas normaliai as ir taip pat buciau padares, vaikas cia bande prasisukt arba seip apsmeizt manau, pas mane ir viskas kas su steam susije eina per tel visi patvirtinimai trade loginai tt tai cia pilnai patikeciau dyonu, Priedo kokia is to jam nauda istrint ta jo accounta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...