Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi Cyrex.lt skelbia reklamavimo konkursa.

 

Konkurso reikalavimai:

 

1- Pražaisti serverije ir surinkti bent 35000 taškų.

2- Paleisti skype bot'a ir ikelti irodymus. (kuo daugiau paleidimu tuo didesnis šansas nugaleti)

3- Reklamuoti projektą ten kur tik norit, žinot, galit. (butina kelti irodymus)

4. Norint laimėti Pirma vieta, būtina surinkti minimum 90pakvietimų (kuo daugiau pakvietimu tuo didesnis šansas laimėti pirmąją vietą) http://cyrex.lt/pakvietimai/

 

 

Komentaruose būtina parašyti dalyvauju, savo varda, nick žaidime. Ir redaguojant savo komentara kelti ten pat reklamavimo irodymus.

 

Konurso prasidžia kai susirinks bent 15dalyvių. tada aš paskelbių starta ir galėsite pradėti reklamuoti. dalyviu skaičius neribotas. po starto taip pat galima būs dalyvauti. Iki konkurso pabaigos.

 

Apdovanojimai:

 

1: Vieta- 50Eur + S.Admin 6mėn.

2: Vieta- 25Eur + S.Admin 3mėn.

3: Vieta- 10eur + Admin 3mėn.

4: Vieta - Steam gift cs 1.6 + Admin 1mėn.

5. Vieta- Admin 6mėn.

 

 

Konkurso nugalėtojus rinksiu aš žiurėdamas kas daugiau pareklamavo projektą bei surinko pakvietimų ir galbūt kas nor iš supergames.lt norės vertint ir rinkt nūgalėtojus, kad nebutu vėliau taip, kad apgavau kažką.

Nuoroda i konkursą: http://cyrex.lt/index.php?/topic/25-reklamavimo-konkursas-100eurų/

Laukiam jūsų visų.

Redaguota , nario cyrex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, cyrex.
Norėdamas padėti, siūlyčiau pirmiausią ne tokius konkursus rengti, o pradėti tvarkyti projekto išvaizda, kad ji būtų viliojanti ir įkvepianti, o ne nuvalkiota ir atsibodusi, dėl to siūlyčiau įsigyti naują forumo dizainą, tobulinti užblokavimų, paslaugų ir kt. išvaizdą, taip pat įsigyti reklamas už kapeikas, tokiuose puslapiuose kaip cs-servers.lt, cstops.lt, gametracker.lt, cs-boost.lt, o tik vėliau kai projektas pradės generuoti pinigus didinti investicijas rengiant tokius konkursus, na, bet aš tik patariu Tau, todėl jokių piktų replikų nenoriu ir tebunie taika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantas S parašė:

Sveikas, cyrex.
Norėdamas padėti, siūlyčiau pirmiausią ne tokius konkursus rengti, o pradėti tvarkyti projekto išvaizda, kad ji būtų viliojanti ir įkvepianti, o ne nuvalkiota ir atsibodusi, dėl to siūlyčiau įsigyti naują forumo dizainą, tobulinti užblokavimų, paslaugų ir kt. išvaizdą, taip pat įsigyti reklamas už kapeikas, tokiuose puslapiuose kaip cs-servers.lt, cstops.lt, gametracker.lt, cs-boost.lt, o tik vėliau kai projektas pradės generuoti pinigus didinti investicijas rengiant tokius konkursus, na, bet aš tik patariu Tau, todėl jokių piktų replikų nenoriu ir tebunie taika.

Na tavo forumas mano akiai nėra gražus(bugai), pirmą reiktų savo klaidas susitvarkyti, nei kitų sakyti, ar ne?

 

P.S: Sėkmės su projektu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, No Life King parašė:

Na tavo forumas mano akiai nėra gražus(bugai), pirmą reiktų savo klaidas susitvarkyti, nei kitų sakyti, ar ne?

 

P.S: Sėkmės su projektu!

Apie mano projektą kalbama mano temoje, arba mano forume ten klaidų išsireiškimams vieta, arba visada gali pranešti asmeniškai, kadangi tik atsiradus problemai ji būna akimirksniu išspręsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mantas S parašė:

Apie mano projektą kalbama mano temoje, arba mano forume ten klaidų išsireiškimams vieta, arba visada gali pranešti asmeniškai, kadangi tik atsiradus problemai ji būna akimirksniu išspręsta.

Na aš tau sakiau apie forumo hyderi, na bet tu atsakiai "pritaikyta dideliems ekranams", nu wtf seni :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Mantas S parašė:

Sveikas, cyrex.
Norėdamas padėti, siūlyčiau pirmiausią ne tokius konkursus rengti, o pradėti tvarkyti projekto išvaizda, kad ji būtų viliojanti ir įkvepianti, o ne nuvalkiota ir atsibodusi, dėl to siūlyčiau įsigyti naują forumo dizainą, tobulinti užblokavimų, paslaugų ir kt. išvaizdą, taip pat įsigyti reklamas už kapeikas, tokiuose puslapiuose kaip cs-servers.lt, cstops.lt, gametracker.lt, cs-boost.lt, o tik vėliau kai projektas pradės generuoti pinigus didinti investicijas rengiant tokius konkursus, na, bet aš tik patariu Tau, todėl jokių piktų replikų nenoriu ir tebunie taika.

dizainas uzsakytas, 1diena bus apmoketas pervedus alga, ir bus ikeltas. ir konkurso investicijos eis irgi is algos, o boost nebenoriu pirkt is gaametrackr nes beviltiski anglai tik ateina, lietuviskuose tinklapiuosi pirksiu reklamas naujo menesio pradzioj, cs-boost.lt reklama nupirkta cs-servers.lt nupirkta afisa, ir cstops.lt viskas uzimta kolkas, man negaila inbesticiju i projekta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, No Life King parašė:

O kas čia blogo? Jeigu palieka kreditus, nieko blogo nedaro. Kam kurti naują tokį Š, kai jis jau padarytas, ir pats savininkas duoda visiems?:)

Tai jeigu jie nori didesnės sėkmės ir daugiau žaidėjų tai reikėtų kurti savo sistemas, ar tu esi matęs kaškokius tai didelius projektus kurie būtų naudoję kaškieno sukurtą ir paplatintą sistemą? Beje, jeigu ši sistema nemokama, tai jie galėjo bent jau šiek tiek pakeisti ją, o ne tiesiog įmesti tą patį kodą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, SyncMaster parašė:

Tai jeigu jie nori didesnės sėkmės ir daugiau žaidėjų tai reikėtų kurti savo sistemas, ar tu esi matęs kaškokius tai didelius projektus kurie būtų naudoję kaškieno sukurtą ir paplatintą sistemą? Beje, jeigu ši sistema nemokama, tai jie galėjo bent jau šiek tiek pakeisti ją, o ne tiesiog įmesti tą patį kodą.

Nu tai matai, kad perką jie dizainą, tai logiškai mąstant, jie neturi koduotojo projekte. Taip sutinku, galėtų pakeisti sistemos dizainą, ten ez pez.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 30.07.2017 at 13:08, SyncMaster parašė:

Tai, kad naudojat paplatintą pakvietimų sistemą...

Na ir kas, kad ji platinta ar zmones ateina del pakvietimu sistemos tad ir keisti jos nematau prasmes, ar uzdet nuotrauka (backgound'a) cia pagal jus jau yra pekitimas? tikrai ne, siuo metu daugiausiai demesio sutelkta i musu CS:GO serveri bei csgo prisijungimu sistema, kolkas forume yra tik beta versija, ji siuo metu tobulinama, jeigu jums taip kliuvo i aki pakvietimu sistema, tai atsiprasome jusu "pone".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), cyrex parašė:

Na ir kas, kad ji platinta ar zmones ateina del pakvietimu sistemos tad ir keisti jos nematau prasmes, ar uzdet nuotrauka (backgound'a) cia pagal jus jau yra pekitimas? tikrai ne, siuo metu daugiausiai demesio sutelkta i musu CS:GO serveri bei csgo prisijungimu sistema, kolkas forume yra tik beta versija, ji siuo metu tobulinama, jeigu jums taip kliuvo i aki pakvietimu sistema, tai atsiprasome jusu "pone".

Taip, man kliuvo į akį šis dalykas dėl to, nes pirmas pamatytas vaizdas yra sistemos kuri jau kaškada yra kitur matyta, ir iš to galimą spręsti kas bus toliau, ir bėje aš neminėjau, kad sistemos pakeitimas yra tik "background", kur mygtukai? Kur "popup lentelės"? Kur bendras tinklapio vaizdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, iNsane7 parašė:

Tragiškas projektas, o savininkas scameris visiems žinomas, antra, su tokiu konkursu jie tikisi reklamos, bet ištikro negaus nė kiek :D

sako scameris visiems zinomas, as grizau prie zaidimu po 5-6metu laikotarpio, tave isvis pirma kart matau, kokie mieli lietuvos zmones, jeigu jus neturit lesu rengt konkursu su tokiais prizais tai jusu problemas ir nepavyks jums vistiek atgaivynt to projekto kuris buvo geriausias kuriam as visas dienas dar praleisdavau kol galiausiai nezlugo ir pasitraukiau is cs'o. o prizai bus visiems ieikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...