Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Serverių tvarkymas už prieinamą kainą!


MedroYT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki! Norėjau šiandieną jums pristatyti šiokį tokį projektėlį, kuriame aš tvarkysiu serverius, už prieinamą kainą žmonėms! Dabar kokiais darbais aš užsiemu? [KAINA PRIKLAUSO NUO ŽAIDĖJO SUPERGAMES +REP AR TEIGIAMŲ PRANEŠIMŲ SKAIČIAUS]

- Serverio paleidimas, įkėlimas failiukų į VPS [Iki 0.50E]

- Serverio spawn pastatymas [Iki 5.00E]

- Serverio plugin sutvarkymas/suscriptinimas [Iki 20.00E]

- Serverio forumo tvarkymas [Iki 5.00E]

ATSISKAITYMAI:

PaySera

PayPal

Skrill

WebMoney

BitCoin

 

KAS MĖNESĮ GALBŪT PAPILDYSIU SAVO DARBŲ SARAŠĄ!

Kainos nebūtinai turi būti pvž: 20.00E, kadangi kaip ir sakiau, kaina priklauso nuo žaidėjo supergames +REP, arba teigiamų pranešimų skaičiaus. Aišku kaina irgi keičiasi pagal serverio pluginų sutvarkymo rimtumą [Sudėtingumą] ar scriptinimą.

Mano Skype: zakaluka [Anonymous Nuotrauka] Jeigu nerasite skype rašykite į AŽ!

Arba rašykite į AŽ, kad susirašytumėm dėl skype, ar pnš.

 

P.S Nežinau ar į tą skiltį pataikiau ar ne :D Moderatoriai galbūt perkels mano temą kur reikia.

Redaguota , nario MedroYT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Malchik_Music parašė:

Su savo kainom drožk į turgų

Pls, gali ne freepostint, ir neprasidėt su tais -REP? Nes matau be gyvenimo žmogus esi, o ne čia sėdėtum ir free postintum, o dirbtum kažką...

 

4 minutes prieš, kawhi parašė:

Tu tipo už teksto išvertimą prašysi iki 20 eurų ? Ar tu keiti funkcijas pluginų, perprogramuoji ?

Skaityk, nebūtinai 20e, už teksto išvertimą, 2E, jeigu visų pluginų pvž 20Plugin. Ir aš keičiu funkcijas pluginų, bei peprogramuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, MedroYT parašė:

Skaityk, nebūtinai 20e, už teksto išvertimą, 2E, jeigu visų pluginų pvž 20Plugin. Ir aš keičiu funkcijas pluginų, bei peprogramuoju.

:DDD už teksto išvertimą 2e ? Kai tavo gramatika yra: užsiemu :D Seniuk duok tada man nors vieną pavizdį plugino kurį tu perprogramavai ;) Pilnai koks buvo į ką pakeitei :)

 

22 minutes prieš, MedroYT parašė:

užsiemu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MedroYT parašė:

Pls, gali ne freepostint, ir neprasidėt su tais -REP? Nes matau be gyvenimo žmogus esi, o ne čia sėdėtum ir free postintum, o dirbtum kažką...

Tipo tu kažką čia dirbi? ir už toki darbą dar prašo 20€

kas tiesą, tas tiesa

edbfef2cce60665b36f8d5f84b0fc905348.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, kawhi parašė:

:DDD už teksto išvertimą 2e ? Kai tavo gramatika yra: užsiemu :D Seniuk duok tada man nors vieną pavizdį plugino kurį tu perprogramavai ;) Pilnai koks buvo į ką pakeitei :)

 

 

Seni, čia dėl vienos klaidos reikia pradėt panikuot? Gal pas mane nepasispaudžia ė ir vse, kokios problemos,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, MedroYT parašė:

P.S pasižiūrėk čia kada rašyta, dar tada kai aš tūrėdavau serverius ant justhosto :)

Prašau pateikti savo pavyzdžius darbo kur perprogramavai pluginus :) Nes rašei jog moki tai daryti ;)

13 minutes prieš, MedroYT parašė:

Ir aš keičiu funkcijas pluginų, bei peprogramuoju.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...