Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas MineCraft projektui


kawhi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ieškau rėmėjo MineCraft projektui. Projektas bus tikrai nusisekęs, tačiau reikia pinigų ant itin galingo hostingo kadangi vidutiniškas hostingas neišveš prisijungusių žaidėjų kiekio kiek bus prisijungę nuo pat starto. 

Žinau, skamba daugeliui neįtikinamai, tačiau to priežastis yra itin didelė ir 100%-inė reklama. Plačiau apie reklamą papasakosiu skype, čia tikrai to neatskleisiu :)

Serveris taipogi nebus kažkoks eilinis šūdservis, pluginai kuriami poros žmonių, tarp jų ir aš javoje gaudausi :) tikrai nebus eilinis serveriukas su op itemais ir nesubrendusių vaikų auditorija :)

 Domenas yra, web dizainas nupirktas, neplatintas. Paslaugų sistemos ir kt. irgi yra.

 

Taigi jei ką sudominau susisiekite PM. :) Duosiu skype jei sudomins, pakalbėsime :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Cyrex'as parašė:

duo skype tuoj iš mamos tlf pasiemu galėsu paimt jh hosta dmd

Labai brandus ir tinkamas atsakymas tokioje temoje, žinomą joje mažai informacijos, bet tai protaujančio žmogaus galimas verslo planas, pirma reiktų pasidomėti kokios sąlygos, o tik vėliau šaipytis iš temos autoriaus, ačiū, taika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mantas S parašė:

Labai brandus ir tinkamas atsakymas tokioje temoje, žinomą joje mažai informacijos, bet tai protaujančio žmogaus galimas verslo planas, pirma reiktų pasidomėti kokios sąlygos, o tik vėliau šaipytis iš temos autoriaus, ačiū, taika.

Koks čia verslo planas jeigu prašo paramos..
Suprasčiau jeigu įmestu nuotraukų iš serverio/projekto, papasakotu kuo projektas yra pasiruošęs sudominti žaidėjus ir t.t. Nu vienu žodžiu kad sudomintu žmones kurie turi noro investuoti į projektą o dabar parašė tą pati š ką kiekvienas projektas rašo "Serveris taipogi nebus kažkoks eilinis šūdservis" ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Cyrex'as parašė:

Koks čia verslo planas jeigu prašo paramos..
Suprasčiau jeigu įmestu nuotraukų iš serverio/projekto, papasakotu kuo projektas yra pasiruošęs sudominti žaidėjus ir t.t. Nu vienu žodžiu kad sudomintu žmones kurie turi noro investuoti į projektą o dabar parašė tą pati š ką kiekvienas projektas rašo "Serveris taipogi nebus kažkoks eilinis šūdservis" ir viskas..

Na iš dalies tu esi teisus, bet iš kitos pusės, galbūt žmogus yra užsiemęs darbu ir neturi reikiamų įgūdžių sukurti tinkamos temos, o galbūt trūkstą metų, bet turi užsidegimą ir gali uždirbti krūvą grynų, taigi kaip ir sakiau, pasidomėjus asmeniškai galimą gauti daugiau informacijos, jeigu mane ji sudomins, aš būtinai investuosiu, o galbūt mano investicija man atsipirks dešimteriopai, todėl nenoriu čia ginčytis, siūlau nevisada pradėti šaipytis iš tų kurie tau gali uždirbti pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Cyrex'as parašė:

Koks čia verslo planas jeigu prašo paramos..
Suprasčiau jeigu įmestu nuotraukų iš serverio/projekto, papasakotu kuo projektas yra pasiruošęs sudominti žaidėjus ir t.t. Nu vienu žodžiu kad sudomintu žmones kurie turi noro investuoti į projektą o dabar parašė tą pati š ką kiekvienas projektas rašo "Serveris taipogi nebus kažkoks eilinis šūdservis" ir viskas..

Kaip tik esu protingas ir neatskleidžiu kas bus :D nes greit prisikurs daugiau tokių serverių :D Nepatinka - apeik temą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, kawhi parašė:

Kaip tik esu protingas ir neatskleidžiu kas bus :D nes greit prisikurs daugiau tokių serverių :D Nepatinka - apeik temą ;)

Greitai galima šūdservį sukurt, jei tu tą patį sakai apie savo idėją, tai... Jei ji iš tikro gera, tai bent kelias minutes pasidomėk kaip realaus verslo planai yra daromi. Turi padaryti produktą iki tokio lygio, jog už tave nesugebėtų nieks greičiau tos idėjos užbaigt, tada viešai ją pristatyt ir susidaryt bendruomenę, kuri tau duos startines pajamas... Kitas dalykas, atskleist viską privalai jei nori rimto investuotojo prieš jam investuojant, o tada niekada nėra garantijų jog jis viso to nepasidarys be tavęs.

 

Nors kai geriau pagalvoji - aš kaip visada, beprasmiškai švaistau laiką su šitom nesąmonėm... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ProGreen parašė:

Greitai galima šūdservį sukurt, jei tu tą patį sakai apie savo idėją, tai... Jei ji iš tikro gera, tai bent kelias minutes pasidomėk kaip realaus verslo planai yra daromi. Turi padaryti produktą iki tokio lygio, jog už tave nesugebėtų nieks greičiau tos idėjos užbaigt, tada viešai ją pristatyt ir susidaryt bendruomenę, kuri tau duos startines pajamas... Kitas dalykas, atskleist viską privalai jei nori rimto investuotojo prieš jam investuojant, o tada niekada nėra garantijų jog jis viso to nepasidarys be tavęs.

 

Nors kai geriau pagalvoji - aš kaip visada, beprasmiškai švaistau laiką su šitom nesąmonėm... 

Investuotojui viskas ir bus pasakyta. Tiesiog aš čia temoje nesakau visko ką esu suplanavęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...