Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Laba diena. Noriu pirkti 144Hz monitoriu ir nezinau koki pirkti, nenusimanau. Turiu nusiziurejes 27col Benq: http://www.skytech.lt/9hlewlbrbe-benq-zowie-xl2720-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-ko-p-324832.html bet kiek skaiciau 27col FULL HD (1920x1080) bus istemptas ir matysis pikseliai... Tad prasau jusu pagalbos parinkti monitoriu is Skytech.lt nes noriu pirkti Paypal'u. Aciu visiems!

(redaguota)

Kur skaitei taip ? Šiaip pats monitorius neblogas, geras pasirinkimas. O kad pikseliai jokie nesimato, gali pasižiūrėti youtube.

 

Redaguota , nario Reklameris1

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

prieš 5 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Kur skaitei taip ? Šiaip pats monitorius neblogas, geras pasirinkimas. O kad pikseliai jokie nesimato, gali pasižiūrėti youtube.

 

Pikseliai gali matytis viskas priklauso nuo atstumo nuo kurio ziuresi jeigu ziuresi nuo ~50-60cm bus gerai  jei ~20-30cm matysis pikseliai ir jausis diskomfortas. Tad jeigu atstumas daugiau nei 50cm tai gali imt savo nurodyta.

Siulyciau imti si AOC monitoriu. Aukstesne rezoliucija 144hz,dydis 24 coliai manau uzteks per akis..

12 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Pikseliai gali matytis viskas priklauso nuo atstumo nuo kurio ziuresi jeigu ziuresi nuo ~50-60cm bus gerai  jei ~20-30cm matysis pikseliai ir jausis diskomfortas. Tad jeigu atstumas daugiau nei 50cm tai gali imt savo nurodyta.

Siulyciau imti si AOC monitoriu. Aukstesne rezoliucija 144hz,dydis 24 coliai manau uzteks per akis..

Na iš tikrųjų ir nereikia būti įlindusiam į ekraną :D

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Dabar, Šelmiux parašė:

Na tas tiesa,bet žinai yra ivairiu žmoniu..

O 27coliai manau truputuka daugokai apie zaidimus kalbant,nes susikoncentruot pakankamai sunkokai :D

Priprantama, efektas geresnis. :D

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

prieš 7 valandas(-ų), MagmaPower parašė:

 

Laba diena. Noriu pirkti 144Hz monitoriu ir nezinau koki pirkti, nenusimanau. Turiu nusiziurejes 27col Benq: http://www.skytech.lt/9hlewlbrbe-benq-zowie-xl2720-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-ko-p-324832.html bet kiek skaiciau 27col FULL HD (1920x1080) bus istemptas ir matysis pikseliai... Tad prasau jusu pagalbos parinkti monitoriu is Skytech.lt nes noriu pirkti Paypal'u. Aciu visiems!

O beja kokia jusu vaizdo plokste?

Nes jeigu amd tai galim ieskot varianto su free sync arba nvidia gsync..

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Sitam nereik Upgrade Kit.

3 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Na tai nvidia korta bet ji nera is paciu rimtuju,tai net labai retuose zaidimuose isnaudosi toki monitoriu tavo atveju geriausias monitorius butu šis AOC monitorius dėl g-sync.

Jeigu ateiti zada keist i NVIDIA korta geresne, tai  AOC tikrai puikus variantas:

http://www.skytech.lt/g2460pg-aoc-g2460pg-gaming-144hz-led-monitorius-nvidia-gsync-coliu-full-1920x108-p-205226.html

Jei kortos keist nezada, galima ir pigesni 144hz paimt.

Redaguota , nario Rockstar

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
6 minutes prieš, Rockstar parašė:

Sitam nereik Upgrade Kit.

Jeigu ateiti zada keist i NVIDIA korta geresne, tai sis AOC tikrai puikus variantas!

Jei kortos keist nezada, galima ir pigesni 144hz paimt.

AOC monas kuri turiu nors ir turi fsync technologija su nvidia korta kuria turiu patinka. aisku yra ir minusu. pastebejau transparentinta siektiek taskeli istrigusi nedideli pailga bet cia dar nera didele problema man. siaip pagal kaina jie tikrai neblogi beto gerai atrodo. beto AOC focusina i TN panelius su gaming monais o ne IPS. tiek pliusas tiek minusas-paprastesne ir pigesne matrica taciau bent jau bandwich;'a normalu pasiulo. zinoma ir dar fsync ar gsync be tokios aukstos kainos kaip pvz asus ar benQ monai siulo tas irgi i nauda.

low blue light'as padeda aisdimuose, aisku gali tekti pasimazinti apsvietima nes siaip gana erzinantis.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

as isviso ant [email protected] sedziu XD

Pas manęs vis 60hz, 1440x900 rezoliucija, tad nesiskūskit :D

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...