Peršokti į turinį

[GAL PAGALIAU PADĖSIT] Itunes, Visual C++ and etc.


ciimy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parsisiunčiau Gta 4, bet jam reikia GFWL (Games for Windows LIVE), badžiau instaliuoti, bet gavau errorą.


unknown.png


Tada prisiminiau, kad kažkas panašaus buvo ir su iTunes


unknown.png


Paieškojęs internete kaip tai sutaisyti, radau, kad reikia įsiinstaliuoti Microsoft Visual C++ 2005 nu žodžiu ir t.t. Parsisiunčiau, beinstaliuodamas gavau tą pačią bėda :D


unknown.png



Taigi, nereikia komentarų "perrašyk windowsus" nes suprantu, kad tai padėtų, bet nenoriu, nes per daug failų turiu. Gal yra koks kelias, be perrašymo? Labai norėčiau sulaukti pagalbos iš nusimanančių žmonių apie šias problemas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ocetter parašė:

Supranti, kad čia ne crackas?

Nu ka tu gydai cia mane? Ar as savo laikais nelosiau jos? Jeigu as sakau, reiskia zinau!

Turi but crack'as (by FeD0R) su kurio pirmas zaidimo paleidimas turi but su isjungtu i-netu (paskui jau galima bus visada ir su ijungtu leist)

Ir nereikes jokiu GFWL ir local account'o!

Cia kas liecia pati zaidima.. o del iTunes tai jau pats krapstykis! Turiu itarima jog be Win reinstall nieko nebus!

Redaguota , nario Rockstar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rockstar parašė:

Nu ka tu gydai cia mane? Ar as savo laikais nelosiau jos? Jeigu as sakau, reiskia zinau!

Turi but crack'as (by FeD0R) su kurio pirmas zaidimo paleidimas turi but su isjungtu i-netu (paskui jau galima bus visada ir su ijungtu leist)

Ir nereikes jokiu GFWL ir local account'o!

Cia kas liecia pati zaidima.. o del iTunes tai jau pats krapstykis! Turiu itarima jog be Win reinstall nieko nebus!

Tu rimtai apsimeti debilu ar kaip čia. Sakau, kad pas mane legalus GTA4, o ne crackas, tu vėl man apie crackus šneki, ką aš žinau, gal skaityt ar ko tau čia reiktų pasimokyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 2017-06-23 at 18:44, Ocetter parašė:

Supranti, kad čia ne crackas?

 

On 2017-06-23 at 23:40, Rockstar parašė:

Idiote parodyk tu man kur parasyta jog pas tave legalus?

 

Va kur :)

 

Žodžiu, problema susitaisiau, galit rakint temą :)

Redaguota , nario Ethno
Taip pat draudžiama rašyti du (ar daugiau negu du) pranešimus iš eilės. Norint papildyti savo pranešimą reikia naudoti redagavimo funkciją.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...