Peršokti į turinį

Platinu Pluginus


Lu_Kis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, platinu pluginus kuriuos naudojo RoleMC.LT, McDovana.LT, McDova.LT.  Gal kam prireiks šiu pluginu sekmės naudojant :).

Šie pluginai užsyliko kaip norėjo išleisti Fagerho.LT projėkta tad nusprendžiau pasydalinti.


Atsisiuntimas: 
http://www31.zippyshare.com/v/zXkCxdbV/file.html

Redaguota , nario Lu Kas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Lu Kas parašė:

Jeigu kalbame apie Dom1s tai jo :D čia yra jo failai :)) tiesiog nusprendžiau pasydalinti ir čia tiesiog biški edito daryta.

Tada xujna tas tavo editas ;) Domis normaliai viska buvo padares ant venom apgavai ji ir nestartavo projektas. Būtu gal normalus serveris išėjęs, jei planuoji repų prisirinkt tai sunkiai tau čia išeis platinant normalių žmonių darbus ;) Nieko pats failuose nedaręs tik kiek žinau sugadinai jam visą projektą kai jis tavim pasitikėjo xd Anyways same rip domio visiem projektam senai xDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, kawhi parašė:

Tada xujna tas tavo editas ;) Domis normaliai viska buvo padares ant venom apgavai ji ir nestartavo projektas. Būtu gal normalus serveris išėjęs, jei planuoji repų prisirinkt tai sunkiai tau čia išeis platinant normalių žmonių darbus ;) Nieko pats failuose nedaręs tik kiek žinau sugadinai jam visą projektą kai jis tavim pasitikėjo xd Anyways same rip domio visiem projektam senai xDD

Fagrho.LT jis kurė ir aš pas jį projėkte buvau tad šie pluginai ir užsyliko pas manę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Lu Kas parašė:

Fagrho.LT jis kurė ir aš pas jį projėkte buvau tad šie pluginai ir užsyliko pas manę.

Visu pirma gali išmokti gramatikos :D visu antra fagerho yra Deivido visu trečia jis kūrė venom.lt visu ketvirta aš buvau atėjęs pažiūrėti serverio, kalbėjau su jumis skype. Jis tavim pasitikėjo, priimė į projektą nors buvai visiškas *Myliu SuperGames.lt* nieko nemokėdamas :D viską darė Domis o tu tik jam kompaniją palaikei :D ir dar čia ganyt kažką bandai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...