Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

VEND.lt - Puikus VPS serveriai


*Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2521 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, taigi užsukau ten tik dėl to, jog payseroje buvo  like tik 3€, ieškojau VPS teamspeak serveriui ir radau VEND.lt , kodėl nesirinkau VPSnet? todėl jog balansa pildyti galima tik nuo 4€ o Vend.lt nuo 3€, kas manę labiausiai nustebino iškilus problėmai man padėjo (tai buvo pačio mano klaida) viską paaiškino ir padėjo visais klausymai. Taigi norėjau ir jūms pasiūlyti apsilankyti Vend.lt

tikrai nieko nereklamuojų tačiau pasiūlau pigų varianta.

 

Redaguota , nario *Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nevykusi reklama, beto vpsnet.lt galima, kad ir nuo 1eur pildyti per paysera, nors parašyta, kad ir 4eur, bet vistiek eina ir su mažesniom sumom, bet kitą kart labiau pasistenk su reklama.. Ir šeip vend.lt neapsimoka, nes žiūrint pagal resursu optimizacija tai baisu, o ir kainos kosminės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, DirGemy parašė:

Na turiu gerų atsiliepimų iš Vend.lt (buvusio datanet.lt ), tikriausiai visiems išlikusi nuomonė iš datanet.lt, kada viskas buvo nekokybišką (čia jau seniai) ir kai perpirko kiti. Kiek žinau jie nenorėdami to parodyti ir klaidingai galvoti apie juos jie persivadino ir tavo vend.lt . Esu jų klientas gan senai ir tik geri atsiliepimai nuo manęs, kad ir kaip sakė jeigu mano bėdos - jie pagelbės, pagalba 24/7 . Tikrai patariu :)

Su tuom nuolaidom nebus kainos tokios, kokios yra rinkoj, nes jie perparduoda, o neturi savo serverines, tuolab, kad ten supportas nekoks, parašiau, buvo prisijungę, per 15min nesugebėjo net atrašyt, o ką kalbėt apie kitka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Vend.lt parašė:

Serveriai nėra perparduodami

Turime nuosavą serverių centrą, kurį patys administruojame ir prižiūrimi, todėl bet kokia informacija, kuri teigia, kad mes neturime duomenų centro yra klaidinga ir nepagrįsta.

Problema išspresta 

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Martini* parašė:

Tai tada aš nelabai suprantu ar žmogus turintis salygas teikti paslaugas jų neteikia ? tai jei viskas yra tai reikėjo suteikt vpn paslaugas bet yra kaip yra ir jei viskas taip tvarkinga tai reikėjo atsiliept ir kalbėtis o dabar atrodo kad tikrai kažko ten trūksta  žmogus atmeta skambučius,ignoruoja žinutes nes neturi ką pasakyt apie klausima kada bus suteikta paslaugos ir pan :D

Visų pirma Jūs paslaugų neužsisakėte, tiesiog domėjotės ar galima būtų užsisakyti.

Antra, mes teikiame VPS, VDS, VDS ir VPN paslaugas, tačiau išskyrus VPS, kitų paslaugų aktyvavimas užtrunka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2521 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...