Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

savg.lt Va kaip platina serverį


♕Tyshawn✮

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Projekta buvo tikrai geras 2013 metais pats žaidžiau, tačiau tas žmogus Admin_Budelis yra tikrai kažkoks keistas, jis pats nemoka reklamuoti projekto ir vaidina jog yra labai kažkoks rimtas, bendraudamas su juo supratau, jog nelabai pats nutuokia kas yra tikrai gera administraciją, duodavo savininkus tiek kas turi daug patirties servryje (P.S neatsižvelgiant į kitus žaidėjus / nes tarkim gali būti ir nepatikimas o xp nieko nesako) taigi vėliau už reklamą man siūlė admin ir t.t nu aišku tai manęs nedomino. Apie pačius Budelio sugebėjimus, jai žmogus tesiog sugeba nukopijuoti sistemas, kodėl jis negalėjo sukurti ūnikalaus serverio? vien iš reklamos pūsės jau tik atsidarius projektui visuose forumuose irgi buvo reklamuojamas šis projektas. tokiuose kaip sarg  ir t.t - Projektas šiuo metu mano manymu jau yra žlugęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, *Lukas parašė:

Projekta buvo tikrai geras 2013 metais pats žaidžiau, tačiau tas žmogus Admin_Budelis yra tikrai kažkoks keistas, jis pats nemoka reklamuoti projekto ir vaidina jog yra labai kažkoks rimtas, bendraudamas su juo supratau, jog nelabai pats nutuokia kas yra tikrai gera administraciją, duodavo savininkus tiek kas turi daug patirties servryje (P.S neatsižvelgiant į kitus žaidėjus / nes tarkim gali būti ir nepatikimas o xp nieko nesako) taigi vėliau už reklamą man siūlė admin ir t.t nu aišku tai manęs nedomino. Apie pačius Budelio sugebėjimus, jai žmogus tesiog sugeba nukopijuoti sistemas, kodėl jis negalėjo sukurti ūnikalaus serverio? vien iš reklamos pūsės jau tik atsidarius projektui visuose forumuose irgi buvo reklamuojamas šis projektas. tokiuose kaip sarg  ir t.t - Projektas šiuo metu mano manymu jau yra žlugęs.

Sakyti, kad projektas, kuris nuo A iki Z nukopintas nuo sargo yra geras, tai nžn :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...