Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

.LT domenai


Juodagalvis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu keleta domenų, visi registruoti IV.LT
mbfanai.lt Galioja iki (?): Gruodžio 27, 2017 (liko 7 mėn.) 15€
ireklama.eu Galioja iki (?): Rugpjūčio 18, 2017 (liko 3 mėn.) 4€
autosanderis.lt Galioja iki (?): Liepos 30, 2017 (liko 2 mėn.) 3€
cs-serveriai.lt Gegužės 9, 2018 (liko 11 mėn.) 10€

Domina keitimas į FB PAGE ARBA GRUPES

SKYPE: lukasijo13

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Lukez parašė:

Nelabai supratau už ką galima mokėti 4€ :D Metams pasimu už 2.47€ ir pavadinimą susigalvoju dvigubai patogesni, ir geriau skamba.

ireklama.eu Galioja iki (?): Rugpjūčio 18, 2017 (liko 3 mėn.) 4€

Juokdarys esi, man pradedi skype rašinėt kažkokias nesąmones kai tavęs nedomina tas domenas. Tai ir imk tą domeną nafik čia freepostinti? Internetinė Reklama.eu geras domenas. Tai galvokis ir kurkis. Jei tu sugebi sakyt, kad nesvarbu tas vardas ir lankomumas tai mauglis visiškas esi :D parodžiau su eu filmų domeną kurio lankomumas 2k unikalių per dieną ir sakai nieko gero irgi 2eur vertas, tai man rodos eik minecraft dar palupk kol protan ateisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), lukasijo12 parašė:

Juokdarys esi, man pradedi skype rašinėt kažkokias nesąmones kai tavęs nedomina tas domenas. Tai ir imk tą domeną nafik čia freepostinti? Internetinė Reklama.eu geras domenas. Tai galvokis ir kurkis. Jei tu sugebi sakyt, kad nesvarbu tas vardas ir lankomumas tai mauglis visiškas esi :D parodžiau su eu filmų domeną kurio lankomumas 2k unikalių per dieną ir sakai nieko gero irgi 2eur vertas, tai man rodos eik minecraft dar palupk kol protan ateisi

Nu nu, kam žmogui mokėti už kažkoki domena jai gali pakeisti galūne ir gauti metams? ireklamos.eu ir už 2.46€

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), lukasijo12 parašė:

Kad jūs patys suprantat ką rašot?

mbfanai.lt Galioja iki (?): Gruodžio 27, 2017 (liko 7 mėn.) 15€ - Ar aš fanas? Ne. Nepirkčiau.
ireklama.eu Galioja iki (?): Rugpjūčio 18, 2017 (liko 3 mėn.) 4€ - Galbūt pirkčiau, bet iv.lt 2,5 EUR.
autosanderis.lt Galioja iki (?): Liepos 30, 2017 (liko 2 mėn.) 3€ - Nesusyjas aš su AUTO, nepilnametis. - Nepirkčiau.
cs-serveriai.lt Gegužės 9, 2018 (liko 11 mėn.) 10€ - CS nelošiu, nebent GO. 

O iš iv.lt ar speedy.lt galiu kokį noriu, kad ir SAMP tematikos, man nereikalingi tokie domenai, bet ir neapsimoka. Pakkajus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 6/4/2017 at 08:43, \ Raganius parašė:

mbfanai.lt Galioja iki (?): Gruodžio 27, 2017 (liko 7 mėn.) 15€ - Ar aš fanas? Ne. Nepirkčiau.
ireklama.eu Galioja iki (?): Rugpjūčio 18, 2017 (liko 3 mėn.) 4€ - Galbūt pirkčiau, bet iv.lt 2,5 EUR.
autosanderis.lt Galioja iki (?): Liepos 30, 2017 (liko 2 mėn.) 3€ - Nesusyjas aš su AUTO, nepilnametis. - Nepirkčiau.
cs-serveriai.lt Gegužės 9, 2018 (liko 11 mėn.) 10€ - CS nelošiu, nebent GO. 

O iš iv.lt ar speedy.lt galiu kokį noriu, kad ir SAMP tematikos, man nereikalingi tokie domenai, bet ir neapsimoka. Pakkajus.

Tai tu atsiprašant na*ui ką nors supranti,kad nesimėto tokie domėnai su tokiais nickais, kuriuos lengva padaryti, aukštai matomus google.lt? Ar tu sušiktas snarglius kuris galvoja viską pasiims kainom? Beviltiška čia kažką pardavinėt, įmetęs esu į IV.LT bent perka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...