Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Factions projektas


Hooked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  Sveiki.

 Šiandien kilo idėja - kokybiškas minecraft projektas, faction stiliaus + cannoning serveris, kad žaidėjai galėtų testuoti cannonus. Kokybiškas serveris mano akimis - nėra Pay to win mechanikos, visiems žaidėjams nemokamas fly savo factiono ir ally teritorijose, custom enchantai (šį pluginą jau turiu), regen bucket, custom pluginai, galbūt kažkokie dienos iššūkiai ar kažkas įdomaus. Beabejo, sezono pabaigoje apdovanoti f top factiona piniginiu prizu. (kadangi tai Lietuviškas projektas, pelno didžiulio nebus, tad prizas negali būti didžiulis. Mano nuomone jis turėtu siekti 50 euru banko pervedimu).

 Kodėl? Nėra ką veikti, noriu gauti minimalų pelną, suburti komandą, išmokti bendrauti ir valdyti.

 

Apie serverį:

  • Serverio tipas - OP Factions (Protection 4-10 šarvai, Sharpness 4-11 kardai, lengvai gaunami paprasti spawneriai)
  • 70+ custom enchantų.
  • Kokybiška anti cheat sistema, kuri pradėtų žymiai labiau tikrinti, jei tas žaidėjas būtų pareportintas.
  • Crate systema, iš kurios galima gauti rankus (talonus), komandas (fix, afk; talonus). Talonus galima parduoti aukcijone arba panaudoti su dešiniuoju pelės klavišu.
  • Stengtis sumažinti lagą serveryje (pakeisti hopper mechanikas, spawner stackeriai, mob stackeriai ir t.t.). Tai būtų didžiulis iššūkis visai komandai.
  • Pasistengti, kad serveryje veiktų visiškai visų monstru spawneriai. Skamba labai paprastai, bet viską reikia labai paskaičiuoti, daug testuoti, kad nesubirėtų ekonomika.
  • Ir custom pluginai, kurie paįvairintų žaidimą.

 

Projektui reikia komandos:

 

  • JAVA programuotojas/a
  • Statytoju komanda
  • Serverio prižiurėtojai

 

Jei pastebėjote klaidų, rašykite į komentarus. Susidomėję ir manantys, kad yra tinkami daug darbuotis rašykite į pm!

 

P.S. Tema bus papildyta artimiausiu laiku.

 

 

 

Redaguota , nario 6Ernestas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viešai neegzistuoja geras anti-cheat, kad ir mokamas, AAC nėra geras ir spragų pilna turi. Pažįstų vieną asmenį iš gmn.us.to projekto, savininkas kuris įdėjo darbo ties anti-cheat kūrimo ir daugeliuose aspektuose jis nugali mokamus anti-cheat deka A.I.

"nėra Pay to win mechanikos", bet po to pamini apie Crate sitemą iš kurios galima gauti "fix" komandą

Iš mano perspektyvos, pateikiant tokią idėją viską sugadiną žodis "OP". Anksčiau kovas tarp Frakcijų laimėdavo tas, kad grind'indavo daugiausiai ir pirmieji gaudavo stipriausius įrankius ir šarvus, o dabar duodami tiesiog per daug galingi įrankiai. Arba aš atgyvenęs Frakcijų serverius ir man jau įsmygę galvoje kaip būdavo sunku viską daryti ir gauti, tad man tiesiog tokia idėja gadina Faction žanrą. Gal vaikams bus ir įdomu valandų valandas daužytis iki kol vienas set'as šarvų susigadins po to dar vieną užsidės, ir dar, ir dar.. Vienintelis dalykas ką aš matau įdomaus iš viso šio teksto, kad bus +70 custom enchant, tas gali pakeisti viską žaidime ir suteikti malonumą arba tuo labiau drastiškai nusmegti viską žemyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), Simuciokas parašė:

Viešai neegzistuoja geras anti-cheat, kad ir mokamas, AAC nėra geras ir spragų pilna turi. Pažįstų vieną asmenį iš gmn.us.to projekto, savininkas kuris įdėjo darbo ties anti-cheat kūrimo ir daugeliuose aspektuose jis nugali mokamus anti-cheat deka A.I.

"nėra Pay to win mechanikos", bet po to pamini apie Crate sitemą iš kurios galima gauti "fix" komandą

Iš mano perspektyvos, pateikiant tokią idėją viską sugadiną žodis "OP". Anksčiau kovas tarp Frakcijų laimėdavo tas, kad grind'indavo daugiausiai ir pirmieji gaudavo stipriausius įrankius ir šarvus, o dabar duodami tiesiog per daug galingi įrankiai. Arba aš atgyvenęs Frakcijų serverius ir man jau įsmygę galvoje kaip būdavo sunku viską daryti ir gauti, tad man tiesiog tokia idėja gadina Faction žanrą. Gal vaikams bus ir įdomu valandų valandas daužytis iki kol vienas set'as šarvų susigadins po to dar vieną užsidės, ir dar, ir dar.. Vienintelis dalykas ką aš matau įdomaus iš viso šio teksto, kad bus +70 custom enchant, tas gali pakeisti viską žaidime ir suteikti malonumą arba tuo labiau drastiškai nusmegti viską žemyn.

 

 Su tavo nuomone sutinku iš dalies. OP apple ir t.t. nebus gaunami lengvai, pvp pagal mano idėją turėtų būti custom potion/potion pvp + p5-p10 armour. Lietuviai nėra tie, kurie nori ilgai žaisti, bet manau tas sezono piniginis prizas viską pakeis. O del P2W tai crate sistema nebūtų tas leakintas pluginas. Idėja yra tokia, kad grindindamas, minindamas ores ir t.t. gautum kažkokias korteles, kažką pan. ir galėtum išsigryninti į raktus, custom enchant knygas ir t.t.. O OP skirtas tam, kad custom enchantai dera su OP itemais. Dėl to pvp - nesutinku su tavimi. Armourai nebus nesunaikinami ar kažkas pan :D. Yra sword custom enchantas, kuris žymiai greičiau laužo setus, daro daugiau dmg didėjant hitų skaičiui, tad custom enchantai viską sutvarkys.

 

Apie anticheatus. Dėl anticheatų visiškai suprantu ir sutinku su tavimi. Nėra tų anticheatų, kurie nebūtų apeinami. Bet man svarbu, kad bent jau pvp būnant ant kokio lilly pado nesusibuginti ir nesugaišt pusvalandžio bandant pasprukti :D.

 O šiap dėkui už nuomone.

Redaguota: Čia laimėjimas bus ne toks, kad turi grindint ir eit pvp. Viskas bus žiūrima pagal /f top (Spawneriai, hopperiai ir blokai)

Redaguota , nario Hooked
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...