Peršokti į turinį
Robovskis

Professional Drifting Event Finals | SA-MP Edit

Recommended Posts

Prieš kuriant šį video jį įsivaizdavau kiek kitokį, bet gavosi kaip gavos. Pakritikuokit, kad nepatinka ir kaip video būtų atrodęs geriau jei daryčiau ką kitaip :D

Taip pat noriu pasakyti kad įdėja šiek tiek kopijuota, nuo vieno bičo youtubėje save pasivadinusio "robyworks", užsukit, žiauriai cool video(tikrai nereklama).

Malonaus žiūrėjimo! 

 

 • Teigiamai 3
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįOn 5/4/2017 at 14:28, rdadvb parašė:

Klausimas! Kam tie lavonai ant masinos? 8|

Na, čia nusiruošiau šiam video profesionaliai, tiesiog rinkau kadrus iš serveryje vykstantčio renginio.

prieš 20 valandas(-ų), NaCl parašė:

meh, kas dar driftina tame samp'e? assetto corsa, lfs all the way

Tiesiog neleidžia galimybės ir gebėjimai šiam reikalui.

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė slime114
   Ilgai žaidžiau, daug pinigų įdėjau, bet su laiku atsibodo, tad nusprendžiau parduoti, kad visa tai išliktu ir nestovėtu dulkėse, paskyra su 168k xp, turi 46m vertės verslą, vip 14 dienų nuo šios dienos. 326 kreditai, 2 drabužiai už kreditus. Be darbis, mechanikų nalogas, Bullet su 1985 ridos ir nrg su 1274. /saugumas pin kodas ir email. Galima atsiskaityti PayPal, Swedbank, Seb ar betkuriuo kitu lietuvos banku. Kainas siūlyti į Pm arba į skype: deimantas.deimantas55
  • Parašė Dovias
   Parduodamas SARG.lt iškvietimų botas. (MOD UPDATE: 2019-10-11 [SARG: 2.13.33] *SLAPTAS UPDATE*)
   • Botas nebeparduodamas, kadangi neturiu laiko jo updeitinti, bei pyktis su klientais, kurie nori kad jį updeitinčiau. •
   BOTAS YRA DINAMIŠKAS: Jis iššifruoja tekste esančius nematomus simbolius, apeina naujausią iškvietimų spalvų apsaugą taip atsakydamas į iškvietimą. Įdėta arboto apsauga, kad jei administratorius tikrins jus per ./arbotas komandą boto iškvietimo atsakymas bus automatiškai atšaukiamas. Pats botas rašo nepilną nicko dalį, jis pats apskaičiuoja kurią nicko dalį efektyviausia ir realistiškiausia rašyti. Prieš iškvietimo atsakymą blokuoja bet kokį žaidėjo sukeltą transporto žaidėjo judėjimą, taip simuliuodamas rašymą (Apsauga nuo ožinančių administratorių, bei nuo pranešimo apie darbuotojo transporto priemonės sukimą į šoną racijoje.). Žmonėms, kaip ir žadėjau seniau - bus ir yra teikiami update'ai, vos tik kas kartą botas pradės nebeveikti, ar buginti GALIMYBĖ PASIRINKTI KO PATYS JŪS IŠ BOTO NORITE:
   Prie iškvietimų botų pridedamas nustatymų failas kuriame galite nustatyti ką tik norite. nustatymuose galima nustatyti bot'o veikimo laiką, kuriuos bot'as panaudos parinkdamas atsitiktinai atsakymo į iškvietimo laiką. Pasirinkti kiek pats botas rašys raidžių, simbolių iškvietimo atsakyme. Ar turėtų veikti saugiklis nuo per didelio iškvietimų paėmimų skaičiaus (Nustačius config'e botas iškarto išsijungia vos tik paėmus iškvietimą.). Ar norite išgirsti garsą kaip bot'as aptinka iškvietimą (Išleidžiamas žaidimo garsas). Visas šias funkcijas galite konfiguruoti ir „tweak'inti“ pagal savo poreikius. KITA SVARBI INFORMACIJA APIE BOTĄ:
   Iškvietimų botas yra rakinamas ant žaidėjo slapyvardžio. Pirmas niekada neėjau ir neisiu. Galimas tarpininko variantas. NUOTRAUKOS, ĮRODANČIOS KAD MODIFIKACIJA VEIKIA, BEI EGZISTUOJA:


    
   Boto atnaujinimas: (2019-10-11) [SARG: 2.13.33 *SLAPTAS UPDATE*]
   Botas buvo atnaujintas kad veiktų ant naujausios bumerio apsaugos (dviejų naujų tipų iškvietimų.) Įdėtas pilnas XP ir priežasties iškvietimo žinučių palaikymas (PD, Mechanikams palaikymas.) Ištaisytas bugas per kurį neimdavo iškvietimų. Nuo šiol botas nebeims savęs iškviestų iškvietimų, bei perimimus, kuriuose esate iškvietėjas.  
    
  • Parašė NTQ
   Pristatau savo patobulintus monitorius. Kiekvienas iš jų turi po talpyklą, siekiant neapkrauti puslapio. Talpykla paremta „include“ principu, ko pasekoje yra greičiausiai veikianti (sužinokite daugiau).
   Šie monitoriai skirti visoms sistemoms (įsk. IPS, IPB, WordPress, Drupal ir t. t.).
   Ekrano nuotraukos


   Rekomendacijos
   PHP 7.* versija; OPcache (galite rasti per PHP parinktis). Palaikomi žaidimai
   Minecraft (minecraft.php); SA-MP (samp.php); Counter-Strike 1.6 (cstrike.php, cstrike-sql.php). *Jeigu turite serverį su kitokiu žaidimu, parašykite komentaruose ir ateityje papildysiu sąrašą.
   Išverstos kalbos
   Lietuvių k.; anglų k. Naudinga informacija: failuose yra pridėti pagalbiniai komentarai.
   Visus nustatymus galite rasti lib/website/config.php faile; monitoriai palaiko daugiau nei 1 kalbą, todėl jei Jūsų puslapis išverstas į anglų, rusų ar kt. kalbą, nustatykite variklio faile slapuko pavadinimą (nurodyta komentare, kur reikia pakeisti), slapuko turinį turi sudaryti tik 2 simboliai (pvz, ru, en); vertimai saugomi lib/languages/ aplankale (siekiant pridėti kitą kalbą, atidarykite lt.php failą, nukopijuokite turinį, sukurkite naują failą, pavyzdžiui, ru.php ir viską įklijuokite, dabar galite pradėti versti; serverio IP adresą turite nurodyti palaikomų žaidimų faile (pažvelkite aukščiau, kur temoje parašyta „Palaikomi žaidimai“, skliaustuose nurodytas failo pavadinimas, būtent ten rasite kur įterpti); Monitoriaus integravimas per HTML kodą
   Įkelkite į FTP su visu aplankalu; jeigu Jūsų puslapis turi IPS forumą, prisijunkite prie valdymo skydo, spustelėkite navigacijos viršaus kairės 2 ikonėlę (turi atsirasti užrašas „System“); apačioje matysite „Site Promotion“, pasirinkite „Advertisements“ ir „Create New”. Įterpimo kodas: skirtas ne tik IPS forumui.
   <div style="text-align: center;"><iframe src="https://Jūsųdomenas.lt/monitors/[žaidimo pavadinimas].php" scrolling="no" frameborder="0" style="width: 100%;"></iframe></div> Atsisiuntimas
   MediaFire (.ZIP) 2.1 versija Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-15 (2.1 versija) – optimizavimo darbai, pataisyta struktūra, responsive dizainas.
  • Parašė NTQ
   Aprašymas:
   Parašiau „SA-MP“ serverio monitoriaus funkciją (nuo tuščio lapo), remdamasis jau paplatintais pavyzdžiais ir truputį juos pakeisdamas. Taip pat pridėjau talpyklą (angl. cache), kuri paremta tekstiniais failais (to pilnai pakaks). Interneto protokolo adresas gali būti parašytas skaičiais arba serverio pavadinimu (būtinai nurodykite „samp.pavyzdys.lt”). Numatytasis prievadas yra 7777 (dažniausias), jeigu Jūsų serveris jį naudoja, funkcijoje jo nurodyti papildomai nebūtina.
   Papildoma informacija:
   Monitoriaus funkcija nuskaito talpyklos failą (jeigu jo nėra, praneša, jei monitorius integruojamas - automatiškai sukuria), patikrina duomenis, paskutinį atnaujinimo laiką. Jeigu failas pažeistas (parašyti duomenys neatitinka standarto) ar atnaujinimo laikas pasenęs, siunčiama užklausa iš naujo pataisyti(-atnaujinti) talpyklą; įvairūs klaidų suvaldymai (į talpyklos failą nesurašoma, siekiant jo nepažeisti); pagal numatytus nustatymus, funkcija atnaujina serverio informaciją kas 300 sek. (t. y. 5 minutes), žinoma, tai galite pasikeisti (nerekomenduoju padaryti mažiau nei 60 sekundžių); paprastas ir malonus monitoriaus dizainas.  
   Ekrano užfiksavimai:
   1. Teisingai įvedus visus funkcijos argumentus: serveris įjungtas.

   2. Teisingai įvedus visus funkcijos argumentus: serveris išjungtas.

   3. Funkcijos talpyklos failas: išsaugota informacija po patikrinimo (0x1 yra informacijos atskyrimai).

    
   Kodas:
   Funkcijos naudojimo pavyzdys.
   <?php # Integruojame funkciją. if (file_exists('monitor/monitor.php')) { include 'monitor/monitor.php'; } # Pirmasis argumentas talpyklos failo kelias (jis gali būti bet kokiu pavadinimu), antrasis - serverio protokolo adresas, trečiasias - prievadas („SARG“ naudoja 7777, todėl nereikia nurodyti). # Jau „monitor.php“ faile ši kodo dalis yra parašyta, todėl nereikia papildomai rašyti. // echo server_monitor('monitor/sarg.txt', 'samp.sarg.lt'); # „IPS“ forume integravimas. {insert="monitor/monitor.php"} ?>  
   Atsisiuntimas:
   Naujausia versija:
    
    
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×