Peršokti į turinį

CSGO ULTIMATE MOD [CS 1.6 ] #BORDERLAND.LT


JustLeo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2020 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 16 valandas(-ų), JustLeo parašė:

Koki serveri paleisti, ar su konkreciu modu, ar paprasta public ilgai galvoti nereikejo, jau buvau nusiziurejes alliedmods forume csgo mod,  suzavejo originalaus autoriaus ideja, deja originalus modas su begale klaidu isleistas buvo, ir ju nesugeba sutvarkyti,  taigi teko viska perrasyti paciam, nepameluociau kad 75% teko perrasyti , kadangi autoriaus rankos kreivos, taip viska padares kad nei ka pakeisti, ar dadeti eina, gal specialiai sitaip padare kad betkas negaletu redaguoti modo, tai truputi uztrukau bet dabar viskas veikia ore, aisku dar yra ka patobulinti ar dadeti ,minciu yra, buciau dekingas jei pasiulytumete daugiau ideju ka galeciau suteikti siam modui, kad jis butu dar tikresnis, jei ideja su sveiku protu neprasilenks ir bus susijusi su csgo, mielai tai padarysiu!

Būčiau susilaikęs nuo nereikalingų komentarų, bet negaliu... Jei ne autorius, tu apie šią modifikaciją net nebūtų pagalvojęs. Jei autoriaus rankos būtų kreivos, modifikacija iš vis neveiktų, bet ji puikiai veikia ne viename užsienio serveryje. Tuos 75% kodo kurio perrašei yra "meniu", kuris buvo (kodo atžvilgiu) sutalpintas į vieną. Visą modifikaciją eina puikiai redaguoti, puikiai pridėti arba išimti tai ką reikia, ko nereikia, galbūt pas patį rankos kreivos, todėl nelabai sekėsi tai padaryti? Žinoma, norint kažką pridėti/išimti į originalų kodą reikia pavarginti galvą, bet jei supranti ką darai, viską ten padaryti įmanoma. Esi eilinis lietuvis, kuris išsireiškia taip jog "Aš esu kiečiausias, visi kiti, kurių aš nesuprantu - nieko nemoka".

Su tokiu požiūriu toli neisi, bet sėkmės. Mintys atrodo įdomiai, tik įdomu "kaip gerai" jos įgyvendintos.

"Stumti moka kiekvienas, bet nei vienas nesugeba priimti nei to pačio stūmimo iš kitų, nei kritikos." - giliam apmąstymui...

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Psychical parašė:

Būčiau susilaikęs nuo nereikalingų komentarų, bet negaliu... Jei ne autorius, tu apie šią modifikaciją net nebūtų pagalvojęs. Jei autoriaus rankos būtų kreivos, modifikacija iš vis neveiktų, bet ji puikiai veikia ne viename užsienio serveryje. Tuos 75% kodo kurio perrašei yra "meniu", kuris buvo (kodo atžvilgiu) sutalpintas į vieną. Visą modifikaciją eina puikiai redaguoti, puikiai pridėti arba išimti tai ką reikia, ko nereikia, galbūt pas patį rankos kreivos, todėl nelabai sekėsi tai padaryti? Žinoma, norint kažką pridėti/išimti į originalų kodą reikia pavarginti galvą, bet jei supranti ką darai, viską ten padaryti įmanoma. Esi eilinis lietuvis, kuris išsireiškia taip jog "Aš esu kiečiausias, visi kiti, kurių aš nesuprantu - nieko nemoka".

Su tokiu požiūriu toli neisi, bet sėkmės. Mintys atrodo įdomiai, tik įdomu "kaip gerai" jos įgyvendintos.

"Stumti moka kiekvienas, bet nei vienas nesugeba priimti nei to pačio stūmimo iš kitų, nei kritikos." - giliam apmąstymui...

Labas, malonu sulaukti , kad ir neigiamo komentaro, bet liudna kad parasei neismegines, deja kas yra meniu viskas perrasyta, seno nelike nieko pamegink originala ir veliau Mano serveyje uzbek , palikti tik smulkus dalykai, ir pabreziau kad esu dekingas autoriui uz ideja, bet kad jo kreivos rankos kas kiek daugiau ismano gali patys isitikinti, jis turi aisku savita stiliu, bet dar jam daug mokytis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesivelsiu į bereikšmius ginčus, nes neturiu tokio noro, tik dabar kitas klausimas...

prieš 17 valandas(-ų), JustLeo parašė:

Serveryje paleistas taip pat csgo music kit pluginas, radau gamebanana tinklapyje,  kuris suteikia daugiau csgo pojuciu zaidejam, plugino autorius ne as, bet ir jis buvo neveikiantis, tai teko velgi istaisyti klaidas ir optimizuoti, tai tiek  modo autoriui tiek music kit autoriui galeciau nebent prideti kreditu uz darba, nes neapsiverstu liezuvis pavadini juos autoriais modo kuri esu paleides.

Music kit komandos /kit0 isjungti , /kit1 /kit2 /kit3 /kit4 kit5 pasikeisti music kit.  /volume pasigarsinti arba prisitildyti music kit.

Įsirašiau NEVEIKIANTĮ (tavo žodžiais) pluginą http://gamebanana.com/sounds/31929 bet jis man puikiai veikia, tai galbūt tu tiesiog jo susikonfigūruoti nemokėjai? Kodas tvarkingas, optimizuoti jame nematau net ką :D Išsikeli save, norėdamas pasirodyti, bet sakyčiau laikas nusileist ant žemės... Apsimetinėti tuo kas nesi, nėra labai gerai...

Beje, apsilankiau aš tavo serveryje, pamačiau vienus užsieniečius, spėju BOOST'as. Modifikaciją nuo 2.04 versijos mažai kuo skiriasi... (pradžioje galvojau kad tai 1.0 versija, tai galvojau normalu)... Serveryje nepamačiau nieko unikalaus, kas leistų ištarti "Wow, va čia tai tikrai gerai sugalvota", dabar turi neeilinį serverį, tačiau beveik nieko neišsiskiriantį nuo eilinių Lietuvoje esančių CSGO modifikacijų... 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), Psychical parašė:

Nesivelsiu į bereikšmius ginčus, nes neturiu tokio noro, tik dabar kitas klausimas...

Įsirašiau NEVEIKIANTĮ (tavo žodžiais) pluginą http://gamebanana.com/sounds/31929 bet jis man puikiai veikia, tai galbūt tu tiesiog jo susikonfigūruoti nemokėjai? Kodas tvarkingas, optimizuoti jame nematau net ką :D Išsikeli save, norėdamas pasirodyti, bet sakyčiau laikas nusileist ant žemės... Apsimetinėti tuo kas nesi, nėra labai gerai...

Beje, apsilankiau aš tavo serveryje, pamačiau vienus užsieniečius, spėju BOOST'as. Modifikaciją nuo 2.04 versijos mažai kuo skiriasi... (pradžioje galvojau kad tai 1.0 versija, tai galvojau normalu)... Serveryje nepamačiau nieko unikalaus, kas leistų ištarti "Wow, va čia tai tikrai gerai sugalvota", dabar turi neeilinį serverį, tačiau beveik nieko neišsiskiriantį nuo eilinių Lietuvoje esančių CSGO modifikacijų... 

Na jau ko ko, bet as saves nekeliu,  ka darau tai tik,kad toks pomegis mano tera, nesiekiu nei pelno nei populiarumo, prajuokinai su tuo "koks as kietas" ,gal tu piktas ,kad darau viska nemokamai zmonem, kad jaustusi lygus su kitais serverio zaidejais :D Nezinau kuo tave tas deroid apkerejo , kad piestu bandai uzstoti ji, na man zinai vienodai, as tik pasakiau savo nuomone,o tu savo ir ties tuo galim baigti. O del ano plugino,  jis tikrai neveikiantis, ka tu cia bandai irodyti as nezinau :D bandai atrodyti gudresnis uz kitus ant kitu pastumdamas , tiektos, tarkim jis "veikiantis" tau, valio! , lenkiu galva pries tave,  sekmes tau ;)

Redaguota , nario JustLeo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisidedu prie Psychical

Kaip ten bebūtu DeRoiD yra ant CS 1.6 CSGO modifikacijos pradininkas, naudoji jo pagrindą ir drįsti teigti jog kreivomis rankomis kodas rašytas, jei ne jis tau net minties nebūtu kile kurti tokį serverį, reiktu nusileisti ant žemės, be paramos gaunamos iš serverio žaidėju (privilegijų, kitų paslaugų), iš boosto neilgai tą serverį laikysi.

Pagirtina jog dar sugebi kažką unikalaus gaminti, bet jei jau kreivom rankom rašytas DeRoiD CSGO modifikacija tai būtu šaunu pamatyti kaip be nusižiūrėjimo savom rankom pakurtum tokia modifikacija ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), PyPKjE parašė:

Prisidedu prie Psychical

Kaip ten bebūtu DeRoiD yra ant CS 1.6 CSGO modifikacijos pradininkas, naudoji jo pagrindą ir drįsti teigti jog kreivomis rankomis kodas rašytas, jei ne jis tau net minties nebūtu kile kurti tokį serverį, reiktu nusileisti ant žemės, be paramos gaunamos iš serverio žaidėju (privilegijų, kitų paslaugų), iš boosto neilgai tą serverį laikysi.

Pagirtina jog dar sugebi kažką unikalaus gaminti, bet jei jau kreivom rankom rašytas DeRoiD CSGO modifikacija tai būtu šaunu pamatyti kaip be nusižiūrėjimo savom rankom pakurtum tokia modifikacija ;)

Jei tas modas butu buves padarytas su minimaliom klaidom, taip as nebuciau issireiskes apie ji, gal kiek per riebiai pasakyta,  bet deja darbas nekaip atliktas.

Beto as nesu bandes jo pirmos versijos nezinau apie ja nieko,gal ten rimciau padare,  pamaciau nauja versija patiko ideja,  ir nuo jos pradejau, ir as jam dekingas uz ideja, tik ji jau labai silpnai igivendinta. O dabaigti savo ideju zmogus taip ir nesugeba tai ka galvoti apie ji ?

Serveri islaikyti man nera problema patikek, todel ir nenoriu jokios is to naudos nei dabar nei ateityje.

Beja, as nieko pries pakurti antra serveri kad ir nuo balto lapo, tik pasiulyk man gera ideja, geru minciu truputi ir kodel gi ne, tik nesiulyk nieko su zombiais as ju nevirskinu visa kita butu idomu isgirsti  :)

Redaguota , nario JustLeo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), Always parašė:

Visiškai sutinku su, Psychical, PyPKjE. o savo nuomonę pasilaikysiu sau. Nera noro ginčytis. :) 

sėkmės.

 

P.S.:  jis man ir puikiai veikia http://gamebanana.com/sounds/31929  :D

P.s as tik dabar uzmeciau aki i  linka kuri Psychical numete, nes antras ziuriu raso, kad veikia, cia ne tas pluginas kuri perdariau as lol...

http://gamebanana.com/gamefiles/4811

Lengva pastumti ane? kaip zverys uzsipuole, lietuviskas bruozas :)

Na visvien aciu, kad ir uz tokius ne mielus akiai komentarus :)

Sekmes ir tau ;)

Redaguota , nario JustLeo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Atnaujinta , prideta Clan sistema, zaidejai gali susikurti klana, gali rinktis viesa ar privatu klana daryti, pakvietimu sistema, taip pat clan war sistema, clan lyderis gali prideti moderatoriu, perleisti klana kitam nariui, ismesti zaideja arba tiesiog istrinti clan. Taip pat clan lyderiai visi gauna unikalu zaidejo skina.

5920c5f0e4879_clansystem.thumb.jpg.84102a1180afc1b2f048dccb6c648b26.jpg

Redaguota , nario JustLeo
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Atnaujinta 5/30/2017

Pridetas demolution modas , zaidejai naujo map pradzioje gali rinktis is dvieju: Casual arba Demolution

Knife ir awp mapuose, nebalsuojama del zaidimo modo, default Casual.

Prideti nauji achievements kuriuos galima gauti zaidziant tik demolution moda.

Placiau http://counterstrike.wikia.com/wiki/Demolition

demolution.thumb.jpg.e7e94ecfda32248cb93b9b9ceb3f94a0.jpg

Redaguota , nario JustLeo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atnaujinta 2017/06/04

Prideti ginklu kontraktai, ideja paimta is cia http://counterstrike.wikia.com/wiki/Trade_Up_Contract

Kontraktus galima gauti nuzudzius zaideja, tikimybe gauti kontraktus atitinkamai 20/15/10/5.

Kontraktu rusys: Restricted , Covert , Rare , Knife.

wp.jpg.95753757cac3b0a4cca87326ca7687e9.jpg

 

Redaguota , nario JustLeo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinta 2017/06/15

 

Papildyta clan sistema, placiau:

1. Prideti papildomi ginklu skinai, visi esamo klano nariai gali prisideti zaidimo pinigais atrakinti siuos skinus, jais gali naudotis tik esami klano nariai.

2. Jei paims kitas zmogus ginkla tavo nuo zemes su klano skinu, rodys kokiam klanui priklauso skinas.

3. Pridetas clan chatas, zinutes priekyje irasius # tekstas matys tik klano nariai, tekstas bus zalias.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Atnaujinta 2017/07/09

1. Prideti visu naudojamu ginklu skinu p w submodeliai.

2. Prideta Party sistema (max 3 zaidejai gali buti party vienu metu) , zaidejas perejas i kita komanda automatiskai salinamas is party.

Party nariai daiktais uz nuzudymus gauna atsitiktinai, puse pinigu sumos uz nuzudima gauna visi party nariai, o tas kuris nuzude priesa gauna pilna suma.

Taip pat yra party icona virs galvos, tai lengviau orentuotis kur tavo parcio nariai bega.

3. Uz nuzudymas meta ir materiala ant zemes, su kuriuo galima gamintis ginklu skinus.

4. Rank ikonu rodymas virs galvos visu zaideju per freeztime, po freeztime dingsta.

5. Nauji achievements.

6. Rodo zinute mirus, kas uzmuse  ir su kokiu ginklu bei skino pavadinimas.

7. Smulkus pataisymai, patobulinimai turgaus, klano ir kitu dalyku.

Redaguota , nario JustLeo
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Atnaujinta 2017/08/28

Perrasytas naujai aukcionas + sql (aukcione skino trukme ivari, nuo pusvalandzio iki 10h ziurint koks skinas ir paros laikas)

Prideti mvp garsai, galimybe perklausyti nemokamai mvp garsus pries atsirakinant. Jei groja mvp , music kit stabdomas iki baigia groti mvp daina pasirinkta zaidejo.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 10 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2020 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...