Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Scameris Fresk.(Justas Jasiulis)


rosysjki'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2562 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki žmonės, pranešu kiekvienam,kad nepasigautumėt ant tokio žmogaus. Viską rasit apačioj.

DUOMENYS:

SKYPE: msenas114

FB: https://www.facebook.com/justas.jasiulis

V.P: Justas Jasiulis

ŽALA: 8 eurai.

Įrodymai(Skype,iv.lt,12 nuotraukų): http://imgur.com/a/SYwYd

Įrodymai(FB): http://imgur.com/a/v3GOx

Istorija: Vienu žodžiu, buvo taip ,kad ieškojau pas ką bayside.lt domenas, Šis žmogus,apsimetė jog jis esą turi domeną. Kadangi jis turėjo projektą su Arnoldu(Inn_Progress),todėl aš juo pasitikėjau ir išsiunčiau jam pinigus pirmas,paysera, net nepastebėjau,kad pervedu kažkokiam Rokui(Pavardės neskleisiu,nes žmogus yra nekaltas). Gerai,jis sako man ,kad išsiuntė po 10-15 min bus,nieko neatėjo,parašiau aš jam,nuotraukose matote ką. Kitą dieną parašiau aš į iv.lt jie pasakė jog išsiūstas domenas ateina per sekundes, ir taip pat jis priklauso kitam iv.lt vartotojui. Man kilo didelis įtarimas,kiek žinojau jo vardas buvo Justas,pavedimas padarytas Rokui,o domeną valdo kažkoks Mindaugas. Pasižėjau kam dariau pavedimą,susiradau tą žmogų per facebook. Priemė į draugus paklausiau, tu pardavei domeną? Jis pasakė jog ne. Viską matysit nuotraukose. Vienu žodžiu išsiaiškinau per tą Roką jog Justas(Fresk.) pirko iš Roko skinus, ir pavedimas buvo padarytas Rokui iš manęs. Tuomet paprašiau Justo facebook,parašiau jam. Gerai viską sutarėm grąžins pinigus,dar sake 9 eurus persiuntė už laukimą ir paaiškino ,kad jis pirko tą pačią dieną domeną iš Arno(skype:rideris.), ir Arnas jį apscamino,Justas pervedė jam šaibas ir jis dingo. Gerai sakė iš swedo man perves į paysera šaibas,laukiau,sakė šiandien turėjo pareit,paprašiau ss sakė jog tikrai išsiuntė,šiandien rašiau,neatrašo užmeta seen ir viskas. 

 

JEIGU ŽMOGUS GRĄŽINS PINIGUS ARBA PERSIŪS DOMENĄ, TEMA BUS IŠTRINTA!

Redaguota , nario Bilerscot_Candeling
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2562 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...