Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

venom.ro.lt


Banzai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas, atsibodo ta pati sena minecraft rutina? Trūksta daugiau veiksmo? Tai venom.ro.lt kaip tik tau! Šiam serverį vien tik max itemai, patys įvairiausi kitai, kiekviena vakara įvairūs evantai, aktyvi administracija, SKYWARS ir daug kitų minigames pluginų ateityje! Tai ko gi lauki junk minecraft'a ir vesk ip : venom.ro.lt P.S nepamiršk pasikviesti draugų!! 818e94509bf74020ad5938eb4681ac1096.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), MrDemonas parašė:

Nu yra kur dirbėti, norėčiau prisijungti prie komandos, mano skype: erikas.erikas96

Ir ką tu ten padarysi, ten yra MAX ITEM, tai nemanau, kad kas nors tokių žaisti nori, nebent padarysi survival/fc, ar kažką panašaus. Svarbu nekopijuokite kitų serverių, ypač mano, nes mačiau bando kurtis jau... Nedarysiu jiems reklamos, tad neviešinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 4/20/2017 at 09:46, Noju's && parašė:

Ir ką tu ten padarysi, ten yra MAX ITEM, tai nemanau, kad kas nors tokių žaisti nori, nebent padarysi survival/fc, ar kažką panašaus. Svarbu nekopijuokite kitų serverių, ypač mano, nes mačiau bando kurtis jau... Nedarysiu jiems reklamos, tad neviešinsiu.

"Svarbu nekopijuokite kitų serverių, ypač mano" Pirmą kartą čia tavę matau dar kalbi kad nekopijuočiau tavo serverio? :D kys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, KayohiPlay parašė:

Pilna? Įrodyk..

Timenet, skeletonz, yra daug, nes pagrindę visi naudoja timenet failus, o timenet yra serveris, kur viską gaut labai lengvą, tad..

Redaguota , nario Noju's &&
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Noju's && parašė:

Timenet, skeletonz, yra daug, nes pagrindę visi naudoja timenet failus, o timenet yra serveris, kur viską gaut labai lengvą, tad..

Abu servai mire, lul. Taip ir normalių argumentų nepateikei. Pasidomėjau tavo serveriu, eilinis survival šudservis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
On 2017-04-20 at 09:46, Noju's && parašė:

Ir ką tu ten padarysi, ten yra MAX ITEM, tai nemanau, kad kas nors tokių žaisti nori, nebent padarysi survival/fc, ar kažką panašaus. Svarbu nekopijuokite kitų serverių, ypač mano, nes mačiau bando kurtis jau... Nedarysiu jiems reklamos, tad neviešinsiu.

O man atrodo, kad visiems yra gyliai tas tavo serveris. Juk nieko unikalaus tavo serveryje nėra, o MAX itemai, tai kodėl gi ne? Jei žmonėms patinka, tai ir tegul turi jie tuos itemus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Hooked parašė:

O man atrodo, kad visiems yra gyliai tas tavo serveris. Juk nieko unikalaus tavo serveryje nėra, o MAX itemai, tai kodėl gi ne? Jei žmonėms patinka, tai ir tegul turi jie tuos itemus.

A būtina prikelti senas temas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...