Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LRGP.LT projekto html 2 dizainai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2521 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, - TvinkisTV parašė:

Ačiū, pasiimsiu p.s nebe mano lrgp.lt ;) sėkmės neiimkit jo, nes jeigu jams pvz.: nepatiks dizainas, arba ponui neparašysit (laukt turėsit kol jis jums parašys) viską išplatins, sėkmės.

Tikrai taip tas instate taigi jam nesisekė projektas ir jau norėjo keisti domeną. Išpradžiu buvau sukodaves dizaina ipb .t.t Toks lukasc ištrinė ir tas Instane sako koduok nauja dizaina ,o ta ipb paimė ir paplatino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Spinner parašė:

Ačiūkas pajimsiu. Joa šitas tai toks žiaurus jo skype man atorodo: korta420   

 

 

Taip jo skaipas toks. Taigi jis jau ts hosta per gal jau menesi laiko. Viska žada bet nieko nedaro. Ir daro projekta ir nenori pingu investuoti. O forumo koduotojo jiesko mokomiems tikslams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tu molis :D Dizainą kaip sakant kodavau aš, koduotas buvo maždaug per 5min, sudėti paveiksliukai, jog tokie pyderiukai maži kaip tu paplatinę nieko nepeštų. Bus tų dizainų, ne karo metas. Tiesiog su savo vaikišku elgesiu įrodei, jog esi nepatikimas, tai tiek iš mano pusės, gal tau nusispjaut čia į mano nuomonę, bet kitiem manau nebus *Myliu SuperGames.lt*. Jau geriau paveiksliukais koduosiu, nei kaip tu dizaino neiškoduosi max. :P 

+ 1 ir 2 dizainai piešti mano. Tai kad neįrodei tu nieko čia.

Redaguota , nario Freddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
46 minutes prieš, Freddy parašė:

Koks tu molis :D Dizainą kaip sakant kodavau aš, koduotas buvo maždaug per 5min, sudėti paveiksliukai, jog tokie pyderiukai maži kaip tu paplatinę nieko nepeštų. Bus tų dizainų, ne karo metas. Tiesiog su savo vaikišku elgesiu įrodei, jog esi nepatikimas, tai tiek iš mano pusės, gal tau nusispjaut čia į mano nuomonę, bet kitiem manau nebus *Myliu SuperGames.lt*. Jau geriau paveiksliukais koduosiu, nei kaip tu dizaino neiškoduosi max. :P 

+ 1 ir 2 dizainai piešti mano. Tai kad neįrodei tu nieko čia.

Tai aš žalia kodavau. O tu sakai kad tu kodavai dizainą. Taip tu kodavai ta raudoną dizainą žmogau  :) O tu raudona . O tas ruzavas paveiksliukai sudėti semliukai tu. čia tu nieko nežinai kas yra tas savininkas ir vpš dlk platinu ta dizainą. Ir tau nepamoina kaip tas savininkas Instane tavo komentara uždeda iš 2acc ?  Ir tu nieko nežinai apie ta savininka InstaneYlVB3Xp.png

Redaguota , nario F0resT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, F0resT parašė:

Tai aš žalia kodavau tu smėli :) O tu raudona . O tas ruzavas paveiksliukai sudėti semliukai tu. čia tu nieko nežinai kas yra tas savininkas ir vpš dlk platinu ta dizainą.

Ką tu čia vaikas šaudai savo tvarto bazarą. Tu paskaityk ką parašiau, koks skirtumas paveiksliukai sudėti ar kodas parašytas bus, neatskleidžiu savo skilų, mainpage dizainui ir nereikia kosmosinio kodo, užtenka ir paveiksliukus sudėt, dabar tu man pasakyk, kokiu reikalu rašyt viską kodu? Smėli tu smėli, užauk iš tų vaikiškų savo prikolų, šūdą maldamas reputacijos nepasikelsi.

 

P.S parodyk kur sakiau kad kodavau žalią dizainą. :) 

Redaguota , nario Freddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Freddy parašė:

Ką tu čia vaikas šaudai savo tvarto bazarą. Tu paskaityk ką parašiau, koks skirtumas paveiksliukai sudėti ar kodas parašytas bus, neatskleidžiu savo skilų, mainpage dizainui ir nereikia kosmosinio kodo, užtenka ir paveiksliukus sudėt, dabar tu man pasakyk, kokiu reikalu rašyt viską kodu? Smėli tu smėli, užauk iš tų vaikiškų savo prikolų, šūdą maldamas reputacijos nepasikelsi.

Aš ir reputacijos neprašau. Tai tu taip vaikiškai padarai tik code su paveiksliukais.  Ir beja kam tu koduoji kita dizainą jeigu yra tas ir savininkas sakė grazus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

F0resT kaip kodavo šita dizainą per ekrano vaizdą. Viska mačiau kaip kodavo mane mokino. šitas žmogus tikrai padeda visada. Dirba nemokamai O tau čia Instane problemu buvo. Lukas ištrinė foruma o buvo sukoduotas  dizainas ipb ir paimei ji paplatinai be jo leidomo. O veliau sakai koduok nauja .t.t Laikai tu visada vergus žmones o pats nieko nedarai o sakai mapini šuda ten mapini. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, rCon/LamaMC parašė:

F0resT kaip kodavo šita dizainą per ekrano vaizdą. Viska mačiau kaip kodavo mane mokino. šitas žmogus tikrai padeda visada. Dirba nemokamai O tau čia Instane problemu buvo. Lukas ištrinė foruma o buvo sukoduotas  dizainas ipb ir paimei ji paplatinai be jo leidomo. O veliau sakai koduok nauja .t.t Laikai tu visada vergus žmones o pats nieko nedarai o sakai mapini šuda ten mapini. 

Gerai tu neįdomus. Paplatino dizainus gerai. Nebeįdomu man. P.S Ne instane o insane ;) :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dizainai gal ir nieko tokie, o šiaip papiešti būtų galima ir gražiau, šaunu, kad daliniesi ;)
Na o, kad rekomendacijas pradėjo rašyti iš lempos tai ir aš prie jų prisidėsiu ir rekomenduočiau temos autorių.Darbai gražiai padaromi ir sukoduojami manau tikrai kokybiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 2017-04-27 at 14:57, DirGemy parašė:

Siūlyčiau kitą kartą dėti kode Vardą pavardę ar slapyvardį, kad nebūtų panašių kivirčų. O šiaip kodėl man nepatinka koduoti paveikslėliais? Todėl, kad bet kada gali pakeisti tekstą ar panašiai. Visada koduoju tekstu, o ne img. @F0resT 

P.S. Tik dabar perskaičiau šią temą ir nemačiau nieko panašaus ką parašiau, tad nusprendžiau dabar parašyti, kad nekiltų problemų ateityje (jeigu dar nieks to nepasakė).

????????

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2521 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...