Peršokti į turinį

Visa tiesa apie Fagerho.lt[NE REKLAMA]


nedaxs.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Iš pavadinimo galit spręsti, kad šioje temoje pasakysiu visą tiesą apie Fagerho.lt [NE REKLAMA] savininką. Neseniai žaidžiau TheDream'e[NE REKLAMA] ir man parašė kažkoks čiūvas nicku: Carfon78 ar Cafron78, ateik į šitą serverį uždėsiu op jeigu pagražinsi serverio pvp vietą. Aš galvojau tikrai neuždės to op, bet verta pabandyt. Nuėjau į serverį, pasirodo tas Carfon/Cafron buvo Fagerho savininkas, kadangi žaidėjas nicku de3ividas(savininkas) parašė - "ar čia tu iš thedreamo?" .Ir taip, jis per kitą launcherį su kitu nick buvo prisijungęs thedreame. Aš jau turėjau account'ą serveryje, bet buvau užmiršęs slaptažodį. Nerašiau to pačio slaptažodžio iš dreamo, nes taip ir galvojau, kad kažką jis jau rezgą čia. Nuėjau atgal į dream'ą, aš jam parašiau, kad pamiršau ir jis pasakė, kad pakeis greit slaptažodį į kitokį(jis man pasakė į kokį). Atsijungiau nuo thedreamo, nuėjau į fagerho ir laukiau kol pakeis. Po minutės bandžiau įeiti į TheDream'ą, matau žinutę: "Žaidėjas su tokiu nick jau žaidžia". Galvojau gal koks bug ar pnš. Bandžiau daug kartų prisijungti ir vis ta pačią žinutę rašė. Nuėjau į thedreamo discordą ir visi pradėjo rašinėti, kad nicku "LTMoon"(mano nick) pradėjo visus tildyti ir reklamuoti fagerho serverį. Supratau, kad tas Deividas prikišo nagus. Po kažkiek laiko galėjau prisijungti ir kai rašiau savo slaptažodį, staigiai išmetė iš serverio su priežastimi "Slaptažodis neteisingas". Tuomet aš jam parašiau į skype ar galėtum atiduoti accountą thedreamo. O jis man atrašė už pinigus ir t.t Vienu žodžiu štai screenshotai(jokio sms neišsiunčiau, nes *užuodžiau* scammą Kappa):

fe146133fee84ef1bcbe6585b1a8265e.png

c68812a546f7477781e51abb0fe00d81.png

sit2.png(fotkinta kito žaidėjo)

Aišku, galvojau išsisuksiu iš jo spąstų parašydamas ne tapatį slaptažodį, bet nepavyko. Net nesuvokiu, kaip jis galėjo gauti mano slaptažodį

Redaguota , nario End_Smith
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Simuciokas parašė:

Tu autistas

Pirmoji klaida:

Antroji "klaida":

Taipogi, jokios čia tiesos apie Fagerho.lt nėra, ir kas tas per projektas vapšie?

v3bdEnl.png

Ta pirmoji klaida, turėjau omeny, norėjau pažiūrėt ar nebando apgauti:)

Antrojoje klaidoje, nieko nematau blogo. Gražiai paprašiau atiduoti accounto.

Manau yra tiesa, kadangi pats kaip ir prisipažino, kad jis pavogė acc ir su juom reklamavo savo serverį. Papildžiau temoje nuotrauką:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, End_Smith parašė:

Ta pirmoji klaida, turėjau omeny, norėjau pažiūrėt ar nebando apgauti:)

Antrojoje klaidoje, nieko nematau blogo. Gražiai paprašiau atiduoti accounto.

Manau yra tiesa, kadangi pats kaip ir prisipažino, kad jis pavogė acc ir su juom reklamavo savo serverį. Papildžiau temoje nuotrauką:).

Kas čia per tiesa? Ką tu čia nori pasiekti parodydamas ką žmogus padarė?

Antroji "klaida" yra tavo autistiškumas. Ne tai, kad prašytum savininko, kad sutvarkytų tavo paskyrą, prašai to kas nupyzdino XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Simuciokas parašė:

Kas čia per tiesa? Ką tu čia nori pasiekti parodydamas ką žmogus padarė?

Antroji "klaida" yra tavo autistiškumas. Ne tai, kad prašytum savininko, kad sutvarkytų tavo paskyrą, prašai to kas nupyzdino XD

Prašiau aš to savininko, bet jis atsijungęs, O tiesiog noriu parodyti, kad žmonės neįkliūtų į tokius šūdus kaip čia:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas Deividas jau daugybę projektų turėjes kur bando apgauti žmones. Padaro servą ir bando sau profito padaryt , ir nepagaunu kaip jis dar yra nepagautas dėl tokių šūdų. Beje atsargiau su tom žinutem , nemanau kad tikrai 29 centus paitmtų iš sąskaitos.

Tikiuos po šitų temų žmonėms atsiras proto nepasitikėt kažkokias aborigenais kitam laido gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Maniakas parašė:

Tas Deividas jau daugybę projektų turėjes kur bando apgauti žmones. Padaro servą ir bando sau profito padaryt , ir nepagaunu kaip jis dar yra nepagautas dėl tokių šūdų. Beje atsargiau su tom žinutem , nemanau kad tikrai 29 centus paitmtų iš sąskaitos.

Tikiuos po šitų temų žmonėms atsiras proto nepasitikėt kažkokias aborigenais kitam laido gale.

Aš jau supratau, kad ten čj net ne 29ct :D. Tikėkimės, kad susiprotės kiti žmonės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...