Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Spawn.LT - Administracijos bendravimas.


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 1 valandą, .RethaS` parašė:

Pats ten pat buvai.... Tai ta pati apie tave galiu pasakyti :) Vien su DDOS kas buvo... Tai žinai stūmi ant savo kolegų :) Apgavikas tu ir jis :) Daugiau nieko.

Taip, buvau ir tuo gailiuosi, nes ten yra žiaurus šūdservis. Na ir kas su ddos buvo, gal pasakytum? Kolega? koks dar bliat kolega debile tu? aš vpš jau išėjęs iš to projekto. Daugiau nieko gaidy?

 

Man tai vpš dzin, aš esu normalus žmogus ir ką tu man į tai ir galiu rašyti ką noriu, o parodžiau ką jis parašo, kai parašau nekaltą žinutę.

 

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), KayohiPlay parašė:

Taip, buvau ir tuo gailiuosi, nes ten yra žiaurus šūdservis. Na ir kas su ddos buvo, gal pasakytum? Kolega? koks dar bliat kolega debile tu? aš vpš jau išėjęs iš to projekto. Daugiau nieko gaidy?

 

Man tai vpš dzin, aš esu normalus žmogus ir ką tu man į tai ir galiu rašyti ką noriu, o parodžiau ką jis parašo, kai parašau nekaltą žinutę.

 

Koks agresyvus juokingi esate ;) Sutinku, taip ten šūdservis, bet pats ten buvai ir apgaudinėjai =) Dabar nereikia atmazų... Ką galiu pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...