Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu mini idėja. El. cigarečių versliukai klesti, tačiau su nenusakomo dydžio antkainiais. Turiu idėja, jog atidaryti vape shop parduotuvę praktiškai be jokio antkainio uždėjimo. Prekės manau būtų pigiausios Lietuvoje, o jų asortimentas nemažas. Tiekėjus turiu, liko tik jūsų nuomonės sulaukti, ką apie tai manot. Tačiau yra ir vienas minusas, reiktų ganėtinai ilgai laukti - iki 25 dienų. Bet už tokias mažas kainas, mano nuomone, verta.

(redaguota)
43 minutes prieš, Karolis_Handza parašė:

parašyk kainas +- cloutbeast ir panašiai kaitiklių. jei geros duok kontaktus :D

Tfv12 34€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, rainbow)

Tfv8 30€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, mėlyna, pilka)

4 minutes prieš, /Frixo parašė:

Manau zmones gali ir patys uzsisakyt viska. Suprasciau jog viskas vietoje butu, tada taip.

Taip, gali, tačiau yra ir tokių kur neturi paprasčiausių Visa kortelių ar kaip sakiau, dėl rizikos bijo užsisakyti. 

Redaguota , nario Friday
(redaguota)
11 minutes prieš, Friday parašė:

Tfv12 34€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, rainbow)

Tfv8 30€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, mėlyna, pilka)

Taip, gali, tačiau yra ir tokių kur neturi paprasčiausių Visa ar kortelių ar kaip sakiau, dėl rizikos bijo užsisakyti. 

O poto 12 meciai prisiperka tu elektroniniu, vaiksto  ir garina. Elektronines cigaretes yra nuo 18 metu, tokiu metu asmenys greiciausiai tures savo asmenine banko kortele. Ir be to kiek zinau, jau nuo 14 ar 15 metu galima issiimti mastercard kortele.

Redaguota , nario /Frixo
1 minute prieš, /Frixo parašė:

O poto 12 meciai prisiperka tu elektroniniu, vaiksto  ir garina. Elektronines cigaretes yra nuo 18 metu, tokiu metu asmenys greiciausiai tures savo asmenine banko kortele. Ir be to kiek zinau, jau nuo 14 ar 15 metu galima issiimti mastercard kortele. 

Pilnai sutinku, bet ne visi jas turi ;) Tiesiog teikčiau savotiškas tarpininkavimo paslaugas ir tiek. O dėl vaikų, tai į jų puse neverta žiūrėt :D Man pačiam neapsimoka jiems pardavinėt.

 

Dabar, Friday parašė:

Pilnai sutinku, bet ne visi jas turi ;) Tiesiog teikčiau savotiškas tarpininkavimo paslaugas ir tiek. O dėl vaikų, tai į jų puse neverta žiūrėt :D Man pačiam neapsimoka jiems pardavinėt.

 

"Man paciam neapsimoka jiems pardavinet" is kur tu zinosi ar tai 12 metis vaikigalis ar suauges? Nusipirks, tevai pamatys, paklaus is kur, pasakys jusu parduotuve, na ir galesite tureti problemu.  Nepleskime dar labiau sito dalyko, nes ir taip jau lengva isigyti nepilnameciui elektronines cigaretes.  Bet jei jau taip megsti rizikuoti, prasom. Tiesiog labai durna ideja ir neapgalvota.

prieš 2 valandas(-ų), Friday parašė:

Tfv12 34€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, rainbow)

Tfv8 30€ (spalvos: juoda, sidabrinė, auksinė, mėlyna, pilka)

Taip, gali, tačiau yra ir tokių kur neturi paprasčiausių Visa kortelių ar kaip sakiau, dėl rizikos bijo užsisakyti. 

Tavo pasakimas antkainis 5€ ;D uz tfv8 uzsikeles gera 10€ :) ir nereikia meluoti kad tikrai ne, nes kadangi pats siunciosi is patikimo shopo ir ten tfv8 20€ :) tiesiog ir kaip tavo ideja tarpininkavimas ir asortimento turejimas dafiga, tai zmogus jau geriau pats pasiema ir uzsisako be jokiu tavo mokesciu. Ir is geru shopu per 2 sav max ateina o pas tave 25 dienike tai koks zmogus jeigu nori garint lauks tau 25 dienas kol ateis jam preke? :D suprasciau vietoj turetum jos ir pardavinetum tiesiog bandai versla nuo nulio prasukti, tas pats kas pasiemu ,,Vyrai tarpininkauju uzsakau domenus, vps planus, reiks palaukt kol aktyvuos papildomas mokestis 5€" zmogau nebejuokauk su tokiais prikolais, geriau pasiimk parsisiusk ir pardavinek :) 

 

29 minutes prieš, /Frixo parašė:

Maisai su maestro turbut. Buvau omeny apie tokias korteles, per kurias gali pirkti tiek internetu, tiek pavedimus daryt.

Tai nuo 14 metų swedbankas leidžia atsidaryt su ta jaunimo programa ir kad būtų pervedimai internetu, o nuo 7 metų irgi gali atsidaryt, bet pervedimų neina daryt, tik fizinėse parduotuvėse atsiskaityt, išsiimt pinigus, įsidėt ir pan.

(redaguota)

pigus ir paprastas tutorialas veiperiams:

Einį į Avoria.de > pasiimi bazę > pasiimi aromą > 25eu  (ilgai užtenku, skaniai, pigiai)

Ir aplamai, man pikta, kad iki 18 metų garina, nes per vaikus, banai atsiranda, kažkada nebuvo jokio bano, tik vaikai atrado "party", ir vuolia, banai, čia vėl banas pareina tik po 10ml pardavinės. Pasaka jmj

Redaguota , nario RoeX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...