Peršokti į turinį

Apgavikas M'Hill


LIVOL

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, taigi mane apgavo šis SuperGames.lt forumo narys - M'Hill ( skype: kefyras159 ) 
Buvom susitarę, kad už CS:GO accountą jis man išsiųs sms žinutę už 3 eurus, net nesitikėjau, kad dėl pora eurų apgaus.
Laukiau dvi dienas, jau beveik trys praėjo, nebeturiu nei kantrybės nei noro jam rašynėt, kadangi pradėjo ignoruot. 

Įrodymai: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gi steam accountą susigrąžint yra juokai, kodėl tu to nepaimi ir nepadarai?

Visų antra, tas vaikas jau slydęs yra ne kartą, bet jo neigiami atsiliepimai paslaptingai dingsta :) Ir galiu garantuoti 60%, jog pusė jo teigiamų atsiliepimų yra fake. Vienaip ar kitaip, tuo atsiprašant nevykėliu nereikia pasitikėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lucio parašė:

Gi steam accountą susigrąžint yra juokai, kodėl tu to nepaimi ir nepadarai?

Visų antra, tas vaikas jau slydęs yra ne kartą, bet jo neigiami atsiliepimai paslaptingai dingsta :) Ir galiu garantuoti 60%, jog pusė jo teigiamų atsiliepimų yra fake. Vienaip ar kitaip, tuo atsiprašant nevykėliu nereikia pasitikėt :)

Aš dar laukiu ir tikiuosi, kad pamatęs šita temą susimokės žmogelis, bet priešingu atvėjų susigrąžinsiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LIVOL parašė:

Aš dar laukiu ir tikiuosi, kad pamatęs šita temą susimokės žmogelis, bet priešingu atvėjų susigrąžinsiu. :)

Patarčiau susigrąžint dabar, kol pats jis jos nepardavė. Bet labiau siūlyčiau dėl to, nes tokiu atveju jis tau parašys greičiau, o dabar laukt visiškai beprasmiška. Susigrąžinsi paskyrą - dar šiandien jis tau parašys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LIVOL parašė:

Aš dar laukiu ir tikiuosi, kad pamatęs šita temą susimokės žmogelis, bet priešingu atvėjų susigrąžinsiu. :)

Nu namas.... Rimtai lauksi kai jau ir taip esi prie apscaminimo ribos (realiai apscamintas) geriau dabar susigrąžink ir parduok kitam tik eik per tarpininkus ir neik pirmas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Evaldas /// parašė:

Nu namas.... Rimtai lauksi kai jau ir taip esi prie apscaminimo ribos (realiai apscamintas) geriau dabar susigrąžink ir parduok kitam tik eik per tarpininkus ir neik pirmas...

Esmė tame, kad nežinau kaip susigrąžint realiai :D Paštą jau irgi pasikeitęs jis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ernestas`` parašė:

Kad viskas ok su juo.. pats katik kaika pirkau ir kaip ir viskas okei . 

Matai kaikuriuos žmonęs jis bando apgauti kaikuriuos ne.

Vakar manęs prašė 1k polygon coinsu sakė kad jam ilgai pinigai eina iš UK į banko sąskaita. Nedaviau. Turbūt ir ant tų 70 centų būtų apgavės.

Keistas kažkoks jis man žmogus tai apgauna tai ne neigiami atsiliepimai dingsta. Kaip jo dar neužblokavo forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, - Profesorius - parašė:

Matai kaikuriuos žmonęs jis bando apgauti kaikuriuos ne.

Vakar manęs prašė 1k polygon coinsu sakė kad jam ilgai pinigai eina iš UK į banko sąskaita. Nedaviau. Turbūt ir ant tų 70 centų būtų apgavės.

Keistas kažkoks jis man žmogus tai apgauna tai ne neigiami atsiliepimai dingsta. Kaip jo dar neužblokavo forume.

Gal pradės judėt ledai, parašysiu Pranui, gal bent kažką su juo padarys, nes tikrai nėra linksma, kai taip naglai žmogus apgaudinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, LIVOL parašė:

Gal pradės judėt ledai, parašysiu Pranui, gal bent kažką su juo padarys, nes tikrai nėra linksma, kai taip naglai žmogus apgaudinėja.

Daug apie šita žmogų sukurtų temų bet tame esmė kad jis po kelių dienų žmonėm atsiunčia tuos pinigus arba gražina ką gavo. Aš manau kad jis ieško durneliu kurie neparašys ant jo atsiliepimo neigiamo ar kažką tokio pamatės viską gražina. 

 

prieš 1 valandą, BaySide.lt parašė:

Nu nestumk tu ant Hillo :D Gal 5 kartus pildė man pildyk sąsk ir pnš, visada ėjau pirmas, niekada neapgavo.
Palauk ir sumokės jis tau ar kaip ten jis tave "nuscammino"

Nerimtas žmogus reiškia jeigu gauna pinigus ir dingsta gražina tik po dienos ar kelių. Su tokiais vapšė nieko nesukčiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...