Peršokti į turinį

Visa tiesa apie CraftMc projektą.


James V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Crazy* parašė:

Matėsi iš serverio lankomumo kaip jis "dirba" :D Manau kurk savo projektą dirbk su juo rasi žmogų kuris bus motyvuotas kaip ir tu ir skinsit viršų mc serveriuose.

Dėkui už nuomonę. Na aš jau esu nusprendęs ką veiksiu toliau, tiesiog prisidėsiu prie vieno iš unikaliausių serverių Lietuvoje, komandos. Manau ten mano pastangos bus įvertintos, bei turėsiu galimybę tobulėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Crazy* parašė:

Matėsi iš serverio lankomumo kaip jis "dirba" :D Manau kurk savo projektą dirbk su juo rasi žmogų kuris bus motyvuotas kaip ir tu ir skinsit viršų mc serveriuose.

Jo jo, galim susitart! Jūs skinkit viršų mc serveriuose, o mes tiesiog skinsim jūsų serverius ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, wersas1 parašė:

Jo jo, galim susitart! Jūs skinkit viršų mc serveriuose, o mes tiesiog skinsim jūsų serverius ;)

Ooo wersai tu dar esi! :D džiugu matyti tavo žinutes dar čia. Matau neapleidot savo hobio :D

 

 

prieš 20 valandas(-ų), V3rona parašė:

Sveiki, taigi nusprendžiau daugiau nebetylėti ir papasakoti kas vyksta už kadro. Taigi manau žinote Danielių, bei taip pat žinote mane. Buvau vienas iš CraftMc.Lt projekto bendrasavininkų. Taigi jau manau pradėjai skaityti, tai dabar skaityk iki galo, kadangi nuosekliai viską išdėstysiu apie patį projektą ir patį Danielių, nes manau visuomenė turi žinoti, kas tai per asmuo. Taigi istorija prasidėjo maždaug prieš trejus metus, Danielius man pasiūlė kurti projektą, na aišku aš sutikau, kiek pamenu per pusę metėmės ant talpinimo paslaugų, domeno ir visokių kitokių dalykėlių. Taigi, iš pradžių Danielius man žadėjo man nemažą pelną ir pnš, na tiesiog bandė tarmozinti visokias panašias nesamones. Taigi pagrinde prie įskiepių dirbau aš, nes atvirai pasakysiu tiesiai šviesiai, jis buvo tinginys, retai kada prie serverio įskiepių prisėsdavo, visa apkrova teko man, aišku idėjų pas mane visada būdavo, aš jas įgyvendindavau, daugelis mane palaikė, na bet Danieliui kažkas užeidavo ir jis tiesiog viską ką aš padarydavau gerai, bei visiem patikdavo, tiesiog ištrindavo arba perdarydavo pagal save, na o viso to pasekmės būdavo - nugriautas serverio spawn, sugriauta serverio ekonomika ir t.t... Kadangi jis po savęs palikdavo begalę spragų na ir galiausiai apkaltindavo mane. Taigi vienu momentu išėjau ir projekto, dėl laiko stokos. Bet po gero pusmečio sugryžau su viltimi, kad Danielius pasitaisė, kadangi visą tą laiką kol manęs nebuvo, nebuvo padaryta jokių atnaujinimų apart WIPE, visi įskiepiai, bei mano paties darytos konfigūracijos buvo paliktos visiškai nejudintos, na ir aišku lankomumas buvo kritęs per pus, kadangi visą pusmetį serveris neregėjo jokių atnaujinimų. Taigi, aš pastačiau serverį ant kojų, pradėjau daryti atnaujinimus, lankomumas pakilo, na bet įsitikinau tik viena - žmonės nesikeičia, nenoriu šnekėti aplamai apie visus, bet Danielius tiesiogine ta žodžio prasme nepasikeitė nei trupučio, viską tiesiog dariau vienas ir ant galo jis prikišo nagus ir serveris vėl daug kartų buvo nuniokotas, aišku Danielius apkaltino mane, todėl nusprendžiau netylėti ir viską papasakoti Lietuvai. Kiek esu girdėjęs jis yra apgavęs ne vieną žmogų, bandžiau jį užstoti, na bet ne mano bėdos, todėl dėl šio projekto aš daugiau nei piršto nepajudinsiu. Taigi, ačiū už dėmesį. Tebūnie sužino visi kas per žmogus yra Danielius, jei dar žmogumi tepavadinti jį galima.

Gustas.

Lengviausia įžvelgti pas kitus minusus, tik ne pas save. Nes pats tų minusų pakankamai daug turi ir nesi toks geras kaip čia jau pasirašiai. Atsimink būtumėt griuve anksčiau laiko jei nemano pagalba, o už pagalbą irgi gerai atsidėkojai, block šovei man atrodo kur tik galėjai.. xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Nemix parašė:

#DramaAlert. Lietuvai neįdomios vaikų dramos minecraft'e todėl gali nebepasakot, nes nemanau ar čia kažkam įdomus kažkoks šūdservis kurio pavadinimo aš nesu girdėjęs iki dabar - kai perskaičiau šios šūdinos temos pavadinimą. :))) Good Life !

Hahah stumi stipriai čia negaili. TU ESI KIETAS NEMIX, nes tavo nuomonė yra stipriai pagrįsta ir gerai argumentuojama! WOooo varyk. Ir tu ant tiek kietas, kad vieno iš labiausiai žinomų minecraft serverio pavadinimų nežinai :koman:

O man pavyzdžiui įdomu, tokius tauškalus paskaityti ir laukti kitos pusės pasisakymo. 

P.S. Tas tavo ant galo "good life" kažkaip nepričiom. xd wtf?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gvidas. parašė:

Hahah stumi stipriai čia negaili. TU ESI KIETAS NEMIX, nes tavo nuomonė yra stipriai pagrįsta ir gerai argumentuojama! WOooo varyk. Ir tu ant tiek kietas, kad vieno iš labiausiai žinomų minecraft serverio pavadinimų nežinai :koman:

O man pavyzdžiui įdomu, tokius tauškalus paskaityti ir laukti kitos pusės pasisakymo. 

P.S. Tas tavo ant galo "good life" kažkaip nepričiom. xd wtf?

Na manau geriau jau palinkėti gero gyvenimo nei geros dienos kaip visi esame įpratę :) 

 

Neironizuok, nes niekam manau neįdomus tas tavo sarkazmas.  Nei aš stumiu, nei aš bandau kietu pasirodyti. Esu koks esu. Išsakau savo nuomonę tiesiai šviesiai be užuolankų. O šiaip į tokias nesąmones tik taip ir tegalima reaguoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

Na manau geriau jau palinkėti gero gyvenimo nei geros dienos kaip visi esame įpratę :) 

 

Neironizuok, nes niekam manau neįdomus tas tavo sarkazmas.  Nei aš stumiu, nei aš bandau kietu pasirodyti. Esu koks esu. Išsakau savo nuomonę tiesiai šviesiai be užuolankų. O šiaip į tokias nesąmones tik taip ir tegalima reaguoti.

Vėl tavo manymas, katik jis nepasitvirtino tai šįkart irgi nepasitvirtins. Gal tu nebemanyk. Ir realiai čia yra Lietuvių forumas tai parodo koks esi pilietiškas žmogus rašydamas Good Life ir Life iš didžiosios raidės :funny:. Ir kas linki gero gyvenimo? :funny: Gal turėjai omenyje geros dienos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gvidas. parašė:

Vėl tavo manymas, katik jis nepasitvirtino tai šįkart irgi nepasitvirtins. Gal tu nebemanyk. Ir realiai čia yra Lietuvių forumas tai parodo koks esi pilietiškas žmogus rašydamas Good Life ir Life iš didžiosios raidės :funny:. Ir kas linki gero gyvenimo? :funny: Gal turėjai omenyje geros dienos? 

Neturiu nei laiko, nei noro tau aiškinti tai ko tu vistiek nesuprasi, nes esi švelniai tariant idiotas. + Čia ne vieta kalbėti apie tokius dalykus. Jei dar nepastebėjai - čia kalbama apie kažkokį tais šūdservį ir dramą tarp kažkokių žmonių, o ne taip kaip aš šneku ir apie tai kaip tau nepatinka kaip aš šneku ir reiškiu savo mintis. Tai gal geriau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Nemix parašė:

Neturiu nei laiko, nei noro tau aiškinti tai ko tu vistiek nesuprasi, nes esi švelniai tariant idiotas. + Čia ne vieta kalbėti apie tokius dalykus. Jei dar nepastebėjai - čia kalbama apie kažkokį tais šūdservį ir dramą tarp kažkokių žmonių, o ne taip kaip aš šneku ir apie tai kaip tau nepatinka kaip aš šneku ir reiškiu savo mintis. Tai gal geriau...

Idiotas :funny::funny: nu, seni. Baisiai prikolini. Išvis čia forume susirinke tokį stiprų mentalitetą turintys žmonės, tu vienas iš jų kuris rašo Good Life :funny::funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gvidas. parašė:

Idiotas :funny::funny: nu, seni. Baisiai prikolini. Išvis čia forume susirinke tokį stiprų mentalitetą turintys žmonės, tu vienas iš jų kuris rašo Good Life :funny::funny:

O tu turbūt  socialinių tinklų auka, kad tiek daug emotes naudoji norėdamas išreikšti savo netikras emocijas. Atsižvelgiant į šią situacija aš visai rimtai šneku ir nežinau kur tu čia matai kažkokius tai prikolus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

O tu turbūt  socialinių tinklų auka, kad tiek daug emotes naudoji norėdamas išreikšti savo netikras emocijas. Atsižvelgiant į šią situacija aš visai rimtai šneku ir nežinau kur tu čia matai kažkokius tai prikolus. 

Tu rimtas, aš ne. Man linksma, tau ne. Nematau jokios problemos kurią tu įžvelgi dabar, nes man taip juokinga iš tavo bukumo, kad eik tu n***** :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 3/1/2017 at 18:34, Nemix parašė:

#DramaAlert. Lietuvai neįdomios vaikų dramos minecraft'e todėl gali nebepasakot, nes nemanau ar čia kažkam įdomus kažkoks šūdservis kurio pavadinimo aš nesu girdėjęs iki dabar - kai perskaičiau šios šūdinos temos pavadinimą. :))) Good Life !

Šūdservis, nesi girdėjęs pavadinimo :D, žmogeli  nebekomentuok geriau nes nusišneki, koks serveris bebutu jis bus šūdserveris, šiais laikais nebeįmanoma sukurti serverio ne šūdservio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...