Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fantasy Stiliaus Statinys.


Nemix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na man labai įdomu pasidarė, radau štai šį statiny vos ne youtubėje, matyt statei iš šio kanalo tutorialu viska po biški ir gavai '' fantasy'' statini.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DgibJLldhUM

Jeigu statai tai paiimk iš kur statai:] Nes man stogas, ir daug kitų objektu rodos kopintas tik biški kitaip pateiktas tavo statinyje.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, coreIN parašė:

Na man labai įdomu pasidarė, radau štai šį statiny vos ne youtubėje, matyt statei iš šio kanalo tutorialu viska po biški ir gavai '' fantasy'' statini.

 

  Paslėpti tekstą

 

https://www.youtube.com/watch?v=DgibJLldhUM

  Parodyti paslėptą tekstą

Jeigu statai tai paiimk iš kur statai:] Nes man stogas, ir daug kitų objektu rodos kopintas tik biški kitaip pateiktas tavo statinyje.

 

Jei būčiau statęs pagal tutorial, mano statinys būtų lygiai toks pat kaip ir šis tačiau...  Still nice investigation sherlock.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...