Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atranka į komandą ProVision™


e3valdas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ProVision™ buvo įkurta sausio 21 dieną kaip nedidelė bendraminčių komanda, žaidžianti Global Offensive. Mūsų tikslas – gerai praleisti laiką, susibendrauti ir, žinoma, laimėti. Komandą sudaro žmonės nuo Gold Nova iki Master Guardian rank‘ų. Pagrinde žaidžiame competitive (MatchMaking), tačiau jeigu bus noro, atsipalaidavimui ir kokį Hide&Seek sumesim. Šiuo metu ieškome keleto naujų žaidėjų, norinčių prisijungti. Norint patekti tereikia užpildyti keletą klausimėlių:

 

1. Kokio rank‘o esate?: 

2. Ko siekiate iš komandos?: 

3. Mėgstamiausias primary ir secondary ginklas: 

4. Už kokią rolę norėtumėte žaisti (Lurker‘is; AWP‘eris; Entry Fragger‘is; IGL; Support‘as)?: 

5. Steam profilis: 

6. Trumpas prisistatymas (CS:GO skill'ai ir charakteris):

 

Redaguota , nario e3valdas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kokio rank‘o esate?: Buvau mge, tačiau ilgą laiką nežaidžiau, todėl dingo rank'as, dabar gold nova 2.

2. Ko siekiate iš komandos?: Pergalių bei įdomaus, taktiško žaidimo, priešingai negu žaidžiant "solo".

3. Mėgstamiausias primary ir secondary ginklas: AWP / Five - Seven

4. Už kokią rolę norėtumėte žaisti (Lurker‘is; AWP‘eris; Entry Fragger‘is; IGL; Support‘as)?: Realiai nėra skirtumo. Kuo būčiau paskirtas, tą ir atlikčiau darbą kuo įmanoma geriau.

5. Steam profilis: https://steamcommunity.com/id/flashy8/

6. Trumpas prisistatymas (CS:GO skill'ai ir charakteris): Na, esu gan įdomi persona. Esu linksmas, tačiau prireikus surimtėju. Esu komunikabilus asmuo, mėgstantis taktiškumą žaidžiant tokius žaidimus kaip CS:GO. Šį žaidimą žaidžiu ~3 metus, tačiau tai nėra pirmasis mano acc su csgo. Prieš gerus du metus, buvau legendary eagle, tačiau ~metus laiko nežaidžiau, todėl gali būti, jog skillai šiek tiek nusmuko, suprastėjo. Šio acc aukščiausio rank'o buvo master guardian elite, tačiau kaip ir minėjau, rank'as krito dėl nežaidimo. Tačiau noriu prisijungti į šią komandą, nes pergales sudaro ne žaidėjai, o komandos taktikos. Žinau daug įvairių būdų, tačiau ne su bendraminčiais sunku atrasti bendrą kalbą, pasinaudoti cs;go map'ų galimybėmis, todėl su lietuviais būtų daug įdomiau, lengviau ir daug linksmiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

1. Kokio rank‘o esate?: Gold nova 2, ex DMG.

2. Ko siekiate iš komandos?: Gerai praleisti laiką, susipažinti, pasikelti ranką.

3. Mėgstamiausias primary ir secondary ginklas: M4a1-s/five-seven.

4. Už kokią rolę norėtumėte žaisti (Lurker‘is; AWP‘eris; Entry Fragger‘is; IGL; Support‘as)?: Supportas, esant reikalui tinka visi.

5. Steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198141596272/

6. Trumpas prisistatymas (CS:GO skill'ai ir charakteris): Esu ramaus būdo (16-likmetis), būna kartais, kad užeina noras rushint, bet.. Nemėgstu eit žaist solo, visad ieškausi su kuo galėčiau eiti. Galiu kalbėt teamspeake, žaidime (steame). Kadaise buvau DMG ranke, tačiau praradau ranką draugo pagalba kuris buvo įsirašęs WH ir gavo vac'ą mm metu. Kurį laiką nežaidžiau, dabar vėl pagavau kabliuką ir kapoju vėl.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...