Peršokti į turinį

www.REAL-LIFE.LT // Konkurso pristatymas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On ‎2017‎-‎02‎-‎12 at 22:25, Expert* parašė:

Nežinau kaip ten su gaujom, renis sakė išimtos jos dabar, gal per daug litų darytis ėjo. PS tikiuosi gausos $ per min negauna, cuz thats grp shit.

Bet jei tau pinigai labai jau nepatinka galiu Reniuj atiduot viena idėja, tada verksit kad litus prarandat o ne per daug turit.

Dėl manęs gali bet ką daryti ir sakyti tam Renui. Vienintelis savininkas kuriame matau iniciatyvos rimtos tai Bajoras.. Negaliu aišku nieko blogo sakyti ir apie Reną nes taip rimčiau labai nebendravau nu bet whatever..  P.s aš neverksiu nes nežaidžiu tad GGWP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), KaindaDievas parašė:

Dėl manęs gali bet ką daryti ir sakyti tam Renui. Vienintelis savininkas kuriame matau iniciatyvos rimtos tai Bajoras.. Negaliu aišku nieko blogo sakyti ir apie Reną nes taip rimčiau labai nebendravau nu bet whatever..  P.s aš neverksiu nes nežaidžiu tad GGWP.

Jus nematot iniciatyvos,  nes mes dirbam prie visai kitų darbų nei pats Bajoras. :) Jis deda daug pastangų:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjau pamačiau išėjau.

Nesuprantu kaip čia dar žmonės žaidžia? :D

/kviesti komandą copy paste gerulis. Name vpš kažkoks medis auga ir vidury kiemo kažkoks stačiakampis įdėtas :D galit net su speed hack ateit tavęs anti cheat neužbanins jeigu čia toks yra. Adminai išviso miegaliai kol atsakė tai 10min. gavau laukti tai ką žinau kuriat naujas sistemas kai reikia senas atnaujinti ypač taisykit prisijungimo sistema nes jeigu ankščiau paspausi ir suvesi slaptiką gausi iš naujo daryti rr nes pasibuginsi. Vienu žodžiu nėra žodžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), KaindaDievas parašė:

Dėl manęs gali bet ką daryti ir sakyti tam Renui. Vienintelis savininkas kuriame matau iniciatyvos rimtos tai Bajoras.. Negaliu aišku nieko blogo sakyti ir apie Reną nes taip rimčiau labai nebendravau nu bet whatever..  P.s aš neverksiu nes nežaidžiu tad GGWP.

Sveikas, visa komanda stengiasi ir dirba prie visai kitų dalykų nei aš. Jeigu keliu video į supergames nereiškia, kad aš vienas dirbu. Savaitgaliais, jeigu yra išeitis dirbama iki vėlumos. Tiesiog yra labai daug piktų žmonių, kurie tik bando pakenkti, tai.. Tuo pačiu ir nusivilimas, bet tuo pačiu mes dar labiau stengiamės, todėl nematau problemos mūsų komandoje.

 

prieš 15 valandas(-ų), TiesiogRokas parašė:

Atėjau pamačiau išėjau.

Nesuprantu kaip čia dar žmonės žaidžia? :D

/kviesti komandą copy paste gerulis. Name vpš kažkoks medis auga ir vidury kiemo kažkoks stačiakampis įdėtas :D galit net su speed hack ateit tavęs anti cheat neužbanins jeigu čia toks yra. Adminai išviso miegaliai kol atsakė tai 10min. gavau laukti tai ką žinau kuriat naujas sistemas kai reikia senas atnaujinti ypač taisykit prisijungimo sistema nes jeigu ankščiau paspausi ir suvesi slaptiką gausi iš naujo daryti rr nes pasibuginsi. Vienu žodžiu nėra žodžiu.

Dažnai administratoriai yra perrenkami, jeigu neatlieka savo darbo. /kviesti komanda tikrai nėra kopijuota, daugeliuose projektų taip yra, todėl nematau reikalo atsilikti nuo jų ir gyventi 2012 metais. Nauja registracija tai pat bus ateityje. 0.0.7 update jau yra paruošta 50%.

 

 

event.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Dovydas B. parašė:

Sveikas, visa komanda stengiasi ir dirba prie visai kitų dalykų nei aš. Jeigu keliu video į supergames nereiškia, kad aš vienas dirbu. Savaitgaliais, jeigu yra išeitis dirbama iki vėlumos. Tiesiog yra labai daug piktų žmonių, kurie tik bando pakenkti, tai.. Tuo pačiu ir nusivilimas, bet tuo pačiu mes dar labiau stengiamės, todėl nematau problemos mūsų komandoje.

 

Dažnai administratoriai yra perrenkami, jeigu neatlieka savo darbo. /kviesti komanda tikrai nėra kopijuota, daugeliuose projektų taip yra, todėl nematau reikalo atsilikti nuo jų ir gyventi 2012 metais. Nauja registracija tai pat bus ateityje. 0.0.7 update jau yra paruošta 50%.

 

 

event.png

Gerai tarkime jog jūsų kviesti komandą nėra kopijuota. Bei kiek ten pas jus rcon nuėmimas 10 eur ar kiek rašėt? Tuo pačiu pakeiskite ir spydika nes ant tiek baisus tik mano nuomonė čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, TiesiogRokas parašė:

Gerai tarkime jog jūsų kviesti komandą nėra kopijuota. Bei kiek ten pas jus rcon nuėmimas 10 eur ar kiek rašėt? Tuo pačiu pakeiskite ir spydika nes ant tiek baisus tik mano nuomonė čia.

RCON, bet ne ban. Nauji txd bus 0.0.7 update

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Dovydas B. parašė:

Dažnai administratoriai yra perrenkami, jeigu neatlieka savo darbo. /kviesti komanda tikrai nėra kopijuota, daugeliuose projektų taip yra, todėl nematau reikalo atsilikti nuo jų ir gyventi 2012 metais. Nauja registracija tai pat bus ateityje. 0.0.7 update jau yra paruošta 50%.

 

 

event.png

0.0.7... Klaidas išsitvarkykit normaliai,nes ką tik be paliečiat tuoj klaidos atsiranda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Zjbys parašė:

0.0.7... Klaidas išsitvarkykit normaliai,nes ką tik be paliečiat tuoj klaidos atsiranda

Ne visi akli mato :)

 

 

prieš 12 valandas(-ų), TiesiogRokas parašė:

Ponas aš ne tu. Tik pasakau tiesą jog jūsų projektas ilgai neisilaikys su tokiais bugais, kad žaidėjai gali be admin visus baninti.

Senai jau ištaisyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...