Peršokti į turinį

Doherty.lt - taksi sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7d17912dffd93a98b2bc1141b4eb319d842.png

                             Sveiki visi, norėčiau pristatyti jums pristatyti doherty.lt (nestartavęs) projekto taksi darbo sistemą.Sistema bus tobulinama. Projektas yra kūrimo procese, tai sistemų dar  išvysite tikrai daug ir įvairių. Vaizdo įrašas apie sistemą apačioje. Projekto kūrimo procesą sekti galite skype grupėje   ( https://join.skype.com/ccjdQifHXBaP ), arba facebook puslapyje: ČIA. Gero žiūrėjimo visiems! P.S ATSIPRAŠOME VISŲ UŽ VIDEO KOKYBE . BUS NAUJAS VIDEO ATNAUJINSIM IR TEMĄ.

 

 

 

                                                   

 

Redaguota , nario Reyn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Konooplyankw parašė:

Man patiko tai, jog rasei be klaidu.

Atėjai sistemos pažiūrėti, ar gramatikos vertinti? :D no offense

 

O sistema tai visai patiko, bet galėtų būti labiau automatizuota, kad nereiktų rašinėti tų /klientas1 ir t.t. Na bet suprantu " Sistema bus tobulinama. ", na tai sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MantasPwn parašė:

Atėjai sistemos pažiūrėti, ar gramatikos vertinti? :D no offense

 

O sistema tai visai patiko, bet galėtų būti labiau automatizuota, kad nereiktų rašinėti tų /klientas1 ir t.t. Na bet suprantu " Sistema bus tobulinama. ", na tai sėkmės.

Ka galima vertint ? Absoluciai nera ka vertint. Tai bent pasakiau tai, kas man patiko. O man siuo atveju patiko jo rasymas be klaidu ir skyryba tvarkinga. O sistema paprasta nera ka vertint absoluciai nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Konooplyankw parašė:

Ka galima vertint ? Absoluciai nera ka vertint. Tai bent pasakiau tai, kas man patiko. O man siuo atveju patiko jo rasymas be klaidu ir skyryba tvarkinga. O sistema paprasta nera ka vertint absoluciai nera.

Hmm. Manau tema sukurta buvo tam, kad įvertinti sistemą, o tu tiesiog freepostini, visiškai ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, MantasPwn parašė:

Atėjai sistemos pažiūrėti, ar gramatikos vertinti? :D no offense

 

O sistema tai visai patiko, bet galėtų būti labiau automatizuota, kad nereiktų rašinėti tų /klientas1 ir t.t. Na bet suprantu " Sistema bus tobulinama. ", na tai sėkmės.

Ačiū tau . Bus patobulinta sistema dar nemažai . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiektiek kritikos.

Dabar taxi padariai panašiai kaip mini darbą be direktoriaus. Kaip autobuso vairuotojas važiuojantis į stotelę. :)

Komandų rašymas.. Kam to reikia? Nebent nemokėjai padaryti kitaip. Aktorius "atsisėda" , bet automobilyje jo nėra. Atvažiavus taip pat jis neišlipa.

Mano nuomonę, bereikalinga, paprasta važiavimo į checkpoint sistema. Bet velgi šaunu, kad kažka bandai, sekmes ateityje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...