Peršokti į turinį

Pagalba dėl Java SE


Alan_Smith

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi nariai. Norėčiau iš jūsų paprašyti pagalbos. Aš bandau įsirašyti Jave SE. Atsisiunčiu, install' inuosi, nueinu į kompiuterio nustatymus, ten pasikeičiu tą Path link'ą ar kaip ten antroje eilutėje ir nueinu į cmd. Parašau > javac -version     ir nieko man neišmeta, mėginau net ir javac ir pan. rašyti, bet vistiek neveikia. Gal galit patarti kaip daryti, nes aš jau peržiūrėjau virš 10 pamokų ir visur tąpatį rodo. Tai manau gal jūs padėsit. Kas padės užmesiu REP'ų. Ačiū kas netingi ir padeda!

Redaguota , nario mKan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), mKan parašė:

Pamėginau RR, vistiek neveikia. Gali pakviesti mane i skype jei netingi? Buciau labai dekingas!

Kuom tas rr turetu padet? Programa irasei ir viskas, naudokis. Jeigu isirasei Java runtime, tai javac ir nebus tau, turi isirasyti JDK, tad pabandyk parasyt cmd lange java ir spausk enter. Jei nieko su java susijusio neparasys, tai "path link'e" blogai nurodei javos folderi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Modestas_Daslee parašė:

Kuom tas rr turetu padet? Programa irasei ir viskas, naudokis. Jeigu isirasei Java runtime, tai javac ir nebus tau, turi isirasyti JDK, tad pabandyk parasyt cmd lange java ir spausk enter. Jei nieko su java susijusio neparasys, tai "path link'e" blogai nurodei javos folderi.

 

Viska gerai padariau. Path linke viskas kaip ir tvarkoje. Atsisiunciau JDK. Pakviesk mane i skype: mmelesis 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...