Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Niekada neesu turėjęs wireless pelyčių ir neturėsiu, nes jei užsilagins kompas, tai ir pėlytė tuo pačiu+ tie pakrovimai, iškrovimai.

Na, ok dpi max 6400 ar kiek ten. Už ką tie 80e?

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/isoriniai_irenginiai_ir_programine_iranga/peles/aula_ghost_shark

va pelytė su 6 berods spalvom, patogu rankai, jautrumas max 2000, ir kaina 27e..

Rinkis pats

Redaguota , nario Eazy0ne

i5-6500 3.2GHz | GeForce GTX960 2GB | Kingston 12GB | MSI H110MPRO | Corsair ATX 550W | Crucial MX200 SSD 250GB | SAMSUNG HDD 2000GB | Deepcool XDC-SMARTER Black

 

 

Niekada neesu turėjęs wireless pelyčių ir neturėsiu, nes jei užsilagins kompas, tai ir pėlytė tuo pačiu+ tie pakrovimai, iškrovimai.

Na, ok dpi max 6400 ar kiek ten. Už ką tie 80e?

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/isoriniai_irenginiai_ir_programine_iranga/peles/aula_ghost_shark

va pelytė su 6 berods spalvom, patogu rankai, jautrumas max 2000, ir kaina 27e..

Rinkis pats

Toks jautrumas yra geras, ypač belaidei pelei. Tačiau tavo parodytav pelė ir total caner, toks DPI dedamas į dešovas peles po 12€. Šiuo atvėju patariu imti SteelSeries rival 100

 
 

 

(redaguota)

geriau zowie fk1 imti su avago 3090 sensoroumi ir nepigi bet gal padoru. nors benq kompanija tiek pat garsi kiek razer ar SS.

 

p.s. bandai atsekti #PCMASTERRACE #FANGAY #TREND 'a?

Avago 3310*

 

Ir kodel tik fk1 siulai, nes zowie visi modeliai skirtingu dydziu, ir turi rinktis pagal savo delno atitikmeni, jei jau didelis delnas tai geriausiai ec-1, jei pasimsi belekokia zowie pele, tai vienam bus per maza, kitam per didele.

 

Vieniems pliusas kitiem minusas, bet zowie neturi software.

Redaguota , nario manteliakas

Avago 3310*

 

Ir kodel tik fk1 siulai, nes zowie visi modeliai skirtingu dydziu, ir turi rinktis pagal savo delno atitikmeni, jei jau didelis delnas tai geriausiai ec-1, jei pasimsi belekokia zowie pele, tai vienam bus per maza, kitam per didele.

 

Vieniems pliusas kitiem minusas, bet zowie neturi software.

pasiuliau todel kad tingiu rasyti kiekviena is benq zowie modeliu o del informacijos jis galejo pasigooglinti ir uzsikabinti labiau domejimusi kuria is zowie rinktis.

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...