Peršokti į turinį

malwarebytes pjaunasi su kitomis pc maintenance programomis


LeCasualH0e

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2715 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

isirasiau MB ismeginti virusu skenavima tai kad ir kiek laiko persiintalliuociau system cleaner meto sita lentele ir dar run time error net kai programa nera isvis atverta.

kas naudojat malware ziurekit kad jums tokiu nesamoniu nebutu.

nesakau jog ji nera naudinga bet mano atzvilgiu ji daugiau pridirbo nei suteike naudos.

JBP6id9.png

Redaguota , nario Mikoto9223
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tavo "maintenance" programos nelabai kokia reputacija turi greičiau eina kaip už kenkėjiška programa kiek radau temų rašė kad problemų poto turėjo sulėtėjo pačio pc darbas poto dar buvo sunku tavo system cleaner išsitrint kai jau susiprato jog tai galimas virusas mano nuomonė jog malwarebytes antivirusinė pastebėjo virusa ir jį bandė išsvalyt bet dėja nepavyko pilnai išvalyt išvada tai pagal mane tokia nepatikimas programas renkiesi "maintenance" darymui  :)

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai kad tavo "maintenance" programos nelabai kokia reputacija turi greičiau eina kaip už kenkėjiška programa kiek radau temų rašė kad problemų poto turėjo sulėtėjo pačio pc darbas poto dar buvo sunku tavo system cleaner išsitrint kai jau susiprato jog tai galimas virusas mano nuomonė jog malwarebytes antivirusinė pastebėjo virusa ir jį bandė išsvalyt bet dėja nepavyko pilnai išvalyt išvada tai pagal mane tokia nepatikimas programas renkiesi "maintenance" darymui  :)

system cleaner isvalo tik traces po programo installiaciju ir t.t. @skirta stabilizuoti hdd/ssd usage.

keisciausia tas kad eset'as man tokiu nesamoniu nedaro po skenavimu.

man po failu siuntimosi ir installiaciju uzsilieka visokio meslo kas hdd usage iki 100% uzkelia  todel ir naudoju. man bent jau siektiek ji padeda o lenteles tikrai sunervino. susitvarkiau kazkiek bet galiu pasakyt tai jog ji pridirbo rimtai daugiau nei padejo.

malwarebytes corruptino viena ar kita programos faila kuris nera crack'o tipo todel ir mete man ta error'a.

Redaguota , nario Mikoto9223
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Puikiai ta malwarebytes veikia. Puikiai veikia ir su eset smart security. Viena kita gerai papildo, tiesiog vienu metu su abiem neskanuokit pc. Keista skaityti tokius blogus atsiliepimus. Man kaip tik padejo kuomet jokia kita antivirusine nesugebejo.

man is jos buvo problemu daugiau, sudirbo cracka ir kad ir kiek kartu persirasyciau system cleaner broken files and registry fix programa normaliam skenavimui meto ta debiliska error. kazkiek susitvarkiau bet visvien jis krenta. atsiprasant tokiom slamsto ant pc nereik.

system cleabner ner antivirusine. ji skirta pravalyti kietaji diska ka as darau reguliariai. prascenuohja, aptinka failus kurie apkrauna kompa ir vercia netinkamai veikti operacine sistema ir hdd. po fix;o hdd usage nukrenta i stabilu.

malware bytes scan'as ne vien erroru prikure bet ir hdd apkrove tai kokia prasme man ja naudot?

Redaguota , nario Mikoto9223
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2715 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...