Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingi builder'iai minecraft projektui.


GriewiE2k

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū už -rep. Man tai nieko nereiškia ;DD Bėja, aš tuo metu nebuvau serveryje, tavo užbanino kažkas kitas +15 eurų už tokį šuduką, čia kiekvienas tokį mokėtų pastatyti , tai nereikia čia verkti, ir per brangiai nori ;DD

J-o-b-a-n-a-s p-y-d-e-r-a-s esi jai taip elgiesi su žmonėmis kurie tau darbus daro.

Redaguota , nario #Muntis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog šitas serveris ilgai nebegyvuos... Visų pirma, čia yra gryna CraftMc.Lt kopija... Savų idėjų iš vis nesugalvojat, šūdamaliai ką daugiau galiu pasakyti... Dar atėję reklamuojatės pas mane projekte... Koks tikslas, žmogėnai? :DD Tiesiog, duodu palyginimą. Yra Iphone 6s ir kinietiška Iphone kopija. Ką žmonės rinksis? Manau čia tas pats ir su jūsų "šūdprojekčiu"... Manau Quplas apsiverktų pamatęs ką per izdivalkes darot iš jo buvusio projekto vardo...

Redaguota , nario James V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gerai, kad pridėjęs jį į skype iškart supratau, kad jis  scammeris ir nepradėjau jam kaip sakoma nemokamai dirbti.  :) Vien iš to kaip jis man parašė žinutę kai jį pridėjau į skype pasako viską apie žmogų.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gerai, kad pridėjęs jį į skype iškart supratau, kad jis  scammeris ir nepradėjau jam kaip sakoma nemokamai dirbti.  :) Vien iš to kaip jis man parašė žinutę kai jį pridėjau į skype pasako viską apie žmogų.

Jis ir taip jau jasnas yra... Tik atėjau į serverį, išsakiau savo nuomonę ir grąsina mane subaladot atvaręs :DDD Nevykėlis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis ir taip jau jasnas yra... Tik atėjau į serverį, išsakiau savo nuomonę ir grąsina mane subaladot atvaręs :DDD Nevykėlis....

Vėl tu čia stumi ant projektų viską išsakiau čia: https://www.supergames.lt/topic/281232-wwwjustmclt-mcjustmclt-survival-pvp/#entry2002105 tai patariu čia žmonių reikalas kuriams yra skolingas,  ne tavo james :)Reiks paklausk sena nick pasakysiu jei pameni :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...