Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3494 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu iPhone 5s ir galiu pasakyt nesuprantu kokio velnio jie tokie brangūs :D Vienintelis pliusas, ir gan didelis, jog nėra lago, stabilesnis ir greitesnis veikimas nei Androido, bet kita vertus androidas turi daugiau galimybių... Bet šiaip ir kai 6s čiupinėjau tai vistiek kažkiek linkstu link iPhonų, nes jauti, kad turi telefoną kuris tikrai nepaves.

  • Teigiamai 1

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Turiu iPhone 5s ir galiu pasakyt nesuprantu kokio velnio jie tokie brangūs :D Vienintelis pliusas, ir gan didelis, jog nėra lago, stabilesnis ir greitesnis veikimas nei Androido, bet kita vertus androidas turi daugiau galimybių... Bet šiaip ir kai 6s čiupinėjau tai vistiek kažkiek linkstu link iPhonų, nes jauti, kad turi telefoną kuris tikrai nepaves.

Tau iPhone 5s brangūs? :D Geras tas iphone 6s, be to 5s geras, tik, kad mazesnis ir patogus bent jau i ranka telpa normaliai, o prie samsungu pats neiciau, vien del to, kad na ir kas kad tas s7 naujausias, bet visvien jis pasens ir atisras naujesniu ir android versijos neis naujintis, nes kuo naujesnis tas samsung tuo leidzia naujesne versija, o kai pasens ir nebeis atsinaujint - programos taikosi prie naujausiu android versiju, tad ir programu tada gali nebuti kai kuriu, o iOS update gali visi iphone, labiau apsaugotas - cia nuo 5s ir 6,7 pirsto antspaudas, uzregistruoji iphona gali ziureti telefono vieta, zdz siulyciau imti iphona

O tai kaip dainas isikelt?

Tam yra programa kompiuteryje kuria gali isirasyti ji vadinasi - iTunes surisi telefona su ta programa, music iseisi atsisiusi per pc, ir isikelsi - paprasta, o is intiko gali buti virusu visokiausiu apsaugotas saakau labiau iphonas

KAPI - Kriptovaliutos ir pinigai mobili aplikacija 
Facebook puslapis https://www.facebook.com/profile.php?id=61558019442962
 

Žinoma, kad samsungą, nebent nori nuobuodaus, ir "pasipuikuoti" iphonu, ir tik galėt žaist simple žaidimus, rašyt, naršyt, androidas turi žymiai daugiau funkcijų, žinoma, jei jų nesiruoši naudot nežinau, beti androidų remontai pigesni, o dėl lagų, būna ne androidas kaltas, o jūs patys užkemšat, tie kurie "išmano" nelagina, kadangi žino pagridindinę problemą, o taip tai tikrai neverta iphone.

sms.png

Prie ko pripratęs , tokį ir imk. Jei android - samsung. Jeigu IOS - Iphone

ios telefonu kad ir daugiau nera apart iphone :D :D o android sistema jau daug kompaniju turi :D

Žinoma, kad samsungą, nebent nori nuobuodaus, ir "pasipuikuoti" iphonu, ir tik galėt žaist simple žaidimus, rašyt, naršyt, androidas turi žymiai daugiau funkcijų, žinoma, jei jų nesiruoši naudot nežinau, beti androidų remontai pigesni, o dėl lagų, būna ne androidas kaltas, o jūs patys užkemšat, tie kurie "išmano" nelagina, kadangi žino pagridindinę problemą, o taip tai tikrai neverta iphone.

Tai pasakyk ta "pagrindine" problema kodel laggina po kiek laiko android :)

KAPI - Kriptovaliutos ir pinigai mobili aplikacija 
Facebook puslapis https://www.facebook.com/profile.php?id=61558019442962
 

Tau iPhone 5s brangūs? :D Geras tas iphone 6s, be to 5s geras, tik, kad mazesnis ir patogus bent jau i ranka telpa normaliai, o prie samsungu pats neiciau, vien del to, kad na ir kas kad tas s7 naujausias, bet visvien jis pasens ir atisras naujesniu ir android versijos neis naujintis, nes kuo naujesnis tas samsung tuo leidzia naujesne versija, o kai pasens ir nebeis atsinaujint - programos taikosi prie naujausiu android versiju, tad ir programu tada gali nebuti kai kuriu, o iOS update gali visi iphone, labiau apsaugotas - cia nuo 5s ir 6,7 pirsto antspaudas, uzregistruoji iphona gali ziureti telefono vieta, zdz siulyciau imti iphona

 

5s atrodo senas bet dar vis reik už jį 320€ duot, kai už naują s6 400€

 

Ir kas atnaujimus liečia tai iPhone vėl laimi... Android telefonas vidutiniskai gauna kokius 3 atnaujinimus ir viskas...

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

(redaguota)

Nu bent jau mano dabar turimas Samsung galaxy j5(2015) tai jau po 2 menesių naudojimo pradėjo mest kad vietos mažai, nors nuotraukos sd, muzikos sd, žaidimai sd.. Po dar 2 menesių pradėjo lagint vaikštant galerijoj, skaitant messengerio chatus, internete. po 8 menesių naudojimo(dabar) juo beveik neįmanoma naudotis. Išsijungia programos, lagina, krauna viską ilgai
 

Žinoma, kad samsungą, nebent nori nuobuodaus, ir "pasipuikuoti" iphonu, ir tik galėt žaist simple žaidimus, rašyt, naršyt, androidas turi žymiai daugiau funkcijų, žinoma, jei jų nesiruoši naudot nežinau, beti androidų remontai pigesni, o dėl lagų, būna ne androidas kaltas, o jūs patys užkemšat, tie kurie "išmano" nelagina, kadangi žino pagridindinę problemą, o taip tai tikrai neverta iphone.

 

O tų visokių funkcijų jaučiu kiekvienas samsung vartotojas panaudoja tik apie 10%. Pvž.: tą funkcija kur prabraukus ranka nuscreeninamas ekranas, tikrai nesiruošiu naudoti kai galima du mygtukus paspausti ir padaryti tą patį nesimosikuojant. Ta nauja "always on display" irgi nieko mandro, tik papildomai naudoja baterijos. 

 

 

5s atrodo senas bet dar vis reik už jį 320€ duot, kai už naują s6 400€

 

Ir kas atnaujimus liečia tai iPhone vėl laimi... Android telefonas vidutiniskai gauna kokius 3 atnaujinimus ir viskas...

 

 

Savo samsunge per 9 menesius gavau 2 atnaujinimus, t.y. 6.0.1 atnaujinimą ir 6.0.1 bug fixes.
 

 

Redaguota , nario TheoneLT83

logopgr.png.1a1272f06819dccf241a54231fdbb87f.png

Na, kaip ir visi sakė tai tikrai iPhone mažai stringa, draugas turi 4s suskaldytą vos ne vapšie, ir net nelagina( nu gal bšk, bet labai mažai ), o šeip pats turiu S3 samsung ir tikrai nesidižiuoju turėdamas jį, niekad iPhone nebandžiau, ir net nežinau, gal jei nusipirksiu, bus nesąmonė, nes sako, kad iPhone tik mažiau lagina ir gražiau atrodo, o samsungas ir kokybės turi, na , bet vistiek manau aifuonas geresnis.

i5-6500 3.2GHz | GeForce GTX960 2GB | Kingston 12GB | MSI H110MPRO | Corsair ATX 550W | Crucial MX200 SSD 250GB | SAMSUNG HDD 2000GB | Deepcool XDC-SMARTER Black

 

 

Imi iPhone ir nesigaili po metų/pusantrų. Su muzikos kėlimu tyliau sėdėkit neūžę, kad neįmanoma įsikelt ar kažkas panašaus. Parsisiunčiat tubidy programą ir parpumpuos kiekvieną dainą kartu su visu video (jeigu jis yra aišku). Yra galų gale AirMore programa, ten galima keltis viską ką tik nori (dainos, filmai). Taigi kas neturit tų iPhone ar net nesat turėję, nepulkit reikšt savo minčių dėl muzikos įsikėlimo sunkumo.

Temos autoriau, iPhone 6s neturi 32gb storage pasirinkimo, tad teks rinktis tarp 16gb ir 64gb. Pats turiu 64gb ir tuoj bus metai, nejuntamas joks lagas. Jeigu finansai leidžia, pasiimk iPhone ir jis tikrai ilgiau laikys nei betkuris Samsungas. :)

Paprieštaraukit dabar man kasnors.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3494 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...