Peršokti į turinį

Teikiu minecraft pagalbas.


Gabri3lius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, manau niekas manęs nepažįsta ir nenorėtu iš manęs pagalbos.


Taigi kiek mačiau ir matau, visi serveriai su kopijuotomis modifikacijomis kurios patalpintos supergames.lt, žmonės tik talpina norintis pakenkti modifikacijos kūrėjams ir gauti reputacijos.


Norėčiau suteikti kažkam ar naujokui savo pagalbą ir padėti sukurti normalu, patrauklu serverį.


Nesakau, kad nėra kitų patrauklių, bet lietuviai nieko nesugalvoja geriau už Survival, kiek tik matau vien Survival/pvp/skywars. Žmonės susiimkit į rankas ir pradėkime kurti normalus MineCraft serverius, vis dėlto leidžiam pinigus ant hosto :) Vien dėlto jog hostai, forumai ir kiti dalykai yra mokami, todėl savo paslaugas teiksiu nemokamai.


 


Padėti galiu su;


 


Statymų - Tj, padėčiau statyti spawn ir kitus dalykus.


Pluginų tvarkymų - Sutvarkyčiau, iš redaguočiau jūsų turimus pluginus, ištaisyčiau klaidas ir įgyvendinčiau žaidėjų prašymus.


Reklamomis - Reklamos nebūtų per serverius kitokius, tiesiog skype, youtube ir aišku internetų.


Forumo instaliavimų Čia labai lengvas dalykas, bet gal kam prireiks surasti tinkama varikliuką, sukurti database ar kažkas panašaus.


Forumo dizainų - Surasti tinkama dizainą, pasirūpinti jog kažkas jį nupieštu.


Hookų instaliavimų - Su instaliuoti hookus, juos iš lietuvinti.


 


● Ir kitais smulkiais dalykais ●


 


Tikrai nesu daug kam suteikęs pagalbos, nes nebuvau pasakęs jog kažką suteikiu, dabar pagalvojau kodėl gi ne, jei man pasiseks su šitais darbais, jus nedvejodami kreipsitės į mane. Žinau, kad yra geriau mokančiu už mane, bet manau aš ir galiu suteikti šokią tokią pagalbą. Tikrai nežadu apgaudinėti ar kažkaip sugadinti viską, tikrai sutvarkysiu ir eisiu tolimais keliais.


 


Susisiekimas skype - gabrielius8641


 


Manau tik tiek, ačiū, kad skaitėt ir manau sulauksiu žmonių kuriems reikia mano pagalbos !


Jei nepažįsti manęs, tai nerašyk nepatikimas ar kažką panašaus. Esu padaręs klaidų, nardžiau, reklamvau po kitus projektus, gadinau ir t.t, bet tikrai dabar supratau jog iš to, nieko nepasieksiu, tad nebijokite ir kreipkitės į mane, tikrai suteiksiu pagalbą.

Redaguota , nario Lukas_Yeah
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patiko visai aprašymas ;) , Patarčiau visus kuriem padėsi ir norės instaliuoti IPB Nes tai yra "Kieta" šiais laikais , patarčiau pasakyt jiem kad geriau WordPress, Ar dar koks nors panašus varikliukas arba netgi geriau savadarbis :) Nes Ipb netinka minecraft'ui Klausiat kodėl ? todėl nes jame nereikia tiek daug diskutuoti va pvz Samp Ipb yra tinkamas nes jame būna pastoviai pilna temų o minecraft nėra ką tiek diskutuot 

Sėkmės darbuose ! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek pažįstu tai jis tikrai vaikiškas , laksto per projektus ir jei negauna ko nori tai pat palieką tą projektą.

Taip, seniau taip darydavau bet kaip sakiau nebus iš to naudos, tad perėjau į gerąją pusę.

 

Sakote, mokate kurti įskiepius? Pasidalinkit, kokius įskiepius esate sukūręs.

Nesakiau jog mokų, bet žinau kas mokėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, seniau taip darydavau bet kaip sakiau nebus iš to naudos, tad perėjau į gerąją pusę.

 

Nesakiau jog mokų, bet žinau kas mokėtu.

 

Kaip tai? "redaguočiau jūsų turimus pluginus" tai čia jūs labai plačią temą pasiemėt, redagavimas, gali būt ir įskiepio source, tai pamaniau, kad mokat. :) Kitą kartą nerašykit taip plačiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki. Paskaičiau temą ir pagalvojau , kad žmogus galės padėti. Bet kaip ir ZolQ minėjo jis dar vaikas. Parašiau jam dėl poros pluginų atsakė į kelis klausimus , o galiausiai pasiprašė į projektą. Paklausiau kiek laiko kuodoja , jo atsakymas buvo "nuo 7 metų". Pagalvojau , kad man tikrai reikia jo , nes aš pats dar tik mokausi. Susitarėm , kad jis dirbs už savininką. Uždėjau privilegijas daviau prisijungimus prie winscp ir viskas pasibaigė tuo , kad jis nupi** pluginus. Prisijungė su mano ir kito savininko paskiromis pridarė visokių nesamonių. Tikrai nerekomenduoju šito debiliuk*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki. Paskaičiau temą ir pagalvojau , kad žmogus galės padėti. Bet kaip ir ZolQ minėjo jis dar vaikas. Parašiau jam dėl poros pluginų atsakė į kelis klausimus , o galiausiai pasiprašė į projektą. Paklausiau kiek laiko kuodoja , jo atsakymas buvo "nuo 7 metų". Pagalvojau , kad man tikrai reikia jo , nes aš pats dar tik mokausi. Susitarėm , kad jis dirbs už savininką. Uždėjau privilegijas daviau prisijungimus prie winscp ir viskas pasibaigė tuo , kad jis nupi** pluginus. Prisijungė su mano ir kito savininko paskiromis pridarė visokių nesamonių. Tikrai nerekomenduoju šito debiliuk*

Tikiu... Nes dabar jis prašosi į vieną projektą kuriame esu, ir turbūt vėl norės tapatį padaryt. Temą prikėliau todėl, kad žmonės žinotų, jog tokių žmonių kaip #Baubas nereikėtų imti į projektus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki. Paskaičiau temą ir pagalvojau , kad žmogus galės padėti. Bet kaip ir ZolQ minėjo jis dar vaikas. Parašiau jam dėl poros pluginų atsakė į kelis klausimus , o galiausiai pasiprašė į projektą. Paklausiau kiek laiko kuodoja , jo atsakymas buvo "nuo 7 metų". Pagalvojau , kad man tikrai reikia jo , nes aš pats dar tik mokausi. Susitarėm , kad jis dirbs už savininką. Uždėjau privilegijas daviau prisijungimus prie winscp ir viskas pasibaigė tuo , kad jis nupi** pluginus. Prisijungė su mano ir kito savininko paskiromis pridarė visokių nesamonių. Tikrai nerekomenduoju šito debiliuk*

Bet tu tai tikrai juokingas, paprašei jog padėčiau, gerai sutikau uždavei klausimų visus atsakiau, tada sugalvojau tau rimtai padėti, pradėjau dirbti ir ištryniau tavo permissionsex, bet jei tau reikia susisiek. O ištryniau permissonsex vien dėlto jog norėjau įdėti tau orginalesni ( premium ) bet gavosi jog neprisitaikė prie kitų pluginų ir kažkas sugedo, o pluginus tikrai nei vieno nepasiemiau, nes visi tavo pluginai yra iš interneto ar iš kitų projektų.. Aš jums sakiau neturiu jokios naudos jūsų apgauti ar pakenkti.. 

 

+ žemas lygis eit per mano reputaciją ir ją gadinti...

 

Jei reikia pagalbos parašyk man, tikrai padėsiu ir tikrai nevogsiu, ties tuo bugu galiu sutvarkyti.

Redaguota , nario #Baubas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...