Peršokti į turinį

Minecraft serverio atgaivinimas


Flamkis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

14 balsai

  1. 1. Kuri įdėja jums įdomesnė?

    • Miestai
      3
    • Po žeme
      4
    • Ph abi neįdomios
      4
    • Niekas nežais
      5
    • Pritariu, abi idėjos neblogos
      0


Recommended Posts

Sveiki, taigi imiausi naujo projekto ir man yra minčių, taigi pirma idėja būtų tokia keturi miestai kiekvienas miestas turi savo stiliu bei blokus iš kokių tam mieste galima statyti, labiau gautusi serveris norintiems pasireikšti statyme, turėtumėt pirkti plotus miestuose, kad galėtumėt juose gyventi ir panašiai, užsidirbti pinigų kad galėtumėt pragyventi, tiesiog paprastas survival, galbūt su factions papildais, mėnesio gale būtu renkamas geriausias miestas bei gražiausias namas tame mieste bei būtų skelbiami rewardai, toliau eitu idėja viskas po žeme visas žaidimas vyksta po žeme, aš manau įmanoma taip padaryti su bloku limitu, bet čia manau įgyvendinama idėja, panašiai kaip prison, tik kad tu nesi kažkur įkalintas, tiesiog visas žaidimas perkeltas po žeme. Kuri jums labiau patinka vėliau įrašysiu dar viena idėja galbūt.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateitį tas tikrai bus tiesiog noriu pristatyti serverį pradžiai lietuvai o laikui einant jį išvys ir užsienis, ir man nesvarbu jeigu žais ir dešimtys žaidėju svarbu, kad bus ištikimų, ir laikui einant visi pasirinks geriausius serverius

Jei kažkiek seki minecraft temas, pasakyk kiek tokių panašių serverių su "naujom nematytom įdėjom" prasilaužė į Lietuvos rinka ? Vienetai.

 

geriau taupyk ir iškart kelkis į užseni. Lietuvoj 99.9% nieko nepeši.

 

p.s čia mano nuomonė, aš tik konstatuoju faktą. 

Redaguota , nario Arn3lis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...