Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip priaugti svorio?


M0R3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kalbu grynai apie svori kurį rodo ant svarstyklių. cepekus ir taip valgau ir šeip palyginus daug valgau bet svoris nedidėja, o dėl lauko tai dėl svorio jo neaaukosiu.

 

Tai valgyk ne 3 kartus i diena o daug daugiau po biski didink maisto norma. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbu grynai apie svori kurį rodo ant svarstyklių. cepekus ir taip valgau ir šeip palyginus daug valgau bet svoris nedidėja, o dėl lauko tai dėl svorio jo neaaukosiu.

Jei lauke aktyviai judi , eini prie turniko , lakstai ar kažką tokio darai , tai tau kalorijos susinaudoja , ir jų nereikia panaudoti kaip atsargų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip tapati bėda pas mane, siūlau valgyti dažniau per dieną t.y 6 - 7 kartus, valgyt daugiau miltinių maistų ( blynai ) , keptos bulvės irgi puikiai tinka. Tavo greita medžiagų apykaita, taipogi spėju esi aukštas. Dabar iš 67kg esu 76kg. Taipogi rinkis ką valgai, baltymų porcijas didesnes dvigubai valgyt, kaloringą maistą ir fsio.

Redaguota , nario timo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip tapati bėda pas mane, siūlau valgyti dažniau per dieną t.y 6 - 7 kartus, valgyt daugiau miltinių maistų ( blynai ) , keptos bulvės irgi puikiai tinka. Tavo greita medžiagų apykaita, taipogi spėju esi aukštas. Dabar iš 67kg esu 76kg. Taipogi rinkis ką valgai, baltymų porcijas didesnes dvigubai valgyt, kaloringą maistą ir fsio.

 

Neesu aš palyginus aukštas o dėl apykaitos manau teisus. Valgau tikrai daug kaloringo maisto, daug mesos, bet svoris nedidėja, todėl ir ieškau kažkokių maisto papildu kurie duotu rezultatą, jei žinot kokie maisto papildai tikrai efektingi pasiūlykit. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsisakyk proteino, vartok kaip maisto papildą ir viskas, o jeigu dar nori užsiauginti raumenų masę po sportuok ir vartok.

Proteinas tinka jei tu lankai gym, o taip paprastai ji vartoti pinigai i ora, jau geriau pirkti mass gainer.

Redaguota , nario TheEcllips
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jomajo, proteinas, nera kazkoks svorio pagalbininkas, tiesiog daugiau gauni vitaminu kuriu tau reikia. Gali vartoti viska, proteina ir creatina, glutamina, ir nesportuok ir liksi tesla. Pasiimk ta proteina koki, valgyk sveikiau, mazesniom dozem i diena ~5 sykius per para, imk proteino, dazniau pasportuok, ir matysis progresas. Asmeniskai pats ta dariau, o man sunkei svori priaugti, pradejau lankyti fitnesa. Pasiemiau proteino, creatino, BCAA, nusipirkau mitybos plana 3-em menesiam, jau eina 1,5 mesnesio, edu kai parsas (Sveikai), 7 sykius, kiekviena diena vaikstau i gyma po 3-5h praleidziu ten, po sporto varau i sauna 30min, tada i dusa. Taip ir sukasi ratu. Pries gym'a, proteinus, mitybos palan sveriau 65, po 1,5men sveriu 82, planuoju daeiti iki 95, tada ryskintis 

 

Ir jei atsiras protinguolis, kad gerti (snapsa) nesveika, susikisk savo nuomone kur nesueina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...