Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

jau iš temos pavadinimo aišku manau ko aš ieškau šiuo metu į savąją kompanija. Apie projekta ir jos ateitį galiu pasakyti tik tiek,kad ji tik pradedama ir dar greitai manau nebus ir baigta.

Aso neieškau, tiesiog, kad turėtų vaizduote šiokia tokia,nes pats visko pasidaryt negalėsiu.

PINIGŲ UŽ DARBUS tikrai negaliu iškarto prižadėt, visų pirma reik įsivažiuot, po to galima ir kažką tai sugalvot. Pačių darbų tikrai nereikalausiu valandų bėgį,kad būtų baigti ar pan. nes niekur neskubėsiu. Pats dirbu naktimis ir per dieną turėsiu galbūt 3-4 valandas laisvas kai užsiimsiu darbais. 

 

Galit rašyt į komentarus ar į mano skype kurį rasit profilį mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...