Peršokti į turinį

CS:GO Turnyro paieška.


Senelis`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Counter Strike Global Offensive žaidime, įsikūrė nauja komanda pavadinimu fightNOW.

Norėjau paprašyti, ar turite pasiūlymų kokiuose Tournaments(Turnyruose) galėtumėm sudalyvauti kaip komanda?

Turnyro registracija nesvarbu ar ji mokama ar nemokama, tiesiog jog būtų simboliška kaina sakykim ten 2 eurai jog neužsirėktumėt virš kokių šešerių eurų.

Komandos rankai dabartiniai yra įvairūs: MG II, MG I, MG I, GNM, GN III ir visokiausių kitokių yra.

Norėčiau jog gaučiau jūsų pasiūlymus apačioje komentaruose.

O gal yra komandų norinčių sužaisti 5v5 draugiškai arba iš skinų? Parašykit taip pat į komentarus ir viską išspręsim kuo greičiau ! <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galite pabandyti dalyvauti faceit turnyruose.

Ačiū už patarimą bet kaikurie komandos nariai yra užsiregistravę FaceIT ir tiesiog pamiršę duomenis, arba tiesiog kaip pirko nedavė prisijungimų prie <Faceit vartotojo> Nebent galėtum duoti būdą, kaip atjūngti ryšus su Faceit per steamą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už patarimą bet kaikurie komandos nariai yra užsiregistravę FaceIT ir tiesiog pamiršę duomenis, arba tiesiog kaip pirko nedavė prisijungimų prie <Faceit vartotojo> Nebent galėtum duoti būdą, kaip atjūngti ryšus su Faceit per steamą

Ohh negaliu padėti šitu klausimu. Galite ieškotis toornament.com svetainėje. Pridėk mane į draugus parinksiu draugus ir galėsite pasitreniruoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Jeigu turi problemu su Faceit tai nelabai isivaizduoju kaip tau jas issprest, nes pats esu pamirses duomenis ir supportas bent jau man neatraso. Kita svetaine kuria musu komanda naudodavome tai buvo https://csgo-eu.pvpro.com tikrai labai patogi svetaine ir sumos turnamentuose nemokamuose normalios

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jeigu turi problemu su Faceit tai nelabai isivaizduoju kaip tau jas issprest, nes pats esu pamirses duomenis ir supportas bent jau man neatraso. Kita svetaine kuria musu komanda naudodavome tai buvo https://csgo-eu.pvpro.com tikrai labai patogi svetaine ir sumos turnamentuose nemokamuose normalios

Banina jeigu per gerai žaidi tas csgo-eu.pvppro.com xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...