Peršokti į turinį

Senasis gerasis Minecraft?


Simuciokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Back in 2010..

Heyo,

 

Norėdamas prisiminti nostalgiją, pamėginau paieškoti seno YouTubės kanalo kuriame buvo keliami Minecraft Classic timelapse, tuose timelapsuose taipogi ir aš dalyvavau (bet gaila, nepamenu ką tiksliai stačiau)

Keletas video:

 

4:20 pastatyta Lietuvos vėliava

 

 

1:20 pastatyta Lietuvos vėliava

 

 

Tie laikai, kada community iš ties buvo nuostabus :)

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Tikrai tie senieji laikai buvo geri. Kažkada dar palyginus visai nesenai prieš daugiau nei metus bandžiau atkurti/pabandyti pakurti classic serverį, bet nelabai išėjo kas nors. Pagrindinė problema buvo ta jog žaidėjas užsukęs tuojau pat išeidavo nes nebuvo veiklos, žmonių. Nebuvo visiškai nieko su kuo jis bendrautu. Tuštuma. Mano išvada jog Classic galėtu atgyti lietuvių bendruomenei iki kuklaus žaidėjų skaičiaus tai tikrai. Viskas prasidėtu nuo draugų ratelio ir laikui bėgant prisijungtu vis daugiau žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai tie senieji laikai buvo geri. Kažkada dar palyginus visai nesenai prieš daugiau nei metus bandžiau atkurti/pabandyti pakurti classic serverį, bet nelabai išėjo kas nors. Pagrindinė problema buvo ta jog žaidėjas užsukęs tuojau pat išeidavo nes nebuvo veiklos, žmonių. Nebuvo visiškai nieko su kuo jis bendrautu. Tuštuma. Mano išvada jog Classic galėtu atgyti lietuvių bendruomenei iki kuklaus žaidėjų skaičiaus tai tikrai. Viskas prasidėtu nuo draugų ratelio ir laikui bėgant prisijungtu vis daugiau žmonių.

 

german lava survival 1,5 <3

Esu sukūręs Lava Survival minigame, kopiją nuo Classic laikų, su keleta modifikacijų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ar buvo žaidėjų. Verta buvo laikyti ? Ar pabandytum vėl atidaryti serverį ? :D

Nemėginau jo atidaryti kaip serveri, susikuriau išmėginimui pažiūrėti ką galiu aplamai sukurti, tai pažaidžiau keletą kartų su keletą žmonių, bet reikėtų dar pakoreguoti minigame, nes mano tikslas padaryti, du tipus, vienam kur gali statyti įvairius blockus ir vienas kažkuris blockas galės atlaikyti lavą stipriau negu kiti (nes kai lava prisiliečia prie blocko, jį sunaikina), o kitas kur grynai belekoks blockas visada bus sunaikintas kai prisiliečia, tai kas paskutinis išgyvens, tas laimės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemėginau jo atidaryti kaip serveri, susikuriau išmėginimui pažiūrėti ką galiu aplamai sukurti, tai pažaidžiau keletą kartų su keletą žmonių, bet reikėtų dar pakoreguoti minigame, nes mano tikslas padaryti, du tipus, vienam kur gali statyti įvairius blockus ir vienas kažkuris blockas galės atlaikyti lavą stipriau negu kiti (nes kai lava prisiliečia prie blocko, jį sunaikina), o kitas kur grynai belekoks blockas visada bus sunaikintas kai prisiliečia, tai kas paskutinis išgyvens, tas laimės.

 

Puiki idėja. Ketini ją įgyvendinti ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Puiki idėja. Ketini ją įgyvendinti ? :)

Antrasis tipas įgyvendintas, pirmasis dar gana sunkokai, nes reikia randomizer sistemos, kad išrinktų random blocką kuris būtų pastiprintas (šita lengva), bet tada reikia tą pastiprinimą padaryti, kad normaliai veiktų, kad žinotu ar blockas paliestas lavos ar ne (esu kaip ir padaręs, bet būgovas). Bet yeah, pamėginsiu įgyvendinti

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antrasis tipas įgyvendintas, pirmasis dar gana sunkokai, nes reikia randomizer sistemos, kad išrinktų random blocką kuris būtų pastiprintas (šita lengva), bet tada reikia tą pastiprinimą padaryti, kad normaliai veiktų, kad žinotu ar blockas paliestas lavos ar ne (esu kaip ir padaręs, bet būgovas). Bet yeah, pamėginsiu įgyvendinti

 

Šaunu girdėti. Gali ir taip atidaryti Lietuvišką serverį. Sėkmės :) Pasirodžius progresui parašyk į šią temą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...