Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Low on Memory Error


Eazy0ne

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2814 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nueik į task manager ir padaryk, kad rodytų visus procesus, pažėk ar neryja svchost.exe ten 1gb, nes man tai ryja ir kiekvieną kartą turiu išjungt, nebent čia tik man, o kas ryja tai va: 30c161b8c0d047c382ac4f98aba80e08.png

Jop, man irgi ryja, tik ne wuauserv(jo vpš net nėra :D), o svchost.exe 1,4gb ar kiek ten.

Redaguota , nario Eazy0ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jop, man irgi ryja, tik ne wuauserv(jo vpš net nėra :D), o svchost.exe 1,4gb ar kiek ten.

0b36e5411b9e4f6c8ad01762a4768ba6.png

6632094c5094454f9cc7fd5459f0ce53.png (paspaudi pirmą kuris ryja labiausiai)

 

c8bc43406b3b44bea64ffe487b44b82f.png

 

1. Įsijungi task manager.

2. Nueini ant efektyvumas.

3. Ištekliaus monitorius.

4. CPU.

5. Palauk kol ten susiskaičiuos ir pažėk kuris bus pirmas, tą pažymėk.

6. Pažymėjus atsiras žemai visokie pavadinimai, pirmas bus tas kuris labiausiai ryja, paspausi dešinį pelės klavišą ir išjungsi (Stop Service).

 

Taip daryk kiekvieną kartą įjungus kompą, kartais reikia palaukti, kol ten įsijungia tas svchost.exe ir panašiai tai iš karto nepulk, o taip man atrodo yra būdas kaip iš vis išjungt, tik nesidomėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2814 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...