Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6125 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

normaliumi zmogumi - o yra ir nenormaliu zmoniu su kuriais galima tartis? Idomiai.

10x daugiau negu tu su savo visu sumautu protu - tu nihuja nezinai ka as moku ir ko nemoku, ir apie pc sudeti, detaliu kainas tai kaip jis gali zinot uz mane 10x kartu daugiau? Nebent jis zino visus FSB pralaidumus nuo Intel Pentium iki Intel XQ :rolleyes: Ir jei manai, kad jis zino daugiau technikos srityje nei AS, tai tie x9 turbut yra dviracio isradynejimas, (beto kam ji israsdyneti kad jis jau israstas) B)

atsibusk - pazadinai!

Ir jei tu bms auka tai as nekaltas - verciau cia BMS yra mano auka, o ne atvirksciai :)

Ir as ne baltarankis kaip sakoma as pc perrinkciau nu gal visko ne nes su laidais klaidinga bet daugmas vidu viska zinau aisku nelabai daug nenoriu cia saves pusti ooohooo as moku pc surinktu TU kietas - Baltarankis tai tas ,kuris fizikoj nihuja nesigaudo, mechanikos nemoka,rankos kreivos! Laidai - asocijuojasi kaip makaronai - neskirti varzu, itampos, nezinoti kas yra kondenstorius,rezistorius,transformatorius ir kt. Va kas yra baltarankis - kiekvienas vyras turi zinot fizika ir ja ismanyt . Lemputes isukt nepakanka, kad ji pradetu degti :)

As zinau kiek as noriu zinoti ir man uztenka - man idomu kaip tu zinosi, kai viena diena kompas neisijunks. O tada tau "serveriai" nepades. Reiks melstis, kad ivyktu stebuklas arba imti i rankas testeri ir tikrinti kur nera gaunama itampos :)

reik naujo proco reikia naujos vaizduskes tai sudaro apie jau 800LT - ziurint kam naudosi PC . Jei zaidimams imk geresne GC, jei dideliam duomenu kelimuj, redagavimui - proca.

Naujo pc pirkimas - tai jau krastutine priemone . Visada is senuko pc galima ispaust nematytu rezultatu - kaip dirbau su vienu PC (GC buvo GF 5500FX AGP 8x) Tai paturbinau jos FSB ir istrauke GTa:SAN ant high grafikos be lago) . zinoma teko kelt FSB ir pacio procesoriaus.

B-A=B+(-A)

Procesoriaus reikia ir zaidimams vaizdo plokstes zaidimams neuztenka :) Ir as manau kad tikrai nesu baltarankis moku testeri naudot nusimanau apie mechanika nes pats turiu motocikla ir kai velenas luzo reikejo persirinkt o ligi veleno daait tai visa varikli turi isardyt, bet neina kalba apie varikllius ir t.t

Nu vienu zodziu baigiam cia nesamones kalbet gincus ir t.t nes tuoj mum Dominus sulups ispejimus ir bus ramu :rolleyes:

61a382ed55f9d07ecd3d6236bd4c53fd744.gif

http://mu.fgs.lt/ Head Admin.

Old Nick: Ichigo

Procesorius pradeda dirbti tik tuomet, kada buna didelis duomenu uzkrovimas. Anksciau v. plokstes naudojo pagrindini procesoriu, kaip jos poreikius tenkinanti "organa", t.y procesorius apdorodavo informacija ir ja siusdavo i v. plokste (jau sukramtyta viskas). Tuo metu procesorius zaidimo metu ir buvo lb svarbus todel pc galejo pavezt tik rimtesni zaidima, kitokiu funkciju zaidimo metu negalejo atlikt (nes procesorius buvo uzkimstas) . Todel i v. plokste buvo imontuotas butent jai skirtas procesorius, kuris apdoros butent jos informacija (jis dar kitaip vadinamas GPU) . Todel pagrndiniam procesoriui (CPU) apkrovos sumazejo, ir dabar zaidimo metu as galiu ne tik zaisti, bet ir klausytis muzikos ir pan. Todel siomis dienomis zaidimams CPU ne tiek daug reiskia, kiek pats v.plokstes GPU ir jo pralaidumas.

B-A=B+(-A)

Procesorius pradeda dirbti tik tuomet, kada buna didelis duomenu uzkrovimas. Anksciau v. plokstes naudojo pagrindini procesoriu, kaip jos poreikius tenkinanti "organa", t.y procesorius apdorodavo informacija ir ja siusdavo i v. plokste (jau sukramtyta viskas). Tuo metu procesorius zaidimo metu ir buvo lb svarbus todel pc galejo pavezt tik rimtesni zaidima, kitokiu funkciju zaidimo metu negalejo atlikt (nes procesorius buvo uzkimstas) . Todel i v. plokste buvo imontuotas butent jai skirtas procesorius, kuris apdoros butent jos informacija (jis dar kitaip vadinamas GPU) . Todel pagrndiniam procesoriui (CPU) apkrovos sumazejo, ir dabar zaidimo metu as galiu ne tik zaisti, bet ir klausytis muzikos ir pan. Todel siomis dienomis zaidimams CPU ne tiek daug reiskia, kiek pats v.plokstes GPU ir jo pralaidumas.

Cia biski off topic (ne i tema) matau cia geriausiai nusimanai tai gal zinai kode man meto tokia lenta joks game neina tik keli stai linkas: slamstas/padekit-del-keisto-eroro-del-windosu-t3450.html

Pls padek siap nenoriu perasytin winu :(

Metin2 zaidimas :)http://www.labusai.com/mmorpg-zaidimai/ ... t3549.html

--Dėmesio---

Kas tūrėjot mane skypei meskit seną skype (edvinasas2) nes ji pavogta

---

Pc Info:

Radeon hd 5550 1GB

4Gb of ram

Dual core 3,20GHZ

500GB HDD

Windows 7 64bit

Procesorius pradeda dirbti tik tuomet, kada buna didelis duomenu uzkrovimas. Anksciau v. plokstes naudojo pagrindini procesoriu, kaip jos poreikius tenkinanti "organa", t.y procesorius apdorodavo informacija ir ja siusdavo i v. plokste (jau sukramtyta viskas). Tuo metu procesorius zaidimo metu ir buvo lb svarbus todel pc galejo pavezt tik rimtesni zaidima, kitokiu funkciju zaidimo metu negalejo atlikt (nes procesorius buvo uzkimstas) . Todel i v. plokste buvo imontuotas butent jai skirtas procesorius, kuris apdoros butent jos informacija (jis dar kitaip vadinamas GPU) . Todel pagrndiniam procesoriui (CPU) apkrovos sumazejo, ir dabar zaidimo metu as galiu ne tik zaisti, bet ir klausytis muzikos ir pan. Todel siomis dienomis zaidimams CPU ne tiek daug reiskia, kiek pats v.plokstes GPU ir jo pralaidumas.

Cia biski off topic (ne i tema) matau cia geriausiai nusimanai tai gal zinai kode man meto tokia lenta joks game neina tik keli stai linkas: slamstas/padekit-del-keisto-eroro-del-windosu-t3450.html

Pls padek siap nenoriu perasytin winu :(

Kaip ir anoj temoj rasiau pabandyk Windows Repair padaryt. :):P Jai nemoki kaip man i PM.

normaliumi zmogumi - o yra ir nenormaliu zmoniu su kuriais galima tartis? Idomiai.

10x daugiau negu tu su savo visu sumautu protu - tu nihuja nezinai ka as moku ir ko nemoku, ir apie pc sudeti, detaliu kainas tai kaip jis gali zinot uz mane 10x kartu daugiau? Nebent jis zino visus FSB pralaidumus nuo Intel Pentium iki Intel XQ Ir jei manai, kad jis zino daugiau technikos srityje nei AS, tai tie x9 turbut yra dviracio isradynejimas, (beto kam ji israsdyneti kad jis jau israstas)

atsibusk - pazadinai!

Ir jei tu bms auka tai as nekaltas - verciau cia BMS yra mano auka, o ne atvirksciai

Ir as ne baltarankis kaip sakoma as pc perrinkciau nu gal visko ne nes su laidais klaidinga bet daugmas vidu viska zinau aisku nelabai daug nenoriu cia saves pusti ooohooo as moku pc surinktu TU kietas - Baltarankis tai tas ,kuris fizikoj nihuja nesigaudo, mechanikos nemoka,rankos kreivos! Laidai - asocijuojasi kaip makaronai - neskirti varzu, itampos, nezinoti kas yra kondenstorius,rezistorius,transformatorius ir kt. Va kas yra baltarankis - kiekvienas vyras turi zinot fizika ir ja ismanyt . Lemputes isukt nepakanka, kad ji pradetu degti

As zinau kiek as noriu zinoti ir man uztenka - man idomu kaip tu zinosi, kai viena diena kompas neisijunks. O tada tau "serveriai" nepades. Reiks melstis, kad ivyktu stebuklas arba imti i rankas testeri ir tikrinti kur nera gaunama itampos

reik naujo proco reikia naujos vaizduskes tai sudaro apie jau 800LT - ziurint kam naudosi PC . Jei zaidimams imk geresne GC, jei dideliam duomenu kelimuj, redagavimui - proca.

Naujo pc pirkimas - tai jau krastutine priemone . Visada is senuko pc galima ispaust nematytu rezultatu - kaip dirbau su vienu PC (GC buvo GF 5500FX AGP 8x) Tai paturbinau jos FSB ir istrauke GTa:SAN ant high grafikos be lago) . zinoma teko kelt FSB ir pacio procesoriaus.

468x60.png
  • Parašė po 3 mėnesių...

imk 3 bet siulau ziureti plokste 512 ir kuri turi bent 256 bitu ziurek kad ju kuo daugiau butu

  • Parašė po 3 mėnesių...

Sveiki Galvoju pirkti nauja kompiuteri.Nes maniskis laptopas dauguma naujesniu zaidimu nepaveza ir senesniu tokiu kaip cod 4 ant geriausios grafikos. Eina tik ant low :/

Procas- Intel Core 2 Duo T7500 / 2.2 GHz ( Dual-Core )

RAM - 2 GB (installed) / 4 GB (max) - DDR II SDRAM ( 2 x 1 GB )

Hard Drive - 250 GB - Serial ATA-150

DVD±RW (+R double layer) / DVD-RAM - integrated

Graphics - ATI Mobility Radeon HD 2400 XT with up to 1GB HyperMemory - 256 MB

visu pirma gal galit pasakyt kas jame blogai ? as manau kad vaizduske ? Tai vat ir galvoju pirkti kompa koki nauja bet stacionaru gal galit koki geresni rekomenduoti ? :))

Išvis notebukų vaizdo kortos yra labai silpnos beje kai pirksi vaizdo korta, nes duomenys šeip geri tinka šiems laikams,tai va kai pirksi korta ziurek kad butu galingesnis lustas siulau pradet nuo radeon hd4850seriju.Pats asmeniškai naudoju 4870 ir jau ilga laika neturiu problemu žinoma be perkant pasidomėk koks pas tave maitblokis ir kokio korta reikalauja.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6125 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...