Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai nepatiko, nors daug kartų tai esu pastebėjęs, kituose vaizdo įrašuose, jog yra nieko nedaroma bent 20 sekundžių, ir tik po jų, ar daugiau prasideda drift'ingas, beto efektų per daug, patys efektai nėra gražūs, jų tesiog per daug yra, ir labai nesižiūri, bet galiu palinkėti stiprybės, bei sėkmės kuriant kitus vaizdo įrašus.  :taika: 


:song:

 

Labai nepatiko, nors daug kartų tai esu pastebėjęs, kituose vaizdo įrašuose, jog yra nieko nedaroma bent 20 sekundžių, ir tik po jų, ar daugiau prasideda drift'ingas, beto efektų per daug, patys efektai nėra gražūs, jų tesiog per daug yra, ir labai nesižiūri, bet galiu palinkėti stiprybės, bei sėkmės kuriant kitus vaizdo įrašus.  :taika: 

 

Aš nuo 2012, kuriu tokius videosus, tiesiog kanalą bandau atgaivint ar kažką bandau padaryt, o dėl videosų, tai aš nesistengiu kažką normalaus padaryt, nes laiko nėra, o kanalo nenoriu palikt.

Parasiau po video kas nepatiko. Bet po biski. p.s sveikinu gavus komentara nuo toreto ;d

Aha. Mldc tu

bb43a0e16372de8b224deb8f25d93775548.jpg

(redaguota)

Maždaug viskas zajabys čia viskas, aišku jau miręs tas driftingas sampe ir t. t. bet atrodo dar gerai. Išviso jeigu driftini tai tų efektų ir nereikia dėt nežinau kodėl visi tikisi achujėnų efekto ant drift videko, viskas smooth ir fainai atrodo. Matai muzonas sakykim man būtų prie širdies kai koks rockas būtų kaip dažniausiai dedavo seniau. Viskas gerai atrodo seniuk ;D

Pagal mane du pvz. kur dainos puikiai tinka drift videkui. Sėkmės ;D

 

S/O to ev0

Redaguota , nario stonnys
  • Parašė po 2 mėnesių...

nice slide, kad aš taip mokėčiau : D 

 

Maždaug viskas zajabys čia viskas, aišku jau miręs tas driftingas sampe ir t. t. bet atrodo dar gerai. Išviso jeigu driftini tai tų efektų ir nereikia dėt nežinau kodėl visi tikisi achujėnų efekto ant drift videko, viskas smooth ir fainai atrodo. Matai muzonas sakykim man būtų prie širdies kai koks rockas būtų kaip dažniausiai dedavo seniau. Viskas gerai atrodo seniuk ;D

Pagal mane du pvz. kur dainos puikiai tinka drift videkui. Sėkmės ;D

 

S/O to ev0

 

tu irgi konkretus žvėris : D

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...