Peršokti į turinį

MineCraft builderis


TeXol

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

BBs7iYG.png
 
 
 
- Sveiki, esu MANC ir užsiiminėju statymo darbais, dažniausiai statau spawn'us serveriams. Esu statęs keliems projektams dauguma iš jų jau yra užsidarę PVZ: GroundCraft(uždarytas) ir McRole(Uždarytas) ir dar kitiems. GroundCraft serverio spawn'o nuotraukas rasite šios temos apačioje.

Paslaugos kaina:
 
- Kaina priklauso nuo to, kiek jūs žaidėjų priimate į serverį, pavyzdžiui jai pas jus serveryje telpa 20 žaidėjų, spawn'as turi būti ne didelis, vien dėl to jog žaidėjai viska atrastų lengviau ir viskas būtų lengvai suprantama.
 
- Jeigu pas jus serveryje žaidžia nuo 50 iki 100 žaidėjų, spawn'as gali būti ir didesnis, vien dėl to jog vizualiai atrodantis mažas spawn'as kur būna pastoviai 50 žaidėjų atrodys per mažas.
 
Kontaktai:
Skype: MantasQY  (Dažniausiai būnu prisjungęs nuo 20:00 valandos)
 
 
 
 

dksiT2C.jpg

JNXWEoJ.jpg

hChzy89.jpg

PTD87li.pnguFexWsZ.jpg


 

Redaguota , nario Manc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Išsamu :D. Jokių pavyzdžių, jokio aprašymo, tik paveiksliukas. :D numesk pavyzdžių į skype deiviux_9999 gal ir prireiks man tavęs :)

Kaip įdėjau paveiksliuką netyčia paspaudžiau, jog visa tema baigiau pildyti, dabar pildau, atsiprašau už nepatogumus :)

Redaguota , nario Manc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...