Peršokti į turinį

Reikia GFX


Danvie.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, sugalvojau susikurti YouTube channel, ir reikia avataro ir coverio, galitę gal kas padėti susikurti? Žmogui kuris sukurs atsidėkosiu 8.OO forumo eurais. Mano nickname "FantasyGhost" galitę sukurti kažka įdomaus pagal šį nick?

Prašau nereikią "FreePosterių"

Redaguota , nario - ShyCoom#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Už 8 f.eur? Juokauji pigiausias variantas 10 eurų, sėkmės ieškant to durnelio. Žmonės kodėl visko už dyką norit?

Rlly? :D 10 Euru. :D Už 5-2O min darba mokėti 1Oeuru? Tu gal galva persišviesk? :D Aš ir pats galėtčiau, bet man vaizduote šlubuoj, nieko originalaus nesugalvoju :D

ir išmok skaityti :)

Prašau nereikią "FreePosterių"

Redaguota , nario - ShyCoom#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rlly? :D 10 Euru. :D Už 5-2O min darba mokėti 1Oeuru? Tu gal galva persišviesk? :D Aš ir pats galėtčiau, bet man vaizduote šlubuoj, nieko originalaus nesugalvoju :D

ir išmok skaityti :)

Prašau nereikią "FreePosterių"

Padarysiu ryt, dabar reikia eit miegot nes ryt 6 keltis, i dabra ir ant 2 busiu namie :) Pridek i skype

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rlly? :D 10 Euru. :D Už 5-2O min darba mokėti 1Oeuru? Tu gal galva persišviesk? :D Aš ir pats galėtčiau, bet man vaizduote šlubuoj, nieko originalaus nesugalvoju :D

ir išmok skaityti :)

Prašau nereikią "FreePosterių"

Oh really jei nori už 0 eurų gauti gera gfxą tai tikrai taip nebus, sėkmės surasti tokį durnelį kuris gražiai nupieštu  NEMOKAMAI :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rlly? :D 10 Euru. :D Už 5-2O min darba mokėti 1Oeuru? Tu gal galva persišviesk? :D Aš ir pats galėtčiau, bet man vaizduote šlubuoj, nieko originalaus nesugalvoju :D

ir išmok skaityti :)

Prašau nereikią "FreePosterių"

Žmogau matosi kad nesigaudai tu kainose, už to logo nupiešima kiti ima nuo 50euru. O tu čia su savo vaikiškom kainom patylėk, ir su savo laikais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žmogau matosi kad nesigaudai tu kainose, už to logo nupiešima kiti ima nuo 50euru. O tu čia su savo vaikiškom kainom patylėk, ir su savo laikais. 

 

Koks ten LOGO jeigu už jį ima 5O euru? Tu jau nebenusišnekėk. ;) Kiek čhatinau su GFX'eriais nuo 1-1O Eur už logo/ avatar / paraša / cover. Tai gal geriau patylekit jus, nes toks FREE POSTINIMAS, tik parodo kokie durneliai esat :) ir vpš nesigaudot pasaulį. :)

 

Ko jus čia užsišokot su tom kainom.. Kitam yra nesunku jis gali padaryt mokymosi tikslams.. Asmeniškai jai turėčiau laiko pats padaryčiau bet užimtas esu..

Supranti aš ir pats galių pasidaryt, bet neturių įdeju nieką... Vaizduote šlubuoj :D Kai kiti dalykai spaudž galvą, tai kažkaip ne iki vaizduotės...

Redaguota , nario - ShyCoom#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...