Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Pagalbos CLEO - Ridos boto problemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, taigi turiu tikrai veikianti ridos botą ir tesiog jis man neveikia. kaikūriems taipat, tačiau daugumai gerai veikia ir atlieką funkcijas pilnai. Kokios gi bėdos? įsikėliu samp funcs ir į cleo failiuką, taipogi ten dar kazkoki ini failą į pati gta, tada bandau jungtis į žaidima išmeta 2 error viename rašo kažkoks pluginas dinges (not found) ir kitame rašo , kad dinges kažkoks dar kitas pluginas (not found) juos išjungus pasileidžia samp ir kai užkrauna samp logotipa išmeta crash - kas padės atsilyginsiu


 


P.S - Ridos botas su /freeze


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šis geriau, manau mano atveju - <...> - be to pabandyk pasikeisti cleo versiją.

Password: ugbase.eu

Nesamoningas šitas ridos botas, nereguoja į /freeze komanda, taipogi šeip greitai pagaunamas

 

Man atrodo nenaudokit geriau tų ridos botų, nes gausit baną dar.. Ir kur tu buvai visus 9 mėnesius? Nes gramatika tai žiauri...

Tavo nuomonės neklausiau, lauk iš tėmos.

Redaguota , nario Ethno
Pašalinta nuoroda
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...