Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

VISKAS PRIEŠ RANK UPDATE ;

Pradėjas žaisti CSGO (Perėjas iš CS 1.6) 

 

Ant brolio account žaidžiau kuris buvo Silver 3. Per dieną pasikėliau iki GOLD NOVA 2

Poto per kelias dienas į MGE ir DMG rankus kėliaus.

 

Po rank update, bandžiau pralaiminėti su draugais iki S1, bet atsibodo. Pradėjas po kiek laiko žaist, iš Silver Elite Master pasikėliau į Gold Nova 2 (per 2 dienas).

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Čia dar nieko :)) va vienam iš S1 į S2 kėliau, reikėjo 25 win in row :)) Neskaitant to, kad visą team carry reikia dar + CD gavau už tai, kad 2 žmones per 2 match kick padariau...

Nu matai, tu gal žaidei su draugais, o aš žaidžiau su rusais, kurie  be perstojo klykė per mikrofoną, tad padariau voice_enable 0 ;D O žaidžiant be jokio komandinio žaidimo- nejauti visiškai jokio malonumo ir sunku žaisti, kad ir koks gabus tu būtum ;D Šis eksperimentas buvo skirtas tik random žaidėjams, ir daugiau nieko niekada panašaus tikrai nedarysiu ;D Šie 8 Match'ai man buvo vieni iš sunkiausių ir nuobodžiausių ;D Tai vat ;D Dabar teks daryti derank iki Gold NOva I :D

 

O tavo 25 Wins in Row tikrai netikėčiau, nes su random žaidėjais tai padaryti yra visiškai neįmanoma, nebent žaidžiant tik su komanda. 

Redaguota , nario deivisᅚ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu matai, tu gal žaidei su draugais, o aš žaidžiau su rusais, kurie  be perstojo klykė per mikrofoną, tad padariau voice_enable 0 ;D O žaidžiant be jokio komandinio žaidimo- nejauti visiškai jokio malonumo ir sunku žaisti, kad ir koks gabus tu būtum ;D Šis eksperimentas buvo skirtas tik random žaidėjams, ir daugiau nieko niekada panašaus tikrai nedarysiu ;D Šie 8 Match'ai man buvo vieni iš sunkiausių ir nuobodžiausių ;D Tai vat ;D Dabar teks daryti derank iki Gold NOva I :D

 

O tavo 25 Wins in Row tikrai netikėčiau, nes su random žaidėjais tai padaryti yra visiškai neįmanoma, nebent žaidžiant tik su komanda. 

Lol, only solo lošiau bei tokiuose rankuose ez wins :)) 60-14, 60-10 ir t.t. :) pagalvok pats kur supreme losia su S1 acc :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Lol, only solo lošiau bei tokiuose rankuose ez wins :)) 60-14, 60-10 ir t.t. :) pagalvok pats kur supreme losia su S1 acc :D

http://csgo-stats.com/BaubasPoLova,deivis88/

Aš dabar esu GN2- bet nereiškia kad mano žaidimo skill yra kai GN Rank. Nevertink pagal Rank žaidėjo skill įgūdžių. Aš neturėčiau kantrybės žaisti 25 Match'us dėl Rank Up :D CSGO man tik laiko praleidimui ^^ Linksmoje ir draugiškoje draugų kompanijoje ^^

Redaguota , nario deivisᅚ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://csgo-stats.com/BaubasPoLova,deivis88/

Aš dabar esu GN2- bet nereiškia kad mano žaidimo skill yra kai GN Rank. Nevertink pagal Rank žaidėjo skill įgūdžių. Aš neturėčiau kantrybės žaisti 25 Match'us dėl Rank Up :D CSGO man tik laiko praleidimui ^^ Linksmoje ir draugiškoje draugų kompanijoje ^^

Vau, numetei palyginimą :)) Šaunuolis, jog geresni stats tavo ;) bet visgi, 25 win in row neturėdamas ką veikti padariau :) kaip draugui boost buvo negaila :) Aš dėl rank ir nevertinu, bet pats nueik į S1 pažaisti ir suprasi :)) nes man teko tik nuo mg1 rank po 10 win žaist :))

Edit: Bei aš visada žaidžiu tik solo :) taigi skirtumas taip pat yra :)

Redaguota , nario BaubasPoLova
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vau, numetei palyginimą Šaunuolis, jog geresni stats tavo ;) bet visgi, 25 win in row neturėdamas ką veikti padariau kaip draugui boost buvo negaila Aš dėl rank ir nevertinu, bet pats nueik į S1 pažaisti ir suprasi nes man teko tik nuo mg1 rank po 10 win žaist

Edit: Bei aš visada žaidžiu tik solo :) taigi skirtumas taip pat yra :))

Silver Elite Master - žemiausias Rank su kuriuo man teko žaisti :D Dėkui už nuomonę Redaguota , nario deivisᅚ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi rankas taip kylą. Kai pasikėliau į Silver Elite master tai šitaip buvo. 4 winus in row turėjau ( su randomais ) po to pralaimėjau , ir kitą matchą laimėjas pasikėliau. Po to vieną matchą laimėjau , ir kito matcho metu pavydo dar draw'ą gauti ir gavau GN1. Dabar nepaeiną žaisti. Nes arba visi rusai rage'iną po vieno pralaimėjimo arba žudo vienas kitą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Silver Elite Master - žemiausias Rank su kuriuo man teko žaisti :D Dėkui už nuomonę

Edit:

Iki rugsėjo mėn. Nebežaisiu CSGO- pradeda pabosti tie centiniai drop'ai :D Lauksiu kito Operation. Ir be to jeigu nesi aktyvus apie 2 men - gauni unranked statusą- galbūt tas man padės numušti Rank nuo GN1 į mano svajonių S1 :D

Jeigu dar yra tų, kurie netingi pasidalinti savo patirtim su Rank up ar derank- įdėmiai paklausysim ! :D

30 ar 31 dienos reikia ir rank dingsta, laimi match ir jis atsiranda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...