Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl man atemė būsenos atnaujinimo rašymo teises ir kodėl jų negražina?


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jau prieš savaitę atėme teises .lukonic` už tai, kad į būsenos ikėliau savo temos nuorodą, tačiau parašes .lukonic` turėjau maldauti, kad padarytu, kad vėl galėčiau rašyti, tačiau taip ir nepadarė tik imetė ignorą. Praėjo savaitė, tačiau aš vis dar negaliu rašyti, kaip paskaičiau taisyklėse, tai turėjo kuriam laikui atimti, o čia kaip suprantu visam laikui atemė? Kiti kelia vis dar temų adresus, tačiau jiems niekas būsenos atnaujinimo teisių neatima, hmm, idomiai.


Tikiuosi Mr. .lukonic` atsakis į mano klausimą bent jau forume, ačiū.


Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Naujos taisyklės gi.. eikit skaitykit būsenos atnaujinimai dabar turi būti susije su būsena tarkim kaip jus jaučiates ir kt.

ahh.. Tu skaityti moki mano temos aprašymą?

 

  • Naudojantis šia sistema neatsakingai, laikinai išjungiama galimybė atnaujinti savo būseną arba skiriami įspėjimai.

LAIKINAI parašyta, bet tai kiek tas laikinai.

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tavo atvėju laikinai yra metams.

1. Ne taves klausiau.

2. Čia tavo sarkazmas, kurį matau kiekvienoje temoje kai aš kanors pakomentuoju :)

3. Pas dantistus galėtum nueiti, gal dantį skaudą, kad toks piktas?

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir reikia, nes iš klaidu dažniausiai nepasimokot... :) Jei gražins tas teises, vėl kelsit linkus, ar kitoki šššš. Žodžiu administratoriai šaunuoliai yra :)

Ai nebenerk tu gal :) Šaunuoliai, kad ignoruoja ir nežinau skaitykim free man atemė tas teises, nes kitiem neatema ir toliau kelia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...