Peršokti į turinį

Ieškau komanodos! OP prison


Rusass

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ponai ir ponios, taigi norėičiau suburti aktyvia, pareiginga, darbinga ir šaunia komanda. Turiu įdėją projektui kurio pobudis būtų OP prison, esu sukūręs visą pasaulį beliko sukurti tik kasyklas, truputėli padirbti prie pluginų. Kokių žmonių aš ieškau? Man reikia žmogaus kuris tikrai gerai suprastų darbą su pluginais, reikia reklamuotojo kuris gerai išreklamuotų Lietuvoje, kodėl Lietuvoje? O gi todėl jog norėčiau kurti serverį anglišką, taipogi reikia ir weberio kuris mokėtų ir piešti dizainą ir koduoti pagal norus. Tikrai nepakenktų parama, bet jūs negalvokite jog jeigu jūs paremėt serverį ir viskas, bet jeigu jūs paremėt serverį ir mūsų projektas gaus pelno, butinai jums atsidekosime dvigubai ;)


Taigi o dabar apie patį serverį, aš noriu padaryti serverį OP prison, kaip pastebėjau Lietuvoje šie serveriai yra tikrai nepopuliarus arba jų išviso nėra, taigi serverio spawn'as atrodys štai taip:


 


58470121e6d17fcbe18ee291ffa2bf4b984.png 


 


čia tik pats vidurys, nenoriu kelti daug nuotraukų nes niekam neįdomu turbūt, o jeigu įdomu tai susisieksit ir atsiusiu.


 


Gerai toliau apie serverį, serveryje yra įdiegti pluginai skirti prison serveriui, kaip : minereset ir dar daug tokių..


Taipogi norėčiau įdiegti player voult, kad žmonėms nereikėtų lakstyti pirmyn atgal iki namų ar iki parduotuvės parduoti savo iškastus išteklius..


Dar yra įdiegta /sell all, bet tikrai apie jį nieko nežinau, kaip jį aktyvuoti ir pnš, todėl ir ieškau žmogaus kuris tikrai išmanytų darba su pluginais..


 


Dar truputį apie save papasakosiu, Esu Džiugas man 16 metų, mokausi 9 klasėje, mėgstu krepšinį, būti su draugais, esu atsakingas, bei darbštus žmogus, laisvalaikiu žaidžiu krepšinį ir kaip gi 21 amžiui be kompiuterinių žaidimų :D Tai vat.. tai tiek norėjau pasakyti, kurie bus susidomėję rašykit į skype - dziugosius41 


Visiems kurie bent truputėliu prisidės prie projekto gali būti atlyginta pinigais arba privilegijomis projekte :)


Gero likusio vakaro SuperGame lankytojai ;)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tiems kurie tingi tekstą pažymėti:
 

Sveiki ponai ir ponios, taigi norėičiau suburti aktyvia, pareiginga, darbinga ir šaunia komanda. Turiu įdėją projektui kurio pobudis būtų OP prison, esu sukūręs visą pasaulį beliko sukurti tik kasyklas, truputėli padirbti prie pluginų. Kokių žmonių aš ieškau? Man reikia žmogaus kuris tikrai gerai suprastų darbą su pluginais, reikia reklamuotojo kuris gerai išreklamuotų Lietuvoje, kodėl Lietuvoje? O gi todėl jog norėčiau kurti serverį anglišką, taipogi reikia ir weberio kuris mokėtų ir piešti dizainą ir koduoti pagal norus. Tikrai nepakenktų parama, bet jūs negalvokite jog jeigu jūs paremėt serverį ir viskas, bet jeigu jūs paremėt serverį ir mūsų projektas gaus pelno, butinai jums atsidekosime dvigubai  ;)

Taigi o dabar apie patį serverį, aš noriu padaryti serverį OP prison, kaip pastebėjau Lietuvoje šie serveriai yra tikrai nepopuliarus arba jų išviso nėra, taigi serverio spawn'as atrodys štai taip:
 

 

čia tik pats vidurys, nenoriu kelti daug nuotraukų nes niekam neįdomu turbūt, o jeigu įdomu tai susisieksit ir atsiusiu.

 

Gerai toliau apie serverį, serveryje yra įdiegti pluginai skirti prison serveriui, kaip : minereset ir dar daug tokių..

Taipogi norėčiau įdiegti player voult, kad žmonėms nereikėtų lakstyti pirmyn atgal iki namų ar iki parduotuvės parduoti savo iškastus išteklius..

Dar yra įdiegta /sell all, bet tikrai apie jį nieko nežinau, kaip jį aktyvuoti ir pnš, todėl ir ieškau žmogaus kuris tikrai išmanytų darba su pluginais..

 

Dar truputį apie save papasakosiu, Esu Džiugas man 16 metų, mokausi 9 klasėje, mėgstu krepšinį, būti su draugais, esu atsakingas, bei darbštus žmogus, laisvalaikiu žaidžiu krepšinį ir kaip gi 21 amžiui be kompiuterinių žaidimų  :D Tai vat.. tai tiek norėjau pasakyti, kurie bus susidomėję rašykit į skype - dziugosius41 

Visiems kurie bent truputėliu prisidės prie projekto gali būti atlyginta pinigais arba privilegijomis projekte  :)

Gero likusio vakaro SuperGame lankytojai  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...